היה לי וירוס הכל הכל הלך לי ! עזרה בבקשה בחילוק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היה לי וירוס הכל הכל הלך לי ! עזרה בבקשה בחילוק

yosizach

Recommended Posts

אוקי היה לי windwos pro היה לי וירוס האיטרנאט לא גלש מלא פרסומות בלאגן שלם

עכשיו אחרי שפרטמתי לא משנה הראה לי מסך כחול vodex משהו לא יודע מה

אז עשיתי fdisk מחקתי לגמרי c d e ועכשיו רציתי לחלק ! הבעיה היא לא ידעתי מה שווה מה הוא רושם לי 10748- מאה אלף ביט משהו שווה 100 אחוז

אז כל פעם ניסיתי משהו אחר וכל פעם היה עושה ליאת c 14 אחוז 15 ואז יצרתי את d והוא עשה אותו 95 אחוז עכשיו אני עושה שווה בשווה כמו שהיה לי מקודם ... יש לי 80 גגה אני התקנתי בנתיים 98 כי אני גם ככה רוצה לפרמט זה זמני אני רוצה אבל שלוש כוננים

אלף תודות אנשים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות נגיד כמו שאמרת שאם אתה נותן ל c 15 אחוז d לוקח תשאר או משהו כזה נכון? אז אחרי ש d לוקח תשאר תמחק אותו ואז תיצור שוב על אותו בסיס נגיד תעשה גם את d על 15 אחוז ואז e יקח תשאר תמחק אותו ותעשה שוב ... אמור לעבוד.

איך אתה מפרמט ? דרך fdisk?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק שלי הוא לא מקורי של זה שכפול

והבוט לא עובד ...

וזה לא יהיה כמו בה fdisk שוהא יתן לי גודל שאני לא ידע מה שווה מה ? נראה לי זה יהיה בדיוק אותו ... דבר .

בנתיים כל ה 80 גגה בה c וזה מגעיל מצדי אפילו עם אף אחד לא יודע אך חליקו לי לה 3 שקניתי את המחשב אז 2 גם טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא מאיפה אני משיג דיסק אורגניל

ועכשיו ניסתי מדיסק בוט של me ולא 98

ויש אפשרות אחרת במקום 10748 שהוא רשם לי עכשיו הוא 70 אלף ומשהו משהו כזה ..

ואני מפחד לנסות כי אז שוב יחזיר אותי לנקודת התחלה

ובקשר למסור אין לי גם מסור חשמלי :P :-[ אני מבואס רצח אני לא יכל בלי לחלק את הארדיסק לתמידי אין אך לגבות הורדות מסמכים כלום והתכונה שהמלצתה אליה אחרי שאתה מוחק אותה זה חוזר להיות כונן אחד חבר שלי אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמלצתה אליה אחרי שאתה מוחק אותה זה חוזר להיות כונן אחד חבר שלי אמר

שטויות אני אומר לך לפני כמה זמן פירמטתי את המחשב וקודם היה לי 3 מחיצות בכל הארד דיסק ויש לי שתים ועשיתי עם התכונה הארד אחד מאוחד ושני עם שני מחיצות ופרמוט מחקתי הכל (כולל התוכנה אלה מה)ונחש מה הפלא נשארות בדיוק אותם מחיצות לא כמו שהחבר שלך אמר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוריד מהאתר של את העידכון לקבצים FDISK ו FORMAT ל 98 כדי שהם יתמכו בדיסקים מעל 64GB.

2. תפעיל את המחשב ב DOS של 98.

3. תפעיל את ה FDISK.

4. תמחק את כל הבלגן שיש לך שם - כל המחיצות - תתחיל בכוננים הלוגיים, אח"כ תעבור למחיצה המורחבת ואח"כ למחיצה הראשית.

5. תיצור חלוקה מחדש - מחיצה ראשית (לכונן C) ומחיצה מורחבת (לכל שאר הכוננים/מחיצות שאתה רוצה). תיתן למחיצה הראשית את הגודל שאתה רוצה ולמחיצה המורחבת תיתן את כל השאר.

6. תיצור כוננים לוגיים בתוך המחיצה המורחבת (הכוונה לכוננים D, E וכו'). לכל אחד תיתן את הגודל שאתה רוצה. ניתן ליצור גם כונן אחד בגודל כל המחיצה המורחבת. אל תשאיר "שטח מת" או לא מנוצל (סתם ביזבוז).

7. תקבע את המחיצה הראשית כ Active.

8. תעשה Reset.

9. תפרמט את כל הכוננים שיצרת.

10. תתקין .

הערה: המחיצה המורחבת היא לא כונן. המחיצה הראשית היא כן. כדי שיהיו לך עוד כוננים, אתה צריך לחלק את המחיצה המורחבת לכוננים לוגיים (כבר רשמתי את זה, אבל רק כדי שיהיה ברור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר, הגודל הוא תמיד כפולות של 8, (כי byte זה 8 bit), פשוט תתיחס לשלוש ספרות האחרונות כמו ל-0.

וכמו שכבר אמרו, פשוט תשתמש בבוט של (גם לי יש צרוב, והוא עובס לי מצוין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוריד מהאתר של את העידכון לקבצים FDISK ו FORMAT ל 98 כדי שהם יתמכו בדיסקים מעל 64GB.

2. תפעיל את המחשב ב DOS של 98.

3. תפעיל את ה FDISK.

4. תמחק את כל הבלגן שיש לך שם - כל המחיצות - תתחיל בכוננים הלוגיים, אח"כ תעבור למחיצה המורחבת ואח"כ למחיצה הראשית.

5. תיצור חלוקה מחדש - מחיצה ראשית (לכונן C) ומחיצה מורחבת (לכל שאר הכוננים/מחיצות שאתה רוצה). תיתן למחיצה הראשית את הגודל שאתה רוצה ולמחיצה המורחבת תיתן את כל השאר.

6. תיצור כוננים לוגיים בתוך המחיצה המורחבת (הכוונה לכוננים D, E וכו'). לכל אחד תיתן את הגודל שאתה רוצה. ניתן ליצור גם כונן אחד בגודל כל המחיצה המורחבת. אל תשאיר "שטח מת" או לא מנוצל (סתם ביזבוז).

7. תקבע את המחיצה הראשית כ Active.

8. תעשה Reset.

9. תפרמט את כל הכוננים שיצרת.

10. תתקין .

הערה: המחיצה המורחבת היא לא כונן. המחיצה הראשית היא כן. כדי שיהיו לך עוד כוננים, אתה צריך לחלק את המחיצה המורחבת לכוננים לוגיים (כבר רשמתי את זה, אבל רק כדי שיהיה ברור).

אני לא יודע מאיפה להתחיל להודות לכם אבל שוב ... אתה צודק זה לא כונן אבל אחרי שאני מוסיף עוד כונן נגיד ... זה מוסיף לי רק אחד בשם d ואז חיקלתי את זה לה 38 ואת d 38 .... בכל מקרה אני מזה מודה לך על ההסבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...