מעבד מוזר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד מוזר

liiight

Recommended Posts

קניתי עכשיו מחשב חדש קומפלט

P4 3.0 PRESCOTT

KINGSTON 256*2 400

ASUS P4S800D

WD 80GB SATA 8MB BUFFER

GIGABYTE 5950 ULTRA 256MB VIVO

RAIDMAX STORM

הקיצר מחשב בומבה

הכל עובד כמו צשריך, מאוד מהר כמובן, אבל שאני מסתכל דרך EVEREST על הטמפ' של המעבד, הוא מראה 92

עכשיו אני יודע שזה לא הגיוני כי אז המחשב היה אמור להגיע עם אגזוז ולא עם גוף , ככה שדי בטוח שהחיישן דפוק

השאלה איך אפשר לבדוק את הטמפ' בדרך אחרת.

ודרך אגב, אני לא מעוניין לעשות OC אני פשוט אוהב לדעת כל מה שקורה במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אולי התוכנה מראה תטמפרטורה ב fahrenheit ולא בצלזיוס

תבדוק אם התוכנה שיש בדיסק של הלוח אם

אגב חבל שלא שאלת בפורום מפרטים לפני שקנית,יכולת לקנות כרטיס מסך הרבה יותר טוב באותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פרסקוט........... למה אתה שואל אחרי שאתה קונה. זה כנראה פרסקוט לא מוצלח במיוחד ואולי גם טעו בהגדרות של הביוס ואתה ב OC ותבדוק אם המאוורר שלו עובד בכלל.

רוץ מהר לחנות ותדרוש ש:

1) או יביאו לך נורטווד במקום.

2) או יביאו לך 64 ביט 3000 של במקום עם לוח מתאים. ותתיעץ לפני שאתה קונה סופית.

3) ושיחליפו לך מהר את לוח האם ל P4P אם מביאים לך נורטווד. איזה חארות, פנטיום 3 גיגה עם ציפסט SIS.

באמת מחשב בומבה, תזהר שלא יתפוצץ לך בחדר...

היום הייתי בחנות שמוכרת הרבה, ואפילו איש המכירות שונא את הפרסקוט, הוא אומר שהמאווררים של המעבדים מרעידים את כל החנות... איזו פשלה של ... והאנשים ממשיכים לקנות.... ואף אחד לא אומר מילה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק מרעיש ככה כמצב סטטי. אם מאווררים את המארז בסירקולציה נכונה ולא עושים ממנו כור היתוך אז המהירות של המאוורר של המעבד יורדת והרעש יורד לרמה סבירה ונורמאלית בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המאווררים יש פתגם של זקנים שאומר שאנשים חכמים לא נכנסים למקומות שפיקחים יודעים לצאת מהם.

הבחור עשה טעות, ולא באשמתו אלא באשמת אנשי המכירות שרק רוצים למכור, ואפילו אם הטמפרטורה בפרנהייט אז עדיין זו טעות לקנות פרסקוט.

זה עדיין לא מאוחר לשנות את המחשב. הוא רק קיבל אותו. ויש אופציות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח

דיי צודק את האמת, וההבל בינהם זה לא שמיים וארץ, אם באמת אפשרית ההחלפה תחליף או שישבצרו לך מערכת איוורור שלמה שאחרי זה אני לא יודע מה יהיה יותר גרוע האיוורור או המאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא ביקשתי PRESCOT אבל מסתבר שהם זרקו לי אותו באותו מחיר. ידעתי שהוא מתחמם

אבל יש לי אוורור בסדר גמור במארז, וגם כשאני נוגע בהיט סינק הוא לא כל כך חם.

אין לי ספק שמד הטמפ' דפוק (זה בצלסיוס בוודאות), אבל אף אחד בכלל לא התייחס למה ששאלתי.

שאלתי איף אני יכול לדעת את הטמפ' המדוייקת בצורה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני נוגע בהיט סינק הוא לא כל כך חם.

אני משער שאין לך משחה תרמית ושהתקינו לך את ההיטסינק בחנות?

אם אני צודק תמרח משחה טרמית ע"פ המדריך באתר ותתקין את ההיטסינק כמו שצריך, ואז תראה איך ההיטסינק חם והמעבד קר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא הייתי מתעסק עם עניין הטמפרטורות. אני הייתי הולך לחנות ומבקש יפה שיחליפו את המחשב ואם לא אז מביא את אבא שלי שיבקש יפה ואם גם אז לא אז מביא את דוד שלי המשוגע ששובר שולחנות...

הם נתנו לך מעבד לא טוב ולוח לא ממש. זו סיבה מספקת לחזור לחנות ולעמוד על שלך. ועדיין לא מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון היום לא צריך להתפלא שמוכרים לך סחורה שלא תואמת את הציפיות שלך, שאתה מגיע ואין לך מושג מה אתה רוצה מלבד להגיד שאתה רוצה מעבד של במהירות 3000 כל השאר זה שיקול הדעת והתחמנות של המוכר. מה גם אני בטוח שהוא לא עשה לו דווקא עם המעבד, זה הדרישה של הקהל הבלתי ממוקצע היום וזה מה שנמכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מצפה? והמארז? נראה לך ששמו לו שם משהו טוב? עם כמה מאווררים?

אני זוכר שקניתי את ה HT הראשון... 2.4. שני מחשבים. התעצלתי להרכיב אז בקשתי שירכיבו לי בחנות. שמו את שני הזכרונות בסלוט 1 ו 2 . דואל חלם...חחח

לפני כחודש שני המחשבים האלה מתחילים לצפצף כמו משוגעים. ומתקשרים אלי בלחץ. כשהביאו את המחשבים אלי, גיליתי שגם את כל שלושת המאווררים הרכיבו כך שהם מוציאים אוויר. וזו עוד נחשבת לחנות באמת טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם הלוח?

ויש עוד בעיה עם הפרסקוט חוץ מהטמפ'? כי לא ממש מזיז לי אם הוא 40 או 50. השאלה אם הוא בעייתי

ומישהו מוכן לומר לי עוד דרך למדוד טמפ' המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם הלוח?

ויש עוד בעיה עם הפרסקוט חוץ מהטמפ'? כי לא ממש מזיז לי אם הוא 40 או 50. השאלה אם הוא בעייתי

ומישהו מוכן לומר לי עוד דרך למדוד טמפ' המעבד?

הוא לא בעייתי חוץ מבעיית החום והרעש של המאוורר

לבדוק חום אתה יכול להתקין את התוכנה שנקראת mbm או בשמה המלא motherboard monitor שנמצאת לדעתי במדור הקבצים כאן באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...