הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 44 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עקרבון (וחביו המעתיקים ;) ) :

יפה , עברת את שלב הטירונות , הגיע הזמן שתתחיל לעבוד עם "איזון לבן ידני" (ולכל מי שחושב שאם יש את זה במצלמות פשוטות זאת לא אופצייה ידנית - אז כל שינוי שהוא לא לחיצה על אוטומט נקרא אופצייה ידנית וצריך להפעיל את השכל לאחר נסיון כדי לדעת איך לעבוד איתו ומתי).

שים לב שהאטמוספרה שלך היא מאוד אדומה כתומה , נראית כאילו צילמת את התמונות על מאדים (תמיד ידענו שאתה חייזר - עכשיו יש הוכחה ;) ).

האדמומיות נובעת מתנאי התאורה של המנורה בחדר , ולרוב המצלמות הדיגיטליות קשה מאוד לעלות על זה . הכנס לתפריט שינוי האיזון לבן והעבר את המצב לאחד ממצבי המנורות המוכנים מראש - השינוי יתבצע בזמן אמת על המסך ותוכל לראות איזה מוד הכי מתאים לצילום אותו אתה . אם עדיין לא תהיה מרוצה תוכל לעשות מדידת לבן ידנית (יש לך קאנון נכון) , שאת זה תקרא כבר בחוברת איך לעשות כי אני עוד מעט זז..

צ'או..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי CHEVY אני לא יודע אי אתה מגיע לתמונות באיכות כזו...עם איזו מצלמה אתה מצלם? כמה זמן אתה מתעסק עם צילום?

נ.ב-היום הגיעה אליי ה-CANON A80 עם כרטיס 128MB. המצלמה הראשונה שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה: Canon S50

ניסיון: לימוד עצמי זה שנה וחצי בלבד :o , אני פשוט מאד אוהב לצלם, כמעט כל יום אני מצלם משהו... לוקח את המצלמה לכמעט כל מקום וטיולים כמובן. אם אין את הרצון ללמוד ולהתקדם חבל לבזבז את הזמן. אחרי הכל הניסיון עושה את ההבדל לא המצלמה. ממליץ לכולם לגלוש באינטרנט, לראות לקבל רעיונות לביצוע ולבצע וכמובן יצירתיות אישית חשובה מאד.

נ.ב. - תתחדש! ותמונות תפרסם כאן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...