עזרה בהסרת WIN 98 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהסרת WIN 98

surfface

Recommended Posts

זהו פירוט המחיצות ועליהם שתי ו98 רציתי לדעת אייך אני יכול למחוק את 98 ממחיצה C והאם יש סיכוי שXP לא יעלה אם אני ימחוק את 98 מC (הרצתי חיפוש בפורום ולא מצאתי תשובה חד משמעית) צרפתי תמונה

untitled283.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמחיצה הראשונה בכונן הראשון, כלומר כונן C, היא המחיצה שעליה נמצא סקטור האתחול (ה קורא למחיצה הזו System Drive). עכשיו, אם תפרמט את C, סקטור האיתחול אמור להימחק ואז ה לא יעלה.

כמו שאני רואה את זה, יש לך 2 ברירות:

1. למחוק מכונן C את כל הקבצים (או את כל הקבצים שאתה לא רוצה, כולל הסיפריה שבה מותקן ה 98) ולהשאיר בספריה הראשית את הקבצים NTLDR, NTDETECT.COM ו BOOT.INI. את קובץ ה BOOT.INI תוכל לערוך, כך שהוא לא יציג את בשלב האיתחול את האפשרות לבחור בטעינת 98. אם תפרסם את הקובץ שלך כאן, אני אוכל להגיד לך איך לשנות אותו כדי שזה יעבוד.

2. לפרמט את כונן C. במקרה הזה ה לא יעלה ואת תצטרך לבצע התקנה מחדש שלו. אבל אתה לא חייב לבצע התקנה מלאה - מספיק שתריץ רק את השלב הטקסטי כדי שסקטור האיתחול ישתנה ויותאם לטעינת ה (זהו למעשה אחד השלבים הראשונים בהתקנה).

בנוסף יש לך את האפשרות למחוק הכל, לחלק מחדש את הדיסק הקשיח ולהתקין את ה על המחיצה הרצויה (אבל אני מניח שאתה לא רוצה לעשות את זה).

בקשר ל Partition Magic - אני לא בטוח אם תצליח לאחד את כוננים C ו E לכונן אחד במצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תעביר את כל מה שאתה צריך למחיצה של הXP ותמחק את ה98.

Primary - אתה בוחר בconvert ואז primary partition

Active - מתחת לAdvanced, תבחר set active

(אני הייתי ממיר לNTFS ומותח את הXP על כל הכונן, אבל זה אני)

זה ייתן לך להריץ את הXP לאחר עריכה קלה של הboot.ini, ללא שום פירמוט או התקנת תיקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אופציית ה ACPI מפעילים ב (ברוב הלוחות היא מופעלת כברירת מחדל). אני דיי בטוח שהיא צריכה להיות מופעלת לפני התקנת מערכת ההפעלה כדי שהכיבוי האוטומטי יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבעיה הופיעה רק אחרי ההתקנה מחדש, ככה שבביוס הכל בסדר ורק וינדוס לא קלט את התמיכה ב ACPI (לוחות ישנים הוא מניח אוטומטית שלא תומכים בלי לבדוק בכלל).

כנס ללוח הבקרה, תמצא את לוח הבקרה של הגדרות החשמל ותפעיל שם את הפונקציה של ACPI. קצת יוזמה וחיפוש לא יזיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...