תופעה מוזרה במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעה מוזרה במחשב

surfface

Recommended Posts

(חבר ביקש שאני יסדר לו את המחשב)

התופעה היא שהמחשב עולה מציג את הלוגו של ואז מסך שחור וממשיך מבלי לרסטט ונתקע כך.

עכשיו מה שמיוחד שקורה כול חודש .המחשב פורמט פעמיים כאשר היה הארוע עבד חודש ויותר ואז שוב נהרס

מפרט:

פינטיום4

2400 MHZ

40 ג'גה

GFORE4

256RAM

זה כל הידוע לי וגם שבC 10 ג'גה מערכתFAT32

ובD 30  גיגה מערכת NTFS

(תעזרו לי בבקשה זה דחוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שכל חודש זה קורה אז מתי ? בראשון לחודש ? כמה זמן זה עושה את הבעייה ? אחרי זה זה חוזר נורמאלי?

אם ענית על השאלה הראשונה "כן" אז זה נשמע כוירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שכל חודש זה קורה אז מתי ? בראשון לחודש ? כמה זמן זה עושה את הבעייה ? אחרי זה זה חוזר נורמאלי?

אם ענית על השאלה הראשונה "כן" אז זה נשמע כוירוס

1 הוא לא חיבר למשך

2 זה קורה בערך אחרי חודש

3אין זמן זה פשוט ניהיה כך והמחשב עובד אפילו שעה ועדיין שחור רק עם מכנים דיסקט של 98 מפרמטים ומתקינים הוא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את החומרה , אפשרות נוספת שיכולה להיות שאין התאמה בין מערכות ה FAT32 וה NTFS. מה שבטוח שזה לא בעיית תוכנה

למה אתה בטוח שזו לא תוכנה? לדעתי זה יכול להיות וירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את החומרה , אפשרות נוספת שיכולה להיות שאין התאמה בין מערכות ה FAT32 וה NTFS. מה שבטוח שזה לא בעיית תוכנה 

אז כהה העברתי הכל למערכת FAT32 פרמטתי והתקנתי ופיירוואל ZONEALARM

עדכתי את הנורטון אניטווירוס סרקתי לא היה כלום .המחשב עובד בסדר גמור

נ..ב אני עדיין אמור לחשוש שעוד חודש זה יקרה מה לעשות

ומה זה היה בכלל עוד לא הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה היא שהמחשב עולה מציג את הלוגו של WINDOWS XP ואז מסך שחור וממשיך מבלי לרסטט ונתקע כך.

גם לי היה את זה. אין לי מושג למה:

יום אחד בסיור שגרתי במחשב מצאת תחת מספר תת-ספריות של Program Files קובץ DLL ששוקל יותר משני ג'יגה! אני חשבתי שזה אולי מהדריוור קול, כי בשם של התקיות היה משהו audio או . לא רציתי סתם למחוק את הקובץ, כי פחדתי שזה יהרוס את המערכת. אז הלכתי להוספה והסרה של תכנות, והסרתי את הדריוור קול של . בסיום ההסרה הוא ביקש לאתחל את המחשב, אישרתי, וכשהמחשב עלה ראיתי בדיוק את אותה תופעה. מאוד התעצבנתי, וזה היה הקש ששבר את גב הגמל. הסרתי את שני המחיצות FAT שהיו לי. אני משתמש בגנו/לינוקס מאז (וכמובן שאין לי את הבעיה הזאת כמו שאין לי לוגו של על המחשב...).

אז אין לי פתרון. אני רק ממליץ לחבר שלך לשים לב מה הוא עשה לפני שזה התחיל לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...