Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195

EC

Recommended Posts

אחלה רעיון.

לי גם ניראה שבדיל לא יחזיר הרבה זמן מעמד, אני ממליץ לך לקנות דבק אפוקסי מפלסטלינה לדבק, זה מין נקנקיה כזאת בצבע אפור שעסוי משני חומרים, וברגע שמערבבים את החומר הוא הופך תוך זמן קצר לאבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיחיחיחי ועוד תחנת אוטובוס איפשהו נשארה ללא פרספקס :)

נראה ממש נחמד הכל ואחלה רעיון התופסנים של המראה אבל אני באמת חושב שעדיף כבר להדביק מאשר להלחים , יהיה יותר חזק תאמין לי או שפשוט תתפוס גם עם דבק ועל זה תלחים את זה

לא, דווקא לא תחנת אוטובוס :). אפשר לקרוא לזה פרספקס חדש (יש עליו עדיין את הניילונים)

לגבי האפוקסי פלסטלינה, מכיר ויש לי גם לא אוהב את החומר הזה

למה אתם אומרים שבדיל לא חזק מספיק גם לא יודע, לפי דעתי יש לו חוזק די טוב

דבק יהיה אני לא אומר שלא יהיה(מכיוון שזאת צורה אז הפח צריך להיות צמוד בכל השטח שלו לפרספקס, כל השטח של הצורה יתפס עם דבק לפרספקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה משהו על אפוקסי... אני ממליץ על משחה אפוקסית לתיקון כלי שייט. היא מגיעה בשתי שפורפרות בגודל זהה, ועולה בסביבות ה70 ש"ח בהום סנטר (יש שם די הרבה משחה...). תשאל את המוכר... אחלה משחה, היא נדבקת מצויין והיא חזקה מאוד, קצת גמישה (שזה טוב...) ותופסת טוב את הצבע והכי חשוב: נוח לעבוד איתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא בא לך להוציא הרבה כסף על "דבק"  תשתמש בדבק חם... הכי טוב לדעתי... אצלי זה תופס מצויין!!!!

קל להשתמש בו ולא יקר בכלל!!!!!! ואם במיקרה תרצה להוציא את הפרספס כי לעיתים קורה שהוא נישרט או משהו זה לוקח שניות להוציא

אותו מהדבק חם...(רק צריך לדעת איך).. בקיצור ולעיניין דבק חם עושה את העבודה ב100%  הצלחה!

תהנה...

נ.ב:

קבל ח"ח על ההשקעה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - יופי של פרויקט! סחטיין על ההשקעה ועל האילתורים - אין כמו מחשבה יצירתית לפתרון בעיות :xyxthumbs:

ותהרוג אותי אם אני מבין איך אתה הולך לתפוס שם את המאוורר....

דווקא די פשוט לדעתי - מכיין שיש לך פרספקס מאחור, פשוט תדביק 4 ברגים (את הראשים שלהם לפרספקס) בעזרת אפוקסי שעליהם יורכב המאוורר ויהודק עם אומים - עם קצת רצון ויכולת (והמאוורר המתאים) תוכל להסוות את כל הדבר הזה לחלוטין מאחורי מה שהשארת מהעיגול המרכזי.

לאט לאט מתחילים לצוץ בארץ איכותיים, אני מקווה שמישהו מענף החומרה ירים את הכפפה ויעשה תחרות מקצועית, עם פרסים איכותיים.

;)

לגבי ההדבקה - בהלחמה עם בדיל תקבל תוצאות לא רעות כל עוד תקפיד לשייף היטב (ע"מ לחשוף אחוז ברזל גבוה יותר) ותוכל גם להוסיף קצת אפוקסי ליתר ביטחון.

אגב - הפלסטלינה נקראת מרק, כשמערבבים אותה עם אפוקסי היא מתקשה ועם מערבבים בזה קצת אבקה מתכתית אז מקבלים חומר שיכול לאטום גם סדק במנוע...

בהצלחה בפרוייקט ומצפים לעידכונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עם בדיל זה אכן תפס(ואפילו מצויין) אם מישהו שיסתכל על זה ולא ידע מראש שזה בדיל יחשוב שזה ריתוח :)

צבעתי גם את הפסים של המתכת - הבעיה היא שלא הייתי צריך לעשות את זה כרגע אלא רק אחרי החריטה(אני רוצה לחרוט את אותה הצורה על הפרספקס ככה שיראו את החריטה עם לדים)

אז לא נורא נעשה צביעה שניה אחרי שנחרוט

הזמנתי גם 32 לדים, 4 כחול, 4 כתום,4 ירוק,6 אולטרה, 4 אדום, 4 לבן, 4 אמבר ו 2 לדים THC ירוקים

ועוד 16 לדים שחבר הזמין ככה שיצא 48 לדים סה"כ

פלוס 2 לדים uv ו 2 לדים כחולים (מתנה מהאתר שהזמנתי - http://www.lsdiodes.com/ )

יצא כ 30.03$ כולל משלוח. הלדים עדיין לא הגיעו :(

untitled824.jpg

אני לא ארחיב כרגע מה יהיה גורל הלדים, הכל אני אעדכן בהמשך

נחזור לנושא הפרספקס

אין מה להרחיב, אני אדבר בתמונות

אחרי צביעה:

DSC01971.jpg

אחרי הסרת המסקנטייפ

DSC01973.jpg

איך יראה אחרי תפיסת הפרספקס בדלת:

DSC01981.jpg

התוספן שתופס את הפרספקס(מתאים בול :) )

DSC01984.jpg

אחרי הלחמה:

DSC02066.jpg

DSC02067.jpg

DSC02068.jpg

DSC2070.jpg

כפי שאתם רואים יש כרגע רק 2 תופסנים את 2 הנוספים אני אשים אחרי שאני לא אצטרך להוציא יותר את הפרספקס(אפילו שזה שליף, רק הוצאת הבדיל..)

זהו בנתיים

נעדכן כשיגיעו הלדים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל ח"ח על הביצוע!

תשייף את זה עוד קצת...

יכולת לשים עוד בדיל על התופסן... ולא רואים ששייפת את התופסן ואת הפח לפני ההלחמה... אם לא עשית את זה אז תנסה שלא להפעיל לחץ על החלון...

בכללי, יצא לך ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל ח"ח על הביצוע!

תשייף את זה עוד קצת...

יכולת לשים עוד בדיל על התופסן... ולא רואים ששייפת את התופסן ואת הפח לפני ההלחמה... אם לא עשית את זה אז תנסה שלא להפעיל לחץ על החלון...

בכללי, יצא לך ממש טוב.

התופסן צריך רק לשייף בצדדים שלו, הפח גם עבר שיוף

ויש מספיק בדיל, זה חזק מאוד יצא

תמונה של המקדימה נשארה אותו דבר(עם עוד כתמים ושריטות כנראה שאני אלך על צביעה מחדש של הגג והדלת השניה אבל זה רק אחרי סיום החיתוך. מתוכנן דברים לגג.. )

עריכה: לגבי הלדים כל הלדים שהזמנתי הם לחלון, חוץ מה 2 THC שהם יהיו למשהו אחר :)

עדכון כשהם יגיעו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין נדהם מהחיתוך.. פשוט מדהים (:

אמ.. הדבר היחידי שלא הבנתי זה למה השתמשת בתופסנים האלה.. כאילו.. מה יקרה אם למשל החלון יישרט ותרצה להחליף אותו?

תצטרך להוריד את ההלחמה, להחליף חלון ואז להלחים שוב?.. אין פיתרון יותר פשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...