נושא שונה: אני לא מצליח להתקין את לינוקס, תסתכלו על הודעה 8-נמצא פיתרון, עמ' 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא שונה: אני לא מצליח להתקין את לינוקס, תסתכלו על הודעה 8-נמצא פיתרון, עמ' 2

modgod

Recommended Posts

נושא שונה: תקפצו להודעה 8, שם רשמתי את הבעיה החדשה

אני בכבלים עם זהב על חייגן.

בעוד שעה בערך מגיע אליי טכנאי שיתקין לי את תשתית האינטרנט בכבלים, המודם ומה שנשאר.

לא יודע מאיזה סוג המודם, אבל שמעתי שזה לא משנה גם כי הוא עובד על כרטיס רשת, אז אני לא צריך בשבילו . אבל אמרו לי שאני כן בצריך להגדיר את החייגן. איך אני עושה את זה? ויש עוד משהו שאני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה יש להם תמיכה?

תתקשר תשאל אותם....

הרי אתה משלם להם כסף?

אני לא מטומטם, אם לאינטרנט זהב הייתה תמיכה בלינוקס אז הייתי מתקשר אליהם. אבל יש להם תמיכה רק במערכת הפעלה ווינדאוס. ורק לספקים בזק בנלאומי ו-012 ו-נטוויז'ן יש תמיכה בלינוקס, כל השאר לא יודעים מה זאת המילה הזאת בכלל.

גיליתי עכשיו שהלינוקס בכלל לא מזהה את כרטיס הרשת שמורכב על לוח האם NF7. יש איזה שהוא דרייבר לכרטיס רשת הזה ללינוקס? לא מצאתי כלום בדף הבית של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

modgod איזו הפצה אתה מנסה להתקין ? והלוח אם שלך הוא בעל Nforce2 נכון ?

בקשר לאיטרנט אני חושב שכדאי שתברר איזה מודם יש לך ( בטח רשום עליו ) ותחפש בגוגל או באתרים ישראלים מדריך שמסביר איך להתחבר לכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש גם לאקטקום תמיכה מצויינת בלינוקס, והיא אפילו ממנת כנסים ודברים אחרים שקשורים ללינוקס.

ב. גם לי יש את הלוח אם הזה.

ג. בגרסאות חדשות של (גרעין) יש תמיכה מובנת בכרטיס שלנו (2.4.26/2.6.5).

ד. בגסאות ישנות יותר אפשר להתקין את המודולים שמספקד נווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש גם לאקטקום תמיכה מצויינת בלינוקס, והיא אפילו ממנת כנסים ודברים אחרים שקשורים ללינוקס.

ב. גם לי יש את הלוח אם הזה.

ג. בגרסאות חדשות של לינוקס (גרעין) יש תמיכה מובנת בכרטיס רשת שלנו (2.4.26/2.6.5).

ד. בגסאות ישנות יותר אפשר להתקין את המודולים שמספקד נווידיה.

צריך להדגיש שקיימים 2 דרייברים שונים לכרטיס רשת זה:

1. הדרייבר המקורי מהאתר של שבא בתצורה בינארית בלבד וקל מאד להתקנה, אבל אין לו SOURCE CODE.

2. דרייבר Open Source שפותח ע"י reverse engineering של הקוד הקיים. דרייבר זה נקרא Forcedeth.

יש לי בבית SUSE 9.1 שזיהה את כרטיס הרשת בלי בעיות. לא בדקתי איזה מהדרייברים הופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי במנדרייק 9.2, אבל שמעתי (כפי שמישהו פה הזכיר) שבגרסה החדשה, מנדרייק 10 OFFICIAL, יש דרייבר מובנה או משהו כזה לכרטיס הרשת שיש לי. אז הורדתי מנדרייק 10 וכאן נוצרה לי הבעיה:

בהתחלה צרבתי את שלושת הדיסקים על מהירות של X52 (שלושת הקבצים של מנדרייק הכוונה) והתחלתי בהתקנה. אבל כל הזמן באמצע ההתקנה כל המחשב הפסיק להגיב (עכבר לא זז, הנורית האדומה של הכונן הקשיח לא מהבהבת, הנורית הירוקה של הצורב לא מהבהבת). אז אמרו לי להוריד שוב את שלושת הקבצים של ההתקנה והפעם לצרוב על מהירות של X8, וזה בדיוק מה שעשיתי. אבל התקלה לא נפתרה, ועדיין יש לי אותה. לא משנה כמה פעמים אני מנסה להתקין, כל הזמן בהתחלה או באמצע או בסוף של ההתקנה כל המחשב מפסיק להגיב.

