Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195

EC

Recommended Posts

רעיון יפה לבנות מקדח כוס לבד - תחליף את הבורג המרכזי במקדח פלדה,אחרת לא תוכל לחדור את הפח.

אפשר לקנות סט מקדחי כוס לא רעים באייס בערך ב 80 ש"ח אבל עדיף מנסיוני לקנות מקדח כוס איכותי אחד של 78 מ"מ

(בערך 100 ש"ח כולל המתאם) ואז לקנות כוסות לפי הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהבתי מאוד את הרעיון של האילטור לש המקדח כוס, מקווה שזה יעבוד.

לבנתיים המוד מתקדם יפה מאוד.

אגב איך הראשים 409, היה לי נסיון רק עם ה420 וה426, ואני מבסוט מה420, שבאים בחבילה של 20.

היו לי שתי ראשים של 409 שקיבלתי עם הדרמל המקורי, והם התפוצצו כמו יותר מידי בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה לדיקו?

מהאתר הזמנת?

כי נכנסתי לאתר ולא מצאתי איפה מזמינים... אז מאיפה הזמנת/קנית ? :P

אבא שלי הקפיץ אותי לחנות וקניתי.. :)

החנות עצמה ממקומת בחולון רחוב המלאכה 15

אבל הם אמרו לי שבקרוב הם עוברים למערב ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון קטן, אבל לא בנושא החלון בדלת. אני זקוק לפרספקס ולפורט של סאב וופר(אני לא אוהב את העיגול שבאמצע לפי דעתי פורט של סאב וופר ישפר את המראה.

אני גר בבת-ים ואין הרבה חנויות שעוסקות בנושא :\

ככה שיום ראשון אני אלך להסתובב קצת באזור התעשיה פה, אולי יש כמה מפעלים שעובדים עם פרספקס

בניתי הפעם "כרטיס קירור" פלטה שיש עליה מאורר אשר יושבת על החיבור pci/isa ונתפסת בצד על ידי בורג בדיוק כמו כל כרטיס אחר..

המאורר שהשתמשתי בו הוא 80 מ'מ ו 0.26 אמפר, הלוח עצמו שעליו תפוס המוארר בנוי מקופסא של דיסק :)

זה פלסטיק שדי נוח לעבוד איתו, כי הוא לא קשה. העובי שלו די דק וככה הוא גם נכנס בסלוט ה pci/isa ללא שיוף

לפלסטיק עצמו חיברתי מתכת שתחזיק אותו עם בורג (היתה של מודם ישן אחד - תודה למי שנתן לי אותה, אתה יודע מי אתה.. :) )

את החור בשביל המאורר עשיתי עם הכוס שהראתי פה (זאת שבניתי) היא עושה את העבודה די טוב עם פלסטיק, אני צריך בהזדמנות לנסות אותה על מתכת :)

את שאר החורים עשיתי עם דרמל ומקדח קטן בשביל לחתוך את הפלסטיק עצמו השתמשתי בסכין יפנית וסכין לחיתוך פרספקס, כנ"ל השיופים בצדדים נעשו עם הסכין היפנית

תמונות

DSC00710.jpg

DSC00711.jpg

עדכונים נוספים בקרוב

בקשר לשאלה של §Ecalip הם רק אמרו לי שהם עוברים בקרוב, לא שאלתי תאריך

תרים אליהם צלצול אם זה חשוב לך ותשאל אותם (03-6504040)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד עבודה מרשימה!! רואים שאתה משקיע בכל דבר שאתה עושה!

יש מצב לאיזה מדריך על איך לעשות את הכוס חיתוך הזאת?

אם אני אכין עוד אחת אז אני אכין מדריך וויזואלי

אבל כרגע לא מתכנן על עוד אחת :)

סה"כ לקחתי חתיכת עץ(עבה) חתכתי עיגול (עם ג'גסו) העיגול קצת יותר מ 80 מ'מ כדי שיהיה מקום להשים את המסורית עצמה

המסורית היא בעצם מסורית ששמים למסור רגיל שעברה חיתוך כדי שתכנס בעיגול הפנימי

שמתי קצת דבק חם כדי שהמסורית לא תצא בקלות (לא שזה כל כך עוזר, חיכוך = חום = המסת הדבק :) )

אבל המסורית די יושבת טוב בפנים כי העיגול הפנימי די דק ככה שהיה צריך להכניס את המסורית די בכוח

זהו אני מניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, עבודה נקיה עם המאוורר ל-PCI.

בקשר לפרספקס בבת-ים.. אין צורך לקנות, אני גר בחולון ואבא שלי הביא לי לפני שבוע חתיכות פרספקס גדולות יחסית (30 ומשהו ס"מ על 30 ומשהו) מהאיזור תעשיה שלכם (בבת-ים). בנוסף הוא הביא כל מיני חתיכות של פרספקס צבעוני לא שקוף בצבע שחור כחול ורוד..

את הכל הוא מצא בפח מכולה שליד איזה מקום שמתעסקים עם פרספקס. אם תרצה לדעת איפה אני מחר יוכל להגיד לך.

חלק גדול מהחתיכות שהוא הביא הם נשארו עם הניילון נגד השריטות. לחלון בגג המארז שלי השתמשתי באחת מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, עבודה נקיה עם המאוורר ל-PCI.

בקשר לפרספקס בבת-ים.. אין צורך לקנות, אני גר בחולון ואבא שלי הביא לי לפני שבוע חתיכות פרספקס גדולות יחסית (30 ומשהו ס"מ על 30 ומשהו) מהאיזור תעשיה שלכם (בבת-ים). בנוסף הוא הביא כל מיני חתיכות של פרספקס צבעוני לא שקוף בצבע שחור כחול ורוד..

את הכל הוא מצא בפח מכולה שליד איזה מקום שמתעסקים עם פרספקס. אם תרצה לדעת איפה אני מחר יוכל להגיד לך.

חלק גדול מהחתיכות שהוא הביא הם נשארו עם הניילון נגד השריטות. לחלון בגג המארז שלי השתמשתי באחת מהן.

אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר

שאל אותו אם זה קרוב לבית מעריב

אני אתמול(כבר 1:22.. :) ) הייתי שם אבל היה סגור (שישי.. )

אבל בכל מקרה שאל אותו בדיוק איפה המקום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...