הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 47 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות ראשונות שאני מפרסם פה שצולמו ע"י ה A80 שלי.

התמונה הראשונה היא אוריגינל ולא עברה שום שינוי.

לעומת זאת את מה שרואים בתמונה השניה ניסיתי לצלם כמה פעמים בכמה מצבים, אך ללא הועיל, המקום פשוט חשוך מדי.

אז החלטתי לנסות ולהציל את הנוף הזה לפחות מאחת התמונות שצילמתי, אז עשיתי קצת עריכה בפוטושופ.

אומנם זה לא איך שאני רוצה שזה יהיה, אבל הפוטושופ נתן לזה צד מעניין, ועשה את הסלעים יותר רטובים ועסיסיים ;D

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התמונה הראשונה - היא יפה ומראה את הביצועים הטובים שקנון נותנות כשיש הרבה אור. אותי אישית האזור הזה מאוד מעניין (ולא בגלל הנוף או הטבע) והתמונה העדכנית שצילמת נתנה לי כמה פרטים שרציתי לדעת.. ;)

לגבי התמונה השנייה , המצבים האלו לא קלים לצילום ומצריכים קצת ידע ונסיון. לצערנו הקונטרסט בדיגיטליות בין אור וחושך הוא מאוד חזק. בשביל להפיק את המירב אתה צריך דבר ראשון לשחק עם שיטות מדידת האור . זה מאוד ספציפי ומצריך כמה נסיונות אבל במיקרה כזה - אם הקירות הם המענינים כדאי להעביר את מצב מדידת האור ל SPOT - שזה אומר מדידה לא מכל התמונה אלא רק מהנקודה שבמרכז - לכוון את ברכז המצלמה לאחד הקירות עד שאתה מקבל איזון שמתאים לך , ללחוץ חצי לחיצה ולנעול את המדידות, לכוון שוב למרכז ולצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

none,

גלריה יפה מאד :) הגבתי במספר .. :xyxthumbs:

dbx22,

מאקרו יפה אך הפלאש הרס מעט את התמונה.

אם יש לך לדוגמא חצובה, נסה לצלם עם חצובה ללא (תגדיר בידני את החשיפה).

:)

אם אין חצובה נסה איכשהו להעמיד על שולחן כדי שיהיה יציב.

כאמור - מאקרו לא עושים עם , הוא הורס ולא יוצר תמונה טבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גלריה מרשימה שבי ;),

לגבי המאקרו של הזבוב, זה גם צולם עם הS50?

כן.

זה המקסימום של המצלמה.

אמנם עם עדשה מגדילה שיש לי שהשתמשתי בה פה: קישור

אפשר להגיע לתוצאות "מעט" יותר טובות עם העדשות האלו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ICE2K - התמונה שצלמת היא מהפמפאס נכון ? - http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=77224.620

גם אני צילמתי את אותו נוף בדיוק... שים לב לעץ הגבוה הבודד...

כן , זה אכן אותו נוף בפאמפאס , תמונה יפה יצאה לך , אתה התמקדת על העץ , אני התמקדתי בשמיים ואת העץ השארתי "לקישוט" :cool2:

מתי צילמת אותה ?

ואם כבר מדברים על אמזונס - הנה כמה שאני חושב שתאהבו (תראו מה עלה בחכה שלי ;) ) :

pirana.jpg

pirana2.jpg

היצורים הקטנים האלו מדהימים , שמנו אותו בצד בקאנו ביחד עם עוד כמה סרדינים שתפסנו ובעוד הוא גוסס לו הוא היחיל להתפתל ולקפץ לכיוון איזה סרדין גוסס מסכן שני ופשוט לטרוף אותו. גם כשהם עומדים למות וסובלים (סה"כ זה מחוץ למים) הם רעבים לטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זה אכן אותו נוף בפאמפאס , תמונה יפה יצאה לך , אתה התמקדת על העץ , אני התמקדתי בשמיים ואת העץ השארתי "לקישוט"  :cool2:

מתי צילמת אותה ?

צילמתי אותה לפני חודשיים וחצי בערך. אגב, דג פיראנה גדול יצא לך לתפוס, מה שאנחנו תפסנו זה רק דגי פיראנה קטנים ושפמנונים  ;D. הם באמת רוצחים הפיראנה האלה... הם פשוט לא עוזבים את הבשר לרגע וככה דגנו אותם - זרקנו קרס עם קצת בשר, הם נגסו בבשר וברגע הנגיסה שלפנו את החכה במהירות והם פשוט עפו לתוך הקאנו, בלי שהם בכלל נתפסים בקרס!

ולשיבי- תתחדש על המצלמה, פשוט בחירה מעולה גם אני הייתי בוחר בה עכשיו (Canon S1 IS)!

נ.ב צירפתי עוד כמה מהאזור.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...