יש לכם מושג מה יכולה להיות הבעיה כאן? יש לי 50GB פנויים כך שזאת לא בעיה של חוסר מקום על הכונן קשיח, והחומרה שלי תקינה לפי מה שאני יודע. אז מה אני אמור לעשות? אני ממש רוצה להתחיל להשתמש בלינוקס ולעזוב את ווינדאוס אבל כל הזמן צצה לי בעיה גדולה אחרת.

ולגביי ההתקנה של המודם, אני כבר יודע מה לעשות, מישהו הסביר לי. עכשיו רק נשאר לי לפתור את הבעיה של התקנת הלינוקס עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי מאיפה שאתה מוריד צריך להיות קבצי MD5 תוריד גם אותם(הם קטנים) ויש תוכנה שנקרא MD5 checksum שמוציעה מעיין פלט על כל תמונה של דיסק(disk imange ) ואז תבדוק אם הפלט הוא אותו אחד כמו בקובץ md5 של אותו דיסק אם הם שונים התמונה שהורדתה היא לא טובה אני ממליץ לך להוריד מwww.linuxiso.org

שאתה מוריד יש שם רק שלוש דיסקים תחפש בגוגל איפה אפשר להוריד את הדיסק הרביעי(כי זה לפעמים מבקש אותו אבל אם אתה לא רוצה להוריד אז בהתקנה שהוא יבקש את הדיסק פשוט לחץ בטל ואז הוא לא יקרא מהדיסק אבל מומלץ שיהיה לך אותו ותתקין הכל קומפלט) ניתן לך תמונה שמה שיש לי עם Counter-Strike:Condition Zero,Generals,SpiderMan 2

כול המשחקים מופעלים על ידי Cedega 4.0 (aka WineX תמונה:

התמונה ערוכה בסרגל הכלים כי יש שם דברים.... לא לשאול גם אם אתם לא יודעים אוקיי?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה לכולכם על העזרה אבל כבר נמאס לי מהלינוקס הזה.

אני אומנם אתמול הצלחתי להתקין אותה, אבל אני מקבל את אותה השגיאה שתיארתי מקודם גם במהלך העבודה עם לינוקס: כל המחשב מפסיק להגיב (צורב, , עכבר וכו'), אז שוב ניסיתי להתקין מחדש ושוב נתקע לי הכל באמצע ההתקנה של , אבל הפעם זה גרם לקריסה של על הכונן הקשיח שלי, עם כל הקבצים שהיו עליו שאני ממש הייתי צריך אותם.

אז אני מעדיף להישאר עם ווינדאוס ולחסוך ממני כל טרחה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכל די מוזר זה המערכת הכי יציבה בעולם המחשביים האישים ושרתים אולי לא התקנתה טוב או יש לך דיסקים פגומים כי לי לפני זמן רב שניסיתי להתקין הוא לא היה צורב את זה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרבתי דל קובץ התקנה פעמיים, הצריבה הלכה חלק בכולם. אז הבעיה היא לא בצריבה.

הורדתי כל קובץ התקנה פעמיים, אז הקבצים שירדו לא היו פגומים.

התקנתי כבר מנדרייק 9.2 בעבר, כך שיש לי נסיון קטן בהתקנת לינוקס ומסוג הבעיה שלי לא נתקלתי בכלל.

זאת בעיה מאוד מוזרה שאין לי מושג למה היא נגרמת. אפילו שהצלחתי להתקין את לינוקס לפני יומיים, נכנסתי לשולחן העבודה שם, םתחתי את הדפדפן, אבל כל המערכת נתקעה ושוב שום חומרה לא הגיבה.

ראוי לציין שמאז שניסיתי להתקין את לינוקס, נדפקה לי ההתקנה של PRO כבר ארבע פעמים.

אני מתקין את לינוקס על מחיצות נפרדות מאלה של PRO. כשההתקנה של נתקעת ואני צריך לעשות ריסטרט, מופיעה לי ההודעה הזאת אחרי שני עושה ריסטרט:

L99 999 999 999 99999 9999 9999 9999 9999

99 99 9999 9999 999 999 99 999 9 9 9 9 999 999

999 9999 999999 999 9 99 9 9 999 999 99 99 99

9 999 99 999 999 99 999 99 999 99 999 99 99 99 9

ואז אני לא יכול להעלות את ווינדאוס, וניסיתי את הכל כדי להצליח להעלות את ווינדאוס אבל שום דבר לא עובד, אז אני פשוט נאלצתי להתקין מחדש את ווינדאוס.

אז כמו שאמרתי, זו טרחה גדולה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...