חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

מה שבטוח נגרם פה נזק דיי גדול לחברה המדוברת :\

אחרי כזאת השפלה ונסיונות נואשים אני חושב שכל מי שקרא את התראד יחשוב פעמיים אם לקנות Active Cool..(אני לפחות)

חבל על החברה שהשם שלה נפגע פה קשות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים ...... אתם כנראה ממש לוזרים ...

כי מישהו אמר לכם שזה מאותו ה - ip ואתם מאמינים .

אתה צריך להיות ממש שפל בכדי לעשות כזה דבר .

המוצר מדהים .... וכנראה שהפורום הזה הוא ממש חובבני .

אז קחו טיפ קטן ...... תתבגרו .

אף אחד לא דוחף לכם כלום .

פשוט קיבלתם ביקורות על מוצר .

שיהיה לכולם חיים טובים ..... או שלא חיחיחיחיחיחיחי

למי שמעוניין להיות קצת יותר רציני .... אני מוכן לעזור .

שיפנה אלי בפרטי ויקבל את כל הפרטים שירצה.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא קיבלתי תשובה ממך

הטמפ' 54 זה עם ה ActiveCool

איזה מערכת המחשב שלך?

האם יש לך תמונות שה Active Cool מחובר למחשב שלך

במקום ה Spark7+ שרואים בתמונות?

והמישהו הזה הוא Modder שלא סתם יגיד ששלושתכם מחוברים מאותו IP

(תבין איך האינטרנט עובדת ואז תבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל על הורדת המוניטין שגרמת לאקטיב קול עם הניסיונות שלך לדחוף את המוצר שלהם לגרון שלנו.

ואתה בכל מקרה הצגת ביקורת אמיתית על הקירור, כפי ש TheByter הראה - http://www.pbase.com/image/31919938

54 מעלות בעומס זו טמפרטורה גבוה לנורט'ווד שיש לך, וזה מראה את הביצועים האמיתיים של הקירור, שכן מה עוזרת הצגת תוצאות הקירור במצב מנוחה? "תראו! המעבד שלי על 19 מעלות כשהוא לא עושה כלום!". לא ממש משכנע אנשים...

אילו היית מחכה לביקורת האמיתית של האתר, היית יכול לחסוך להרבה אנשים עצבים, ולחסוך את הבושה שהבאת על עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא קיבלתי תשובה ממך

הטמפ' 54 זה עם ה ActiveCool

איזה מערכת המחשב שלך?

האם יש לך שה Active Cool מחובר למחשב שלך

במקום ה Spark7+ שרואים בתמונות?

והמישהו הזה הוא Modder שלא סתם יגיד ששלושתכם מחוברים מאותו IP

(תבין איך האינטרנט עובדת ואז תבין)

תאמין לי אני מבין ..... מה שמוזר זה שמנהל אצלכם עושה צעד טיפשי כמו להאשים מישהו במשהו לא נכון .

והנה התמונה שביקשת .

31919922.ResizeofDSC04343.JPG

http://www.pbase.com/image/31919922

אם אתה רוצה עוד ......

http://www.pbase.com/monty_net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ...... אתם כנראה ממש לוזרים ...

כי מישהו אמר לכם שזה מאותו ה - ip ואתם מאמינים .

אתה צריך להיות ממש שפל בכדי לעשות כזה דבר .

המוצר מדהים .... וכנראה שהפורום הזה הוא ממש חובבני .

אז קחו טיפ קטן ...... תתבגרו .

אף אחד לא דוחף לכם כלום .

פשוט קיבלתם ביקורות על מוצר .

שיהיה לכולם חיים טובים ..... או שלא חיחיחיחיחיחיחי

למי שמעוניין להיות קצת יותר רציני .... אני מוכן לעזור .

שיפנה אלי בפרטי ויקבל את כל הפרטים שירצה.

montynet

אתה מצחיק אתה יודע.... ::)

למה לצוות האתר לשקר? מה יש להם משהו נגדך? או נגד 2 המשתמשים האחרים שלך? הם פשוט לא רוצים שאנשים שמסתובבים הפורום הזה ואחרי כל הבולשיט הזה עוד מאמינים, יפלו בפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד בושה

מה שהולך פה

אולי כדי שנסגור את התארד הזה

נעשה BAN לשלושת האנשים

וננסה לקבל מכתב הבהרה מאותה חברה ישראלית

האם באמת הם מעסיקים כאילו אנשים

או שהוא פשוט מאוד איש ממש משועמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני לא יודע למה הם צריכים לשקר ....

אולי זה בגלל שהם לא רוצים שמישהו ימליץ על מוצר טוב שיכול להביא למצב שלא יצתרכו יותר את הפורום הזה .... או משהו כזה .

אולי זה בגלל שהם מקבלים עמלות מכל מיני חברות שלא בדיוק מעוניינות שיהיה להם מתחרים .....

אולי זה בגלל שמנהל הפורום מנפח לעצמו את ההודעות שלו ...

אולי זה בגלל שהפחד שמישהו עשה משהו מהפכני וזה לא הם .....

אולי זה בגלל שתפסו אותם על שקר ..... הם אמרו שיש להם את המוצר כבר כמה חודשים .....

