המחשב לא מעביר מידע לכרטיס מסך)כנראה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מעביר מידע לכרטיס מסך)כנראה)

I.Robot

Recommended Posts

שלום.

יש לי בעיה מוזרה מאוד, כשאני מדליק את המחשב הכל הולך כרגיל אבל לא רואים כלום על המסך, הכפתור פשוט ממשיך להבהב, זו לא בעיה במסך)אני עובד עליו עכשיו על מחשב אחר ( .

גם כשאני מפעיל את המחשב, נורת הLAN על המודם ADSL שלי מתחילה לפעול.

יש לי שתי יציאות בכרטיס מסך ושניהן לא עובדות וניסיתי עם שתי מוניטורים שונים.

הלוח אם שלי זה 8RGA+ והכרטיס מסך זה הGF4 המובנה בו.

יש לכם מושג מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

פשוט אין לי כרטיס מסך נוסף, יש לי אחד ישן במחשב של אח שלי)שהחרמתי לו זמנית עד שאני אתקן את המחשב שלי( אבל הוא ממש ישן והוא לא מתאים לחריץ AGP במחשב שלי ולבקש מחברים זה לא ריאלי )לא רוצה להתסכן בלהרוס את הכרטיסים שלהם(.

חשבתי אולי לעשות ריסטרט לביוס, אולי איכשהו ההגדרות השתנו או משהו )למרות שאני לא נגעתי בכלום( אבל אני לא יודע איך, מישהו יכול להסביר בקצרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מזה שהמחשב שלך לא עושה POST. יש ביפ (קצר) אחרי שהמחשב עולה? עושה רושם שהוא עובד עם ההרד דיסק?

אני הייתי מנקה את הCMOS. ממתי זה קורה? איזה חומרה החלפת בזמן האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לביפ אני לא זוכר, אני אבדוק עוד מעט.

אני חושב שההארד דיסק עובד, שומעים אותו אבל יכול להיות שאלה המאווררים.

זה התחיל לפני יומיים בערך וזה קרה סתם ככה, פשוט הפסיק, לא התעסקתי עם כלום.

ואיך לנקות את הCMOS? חשבתי על זה אבל אני לא יודע איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , תסתכל על לד הP80P בלוח(זה השני מספרים הקטנים האלו בצד ימין למטה של הלוח) , תגיד לי איזה אותיות הוא כותב אחרי שהוא גומר לגמרי להעלות את המחשב , יענו , על איזה אותיות הוא נתקע , אם הוא נתקע על FF אז זה בסדר , אם הוא נתקע על משהו אחר אז תכתוב לי מה זה ונראה מה אפשר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK', אז בדקתי וקודם כל אין שום ביפ.

עכשיו בדקתי את הלד, הוא מראה בהתחלה FF ואחרי שנייה מראה משהו שנראה כמו C1 ונשאר על זה, אם אני לוחץ על כפתור הריסטרט במחשב אז הוא פשוט נשאר על FF ואם אני מכסה את הספק ואז מפעיל את המחשב קורא כל הקטע עם הC1. מוזר...

יש לכם מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , נסה לאפס ביוס , תקרא בחוברת של הלוח איפה נמצא הצ'יפ של הביוס , הוא נמצא צד ימין למטה בלוח , אבל יותר גבוה מהלד , ליד הצ'יפ של הביוס(שהמסגרת שלו חומה כזאת) יש מין ג'אמפר קטן בצבע צהוב , תוציא את הכבל חשמל מהספק ופשוט תוציא את הג'אמפר הזה ותעביר אותו לשני למצב השני(יש לך שלושה פינים , ששניים מהם הוא עליהם , שים אותו על זה שבאמצע וזה שבצד ימין) אחרי ששמת אותו במצב שאמרתי , תספור 10שניות , ותחזיר אותו(לא חייב 10 שניות , יכול גם יותר , אבל לא פחות) , אחרי ה10 שניות תחזיר אותו לאיך שהוא היה , תחבר לחשמל , וזה אמור לסדר את הבעיה... , אם לא לך לחנות שתסדר לך.. , כי זה קצת קשה להסביר לך איך לעשות את כל הבדיקות כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בחוברת של הלוח אם ומתברר שאם מופיע C1 אז זו בעיה בזכרון, או שהזכרון לא הוכנס טוב, או שיש בעיה בתאימות )אין בעיה, הזכרון הזה על המחשב הזה כבר מעל לשנה( או שהזכרון פשוט דפוק)לא נראה לי סביר, למה שהוא ידפק פתאום לבד?)

אז הוצאתי את הזכרון והחזרתי אותו ועדיין יש את הבעיה, אני אנסה להשיג מחברים, תודה לכל מי שעזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...