אפקט צביעה - מתכת חלודה [ תמונה בפנים ] - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפקט צביעה - מתכת חלודה [ תמונה בפנים ]

Warped

Recommended Posts

למזלך מישהו כבר ניסה להגיע לאפקט הזה בפרוייקט ה Blackmesa HL² המדהים!

ואת רישומיו (וכמובן תמונות) ניתן למצוא במאמר ב bit-tech, תבדוק עמוד ראשון שם יש תמונה עם התווית של הצבע. כמו כן מומלץ לבדוק בתראד של הפרוייקט (מצורף לינק בכתבה) כדי לקבל גם טיפים כיצד ליצור את האפקט בצורה נכונה.

http://bit-tech.net/feature/44/1

http://www.bit-tech.net/feature/49/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי את הפרוייקט שלו. השאלה היא, האם אותם צבעים יגיעו לאותו אפקט כמו שאני רוצה? כי הצבע שלו נוטה יותר לחום, והדוגמא שלי נוטת יותר לכחול-אפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בחנות שמוכרת ציוד לציירים, בשביל לחפס צבע שמדמה חלודה בשביל המוד שלי.

והיה שם צבע על בסיס חומצה, שמדמה התחמצנות מתכת, היו שם שני צבעים.

צבע אחד שמדמה צבע חלודה, והצבע השני מדמה התחמצנות נחושת (חלודה בצבע תורקיז/ירוק).

ביום שישי אני הולך לקנות את הצבע שמדמה חלודה אדומה, ואני יעשה כמה ניסויים עם הצבע הזה על משטחים שונים.

הצבע הזה קצת יקר, הוא עולה בערך 17 שקל לצינצנת של 50 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בחנות שמוכרת ציוד לציירים, בשביל לחפס צבע שמדמה חלודה בשביל המוד שלי.

והיה שם צבע על בסיס חומצה, שמדמה התחמצנות מתכת, היו שם שני צבעים.

צבע אחד שמדמה צבע חלודה, והצבע השני מדמה התחמצנות נחושת (חלודה בצבע תורקיז/ירוק).

ביום שישי אני הולך לקנות את הצבע שמדמה חלודה אדומה, ואני יעשה כמה ניסויים עם הצבע הזה על משטחים שונים.

הצבע הזה קצת יקר, הוא עולה בערך 17 שקל לצינצנת של 50 מ"מ.

אוקי, תודיע לי איך הלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי סוף סוף את הבקבוקון המחמצן, הבעיה שהמוכר המטומטם הזה אמר לי שלא צריך לצבוע עם הצבע הזה על צבע מבוסס מתכת, מה שלא נשמע לע הגיוני.

אז הגאתי הבייתה ואיך שפתחתי את האריזה ראיתי שכן צריל לצבוע על צבע מבוסס מתכת.

לבנתיים ניסיתי את הצבע על גריל שהכנתי, שייפתי את הצבע של הגריל, ומרכתי מהחומר המחצן הזה, ותוך מספר דקות, המתכת השחירה, והחל להוצר האפקט הרצוי של החלודה אדומה.

תמונה של הגריל :

2519447.JPG

תמונה של החומר, שעולה 15 שקל לבקבוקון של 60מ"ל.

2519455.JPG

קשה מאוד לראות את האפקט של החלודה, בגלל המצלמה הגרועה, אבל אני מקווה שעוד שבועיים שאני ירכוש יותר נורמלית, אני יביא יותר איכותיות.

יום ראשון אני גם יקנה ספריי צבע על בסיס מתכת, ואני ינסה את זה על המאוררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...