יציאת USB אחת לא עובדת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאת USB אחת לא עובדת

Qtec

Recommended Posts

היי

יש לי לוח אם של MX34 - Aopen עם 2 יציאות . בעבר שתי היציאות פעלו (היה מחובר מודם כבלים ליציאה שלא עובדת עכשיו) ויום אחד היציאה החליטה לא לעבוד. - אני מחבר מכשיר אליה - לדוגמה עכבר ולא קורה כלום (כן, גם אחרי שאני עושה ריסטארט או ריפרש במנהל ההתקנים). יכול להיות שפעם אחת חיברתי והXP כתב הודעה device not recognized אבל אני לא בטוח.

יש למישהו הסבר ופיתרון לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי UPDATES  ודרייברים. אין לי מושג למה זה לא עובד.

קניית כרטיס\ האב לא באה בחשבון

ד"א - ניסיתי למחוק ולהתקין מחדש אבל גם זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להגיש עזרה? אני באמת צריך את החיבור הזה..

היי

יש לי לוח אם של MX34 - Aopen עם 2 יציאות . בעבר שתי היציאות פעלו (היה מחובר מודם כבלים ליציאה שלא עובדת עכשיו) ויום אחד היציאה החליטה לא לעבוד. - אני מחבר מכשיר אליה - לדוגמה עכבר ולא קורה כלום (כן, גם אחרי שאני עושה ריסטארט או ריפרש במנהל ההתקנים). יכול להיות שפעם אחת חיברתי והXP כתב הודעה device not recognized אבל אני לא בטוח.

יש למישהו הסבר ופיתרון לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלוח שלך?

http://english.aopen.com.tw/products/mb/MX34.htm

אם כו - יש לך אפשרות לעוד 2 יציאות ע"י שימוש בכבל מתאים (כתוב שבלוח יש אפשרות ל4 יציאות USB). הבעיה היא להשיג את הכבל הזה...

נסה בחנויות מחשבים שיש בהן מעבדות או נסה להשיג ממישהו עם מחשב ישן (למרות שסביר להניח שגם לו אין כבל כזה).

בקשר לבעיה עצמה -  לפי מה שהבנתי, יציאת אחת עובדת והשניה לא. אני הייתי מנסה לנקות את היציאה עצמה (אולי יש בפנים גוש אבק שמונע מגע), תבדוק שהיציאה יציבה (מולחמת טוב ללוח) ואם לא - כנראה מדובר בבעיה של מגע (אם אתה לא יודע - אל תנסה לעשות את ההלחמה בעצמך). כמו כן - תראה אם היציאה פגועה פיזית (החיבורים לא יושבים בה טוב, המתכת עקומה וכדומה). אם כן - אין הרבה מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...