הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 40 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Meshorer - התמונות שלך לא איכותיות. חבל לעלות אותן לכאן.

תשמע, תראה התמונות שלי האלו האחרונות של החתולים הם סתם כאל שצילמתי דרך ה 6600 ולא דרך ה S50 שלי ולכן התןצאות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי.

אבל אם כל אחד יעלה לפה את האוסף הפרטי של התמונות שלו או סתם כל תמונה שבא לו זה לא יראה טוב ואין לזה תועלת.

הכוונה בסטיקי זה היא לתת במה לצילומים איכותיים או להדריך את אלו שמנסים להגיע לכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

long time - no post... (ביג צ'יף נו...)

בעזרתו של דני (chevy שלנו) מובאות לכם 3 התמונות הנבחרות מתוך עשרות שנלקחו (ושהוא נאלץ לבחור מתוכן... :o )

פרח שקיבלנו מהמתנחלים בכניסה לירושלים, מת עוד באותו היום, אבל אחרי טיפול החייאה אינטנסיבי (שכלל מילוי בקבוק של יין קינוח מוסקט איכותי במים) חזר לעצמו, פרח לכ-5 שעות (מ-3 לפנות בוקר עד 8 בבוקר) ונפח את נשמתו לבלי שוב.

בערך ב-6 שמתי לב לזריחה ואליו וניסיתי לשלב...

Tom-Flower_01.jpg

Tom-Flower_02.jpg

Tom-Flower_03.jpg

שוב - תודה ענקית לדני שעבד על התמונות אפילו יותר ממני... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיפת יתר בחלק העליון (איפה שהאבנים).

יש כמה פתרונות לבעיה, אבל לכולם יש חסרונות:

1. מדידת אור על האבנים תתן חשיפה נכונה עליהן, אבל הפרחים יצאו כהים מדי (חשיפת חסר).

2. פתרון #1 + פלאש Fill-in ייתן פרטים בכל התמונה, אבל יגרום לתאורה מלאכותית ומכוערת על הפרחים.

3. פתרון #1 + שימוש ברפלקטור נייר גדול להוספת אור על הפרחים יכול לשפר מאוד את התוצאה, אבל לא מעשי לצילום מזדמן.

4. עריכה מיומנת בתוכנת (כמו פוטושופ) תספק כנראה את התוצאה הכי מוצלחת, אבל דורשת ידע וגוזלת זמן.

5. המתנה לשעה אחרת ביום יכולה לשפר, ויכולה גם לגרוע. ולמי יש זמן לשבת כל היום מול שיח ולחכות לרגע הנכון?

6. הורדת קונטרסט משמעותית (במצלמה) תתן פרטים בכל התמונה, אבל מראה "מת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הזמנתי ביום שלישי וקיבלתי בשלישי : ) זה היה דחוף אז הם הביאו לי את זה באותו היום (איזה נחמדים Camera4less, נקווה

שיהיו גם כאלה כשאלך לגבות את האחריות  :-X )

המצלמה עצמה נחמדה מאוד סה"כ ואפשר לעשות איתה טובות, רק חסר עוד קצת זום.. יש לא מעט פיצ'רים

ואפשרויות צילום - תקראו את החוברת הוראות אפילו קצת לרפרף זה עוזר כדי לדעת את הבסיסים. אפשר גם להבין לבד

את רוב הדברים הלא מסובכים. היא קטנה ממה שחשבתי שתהיה אז היא יחסית קומפקטית (ראה תמונה אחרונה..).

בחושך (זאת אומרת לא חושך מוחלט אלא רק טיפה צל) המצלמה צולעת.. אבל כה זה כשמשלמים 1300 שקל על מצלמה  :P

ביום היא מצלמת מצויין ותופסת טוב את האור טוב מאוד.

הרבה הולכים על המצלמה הזאת אז החלטתי להביא כאן קצת Previews ולעזור להם להחליט ( לטובה או לרעה).

*עריכה - תוקן.

הקופסא שמקבלים שבתוכה המלצמה עם כל ההוראות וכו'

קישור לתמונה

עוד מבט על הקופסא

קישור לתמונה

כל ההוראות והמדריכים והאחריות

קישור לתמונה

ה"קומה" השניה של הקופסא איפה שהיו הניירות

קישור לתמונה

הקומה הראשונה, (מימין למעלה) המצלמה בניילון עם "פצפצים" כרטיס 32MB + רצועה, ניילון ובתוכו כבל לחיבור לטלוויזיה ולמחשב (USB)

קישור לתמונה

המצלמה עצמה ממול המראה

קישור לתמונה

עוד תמונה מול המראה

קישור לתמונה

המצלמה להשוואה מול 50 אוגורות וסרגל (הפוך : P, צריך לשנות בפוטושופ)

קישור לתמונה

אני אוסיף עוד מחר, קניתי גם דרמל אז תצפו לעוד  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תתחדש ! :)

דבר שני, אם אתה מעוניין להציג תמונות מן המצלמה שלך - תציג אותם בנושא הנ"ל: הדיגיטלית שלי!

דבר שלישי, כדי להציג לציבור הרחב ושיהיה נוח לכולם אנא תקטין את התמונות למשהו כמו 800x600.

דבר רביעי, אני ערכתי לך את הקישורים כך שהתמונות לא יוצגו כיוון שזה הורס את מערך התמונות בנושא

דבר חמישי ואחרון, הועבר ;)

קנייה טובה, טובה.

כאמור אם תלמד להשתמש נכון גם בחושך תוכל להוציא נהדרות ויצירתיות 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...