Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195

EC

Recommended Posts

יש למישהו הצעה לשם יותר מעניין?

My Hardware:

Case: Compucase 6A19

Motherboard: A7V600

CPU: 2500

CPU Cooling: Vantec AeroFlow VA4-C7040 :(

Memory: 512MB 3200 Enhanced Latency 2-2-3-6 1T

Video Card: V9600XT /TVD

Hard Disk: 120GB 7200 rpm 8MB Buffer SATA

CD-RW: Lite-On LTR-52327S

DVD: Toshiba 16/48

Monitor: F700P

המארז שלי (התמונות נלקחו מ pch, לא מצאתי באתר הבית בשחור )

6a19.jpg

front_01.jpg

6a19_2.jpg

כרגע הפרויקט יהיה רק חלון בדלת המארז (בעתיד יבואו עוד מודים :) ), החלון מבוסס על הגריל Web-sun

websun.jpg

ציירתי את הגריל מחדש ( העתקתי מהגריל רק "להבה" אחת והשאר שיכפלתי וערכתי לפי הצורך ). החור שבאמצע הציור מותאם למאורר 80 מ'מ

web_ps.jpg

הדפסתי על זוג דפי A4 ( התמונה היתה גדולה מדי לדף A4 אחד )

DSC00372.jpg

הצמדתי את שני הדפים

DSC375.jpg

וצילמתי על דף A3

DSC00374.jpg

מרחתי דבק נוזלי על דלת המארז והדבקתי את הדף A3, לאחר מכן שמתי רצועות של דבק שקוף

DSC674.jpg

DSC00691.jpg

אחרי חיתוך של שעתיים פלוס ו 5 ראשי חיתוך שהלכו הגעתי לתוצאה הבאה, כמובן שעוד לא סיימתי

DSC00685.jpg

DSC688.jpg

החיתוך עדיין לא עבר שיוף ( כשנסיים את כל החיתוכים נבצע שיופים )

המשך יבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באיזה ראשים השתמשת באלה שמקבלים עם הוולף או קנית במיוחד?

השתמשתי בראשים הפשוטים(409) אלו שהגיעו עם ה wolf. עבר לי גם "בירושה" מאבא שלי כמה כלים לדרמל, היה שם חבילת ראשי חיתוך(שנמרת מהר מאוד :) ) של 409

עבודת חיתוך יפה מאוד. איזה תאורה הולכת להיכנס לשם?

ותהרוג אותי אם אני מבין איך אתה הולך לתפוס שם את המאוורר....

אני עדיין לא החלטתי עם לעבוד עם קטודה ובעצם לקבל רק תאורה במארז ובקושי יתמקד בחלון או לדים

הולך להיות שם פרספקס מאחור שתיהיה עליו חריטה שתדגיש עוד יותר את צורת החלון, את החריטה אני מתכנן להאיר עם לדים

קטודה אני מניח שרק "תהרוס" לי את התוצאה של מה שאני רוצה

נחיה ונראה.... :)

בקשר לאיך לתפוס את המאורר אם תשים לב השארתי שם עיגול בין "הלהבות" ולעיגול יש גם קטעי תפיסה משאר הדלת ככה שהוא יעמוד באמצע

נראה כבר איך זה ילך.. :)

אני גר בבת-ים ואני זקוק לראשים (כמו ראש 456 או 426 שישארו אני מניח הרבה יותר זמן) יש פה הום סנטר אבל הם לא מוכרים ראשים לדרמל :( האם מישהו מכיר חנות באזור בת-ים שמוכרת ראשי חיתוך/שיוף ובכלל דברים לדרמל ?

תודה לכל השאר על התגובות

תוצאות נוספות בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד..

מה שמעצבן במארז הזה שהוא לא נוח בשיט למודינג, כל שלושת הדפנות של המארז מחוברים ביחד בחתיכה אחת, חוץ מהדלת.

לאט לאט מתחילים לצוץ בארץ איכותיים, אני מקווה שמישהו מענף החומרה ירים את הכפפה ויעשה תחרות מקצועית, עם פרסים איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד..

מה שמעצבן במארז הזה שהוא לא נוח בשיט למודינג, כל שלושת הדפנות של המארז מחוברים ביחד בחתיכה אחת, חוץ מהדלת.

לאט לאט מתחילים לצוץ בארץ איכותיים, אני מקווה שמישהו מענף החומרה ירים את הכפפה ויעשה תחרות מקצועית, עם פרסים איכותיים.

אתה תמיד יכול להוציא תניטים למדר קצת ולהחזיר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...