אם יש להם את המוצר כבר הרבה זמן אז למה הם לא עשו לו בדיקה עד היום ????? ודבר שני ...המוצר יצא לפני שלושה שבועות .

אלה אם כן יש להם טלפטיה או איזה מכונת זמן ..... הם לא היו יכולים להשיג את המוצר .

דבר נוסף ..... יש בעיה לאנשים להודות בטעויות שלהם ...... הטעות שלי זה שלא המתנתי מספיק זמן כדי שעוד מישהו ירכוש את המוצר הזה

וישר רצתי וכתבתי עליו . הטעות שלהם .... זה שהם לא בדיוק יודעים עם מי הם מתעסקים ..... אני לא ילד שלא יודע מה הוא עושה .

יש לי ניסיון הרבה יותר גדול מהם (BBS- אם מישהו פה יודע מה זה)(בשיא בצניעות).

דבר אחרון ....... כל מה שרציתי זה היה לעשות רק טוב לאנשים ...... כי מי שראה את התמונות שהעלתי יכול להבין שקניתי את הציוד הכי יקר בשוק וכסף

זאת לא הבעיה שלי ..... אני כותב פה כי ממש עיצבנו אותי .............. מעולם לא שיקרתי לאיש וכמובן אין לי שום אינטרס אישי .

אם הייתי רוצה לדחוף את המוצר הייתי כותב שאני עובד של החברה ויצאנו עם מוצר חדש ומבקש ממנהלי האתר לבדוק אותו ולתת ביקורת וגם הייתי נותן להם מוצר לבדיקה (כולה 300 ש"ח).

מאחר שאני לא קשור לחברה בכל דרך שהיא ..... אני מביע את התנצלותי אם גרמתי להם נזק ....

המוצר שלהם הוא מוצר מנצח .....

למי שמעוניין לראות תמונות של המערכת ...... יכול להכנס לאתר הזה ולראות עד כמה אני רציני בנושא . www.pbase.com/monty_net

בזה סיימתי את כל מה שיש לי להגיד בנושא זה.

דבר אחרון למנהלי האתר .....

אני מציע לכם לשקול את המילים שלכם (זה לא איום זאת המלצה) כי אתם לא יודעים במי אתם פוגעים.

מה שכן זה באמת הרחיק לכת ונעשה ממש מגעיל.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נרגיע את הדיון הזה אחת ולתמיד - אני לא רוצה לדבר על הדברים שהעלה נועם על המשתמש הראשון שאוהד את המוצר הזה.

אני רוצה רק להבין כמה דברים: מה האינטרס שלך montynet לפרסם את התוצאות, ולמה התרגזרת כל כך שפיקפקו בהם ?

שנית אני אישית אאמין לתוצאות של הבדיקות שלך כל עוד יהיו יותר פרטים עליהם כגון טמפ סביבה מפרט המחשב, דגם מדוייק, שינויים במערכת מתחים וכ"ן (כמו בכל ביקורת שצכבדת את עצמה).

אני אישית יודע ממקור ראשון על הערכה עצמה ועל קיומה אצל אדם אחד מצוות האתר לביקורת, יתר על כן משיחות עם נציג החברה בתערוכת המחשבים שנערכה לא מזמן אני יודע לא מעט דברים על הערכה ועל כך שהיא אינה מורידה את הטמפ' של המעבד מתחת לטמפ' הסביבה על כן האפשרות ההגיונית היחידה שעשית את הבדיקה בטמפ סביבה של 19 מעלות. (או שינית כמה דברים במערכת וקיצרת את בקר הטמפרטורה הפנימי - דבר שהוא אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הפתעה! התמונה שהראתה את המעבד על 54 מעלות בעומס נעלמה

תגיד אתה צוחק עלינו או משהו?!! אתה כרגע הוכחת שאתה מנסה לעבוד עלינו!!! אתה מבייש את אקטיב קול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מהמנהלים לנעול את הת'ראד הזה

קיים כבר ת'ראד על הנושא

וסה"כ זה 100% ספאם

צריך לחכות לסקירה ולא להתווכח , משום ששום דבר לא יצא מזה חוץ מעצבים (שלי על זה שסתם מבזבזים פורום נורמלי ומתעסקים רק בSPAM)

לכן אני מבקש לנעול את הת'ראד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש לך גם את הקירור מים של זלמן

איך הוא? :C

על הפנים ...... זה הקירור הכי גרוע שיש .... הסיבה לכך היא שזה פסיבי ולא אקטיבי .... מה שאומר שאין מה שיקרר את הנוזל בפועל.

המיכל אמור לקרר את הנוזל אבל הוא לא עושה את העבודה . אני מניח שאם תכוון את המזגן עליו אולי הוא יעשה את העבודה .... אבל זה ממש מיותר ויקר מידי

תחשוב שאתה שם קומקום על אש נמוכה ..... לאט לאט המים יגיעו למצב רתיחה ,זה מה שקורה בתוך המיכל ..... ממש גרוע .

כמו כן הוא גם בחיים לא יכול לרדת מטמפרטורת החדר .

אחרי 6 שעות של עבודה הטמפרטורה עלתה ל - 60 מעלות. שזה מבחינתי ממש לא טוב

לסיכום .... המוצר בנוי כמו מרצדס .... אבל הביצועים של רום כרמל.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...