עשיתי היום מיונים לחובלים ,התקבלתי לשייטת צוללות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי היום מיונים לחובלים ,התקבלתי לשייטת צוללות

desert

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עושים לך? אתה יכול לפרט? פשוט נפלתי ממודיעין ואם פרופיל 72 נראה לי צוללות בתור העדפה שניה

אני רוצה לדעת אם יש לי סיכוי...

אני מצטער לבשר לך אבל יחידות התנדבות מותנות בפרופיל 82 ומעלה,וגם זה תחת סעיפים מגבילים...

אתה לא יכול להתגייס לצוללות,התפקיד הקרבי היחידי שאתה יכול לבצע בחיל הים זה שייטת הסטילי"ם,שזה מותנה במעבר גיבוש סטילי"ם (שלדעתי היה,אבל אני מניח שיש עוד אחד בקרוב)

לפותח הדיון,אל תתבאס...חובלים זה קקא,אני מבריז מהגיבוש (שאין לי מושג איך התמיינתי אליו בכלל),ואתה רוצה פרטים על הגיבוש לצוללות? כי לא הבנתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיונים מתקיימים עכשיו לסיירות של חיל הים והם יימשכו עוד כמה זמן. אם היית בימים האחרונים בביתן חיל הים אז ייתכן שראית אותי מסתובבת שם בלי מעש ושומעת דיסקמן :)

בכל אופן, בהצלחה, מדובר באחד הקורסים היוקרתיים בצה"ל, אני חולמת על התפקיד הזה אבל בגלל שלא נולדתי עם האיבר הנכון אני כנראה גם לעולם לא אהיה על אחת. הצוללת היא הכלי הכי יקר שלנו, זה כבוד גדול, זה קשה וזה גם כיף, יש אחלה של חברה', אמנם חייבים לחתום קבע אבל זה שווה את זה. בהצלחה!!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא נראה לי שראיתי...

תשמע לא נראה לי שחובלים זה קקה כי בעדיפות חובלים יותר גבוה מצוללות...

נמאס לי כבר הצבא הזה

מפיל אותי מטייס

מפיל אותי ביום סיירות לחובלים

בסוף נותן לי צוללות

נמאס לי הלוואי הייתי יכול ללכת לשלדג

ועוד הטירונות של צוללות זה רובאי 02 של אפסים , זה בכלל משביז אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבר את כל מה שצריך ובסוף חתם על וויתור, צוללות זה שירות מאוד קשה מבחינה נפשית, אתה יוצא לתקופות ארוכות לים

אתה חי במקום מאוד מאוד מאוד קטן, לא רואה אור שמש,לפעמים הם יוצאים למשימות של ממש חודשים, אני הייתי חושב 9 פעמים אם זה מה שאני רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב שצוללות זה משחקים בקקה??? אני הייתי נותנת כלייה בשביל להיות בצוללות! אני לא יכולה להגיד לך מה הם בדיוק עושים, כי אחרת מצ"ל ידפקו לי על הדלת וינעלו אותי במרטף עמוק וחשוך ואני לא אראה עוד אור שמש. הגיבוש הוא בסדר, כמו קייטנה על חוף הים, הקורס כ-8 חודשים, מתוכם 4 כללי, ו-4 אתם מתחלקים לפלגות ומקצועות ספציפיים על הספינה. אח"כ מחלקים אתכם לספינות ואתם מתחילים להתגבש שם בסביבה חדשה עם אנשים חדשים. זה אחד הקורסים היוקרתיים בצה"ל ואתה פשוט לא תופס את זה וחבל.

יש לך פה מידע: http://www.dolphin.org.il

על הגיבוש: http://www.idf2000.co.il/corps/sub.htm

חוצמזה, הצץ באתר חיל הים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא נראה לי שראיתי...

תשמע לא נראה לי שחובלים זה קקה כי בעדיפות חובלים יותר גבוה מצוללות...

נמאס לי כבר הצבא הזה

מפיל אותי מטייס

מפיל אותי ביום סיירות לחובלים

בסוף נותן לי צוללות

נמאס לי הלוואי הייתי יכול ללכת לשלדג

ועוד הטירונות של צוללות זה רובאי 02 של אפסים , זה בכלל משביז אותי

אךךך, הקול הבתולי של המלש"ב...

השאיפה היא מעלה מעלה אך זכור: כגדול הציפיות, כך האכזבה. ראיתי את החיילים שמשרתים בצוללות בבסיס חיל הים, אי שם...לא הייתי מתחלף איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, מישהו צרייך לעשות את העבודה הזאת שאגב תורמת מעבר למה שאתם יכולים לדמיין לבטחונינו. פיזית זה לא ממש קשה, אתה לא חשוף לאש פתוחה כמו בשטחים למשל אם תקעו אותך להיות ברווז מתווחים בגבעתי, תוספת הסיכון לעומת זאת מאד גבוהה. נכון שזה בעסה להפליג קרוב לחודש ולא לראות לא בית, לא בחורה לא בירה, אבל מה לעשות?

A sub's gotta do what a sub's gotta do... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מצ"ל?

תשמעו אני הולך לעשות את הגיבוש , ואז בכלל נראה אם אני ייתקבל וכמו שאת אומרת זה באמת קורס יוקרתי אבל זה לאו דווקא מה שאני רוצה ,מה שרציתי זה שלדג.

חוץ מזה הבעיה של להיות חודש בלי לראות עולם זאת לא בעיה בשבילי , הייתי בפנימייה...

והגיבוש של הם לא נשמע מי יודע מה קשה: http://www.idf2000.co.il/corps/sub.htm

יחסית לגיבושים אחרים זה ממש קל ,אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיבוש באמת לא קשה. הם לא מחפשים שם סוסונים ענקיים ובריונים אלא חברה לא מגודלים במיוחד, חזקים נפשית אבל גם לא נקניקים לגמרי. צרייך כוח לסובב ברז של צינור בצוללת... למה? כי כאלו לא גומרים את כל האויר. שמע, יכול להיות שזה בשבילך אבל אתה חייב לזכור שאתה צרייך להיות אחד בתחת של השני עם עוד קרוב ל-50 איש ואם אתה רב עם אח, כל ההפלגה הלכה בתחת. הגיבוש באמת לא קשה פיזית, הקטע הלימודי זה מה שדופק אנשים כי יש אנשים ששונאים ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון,אל תתבאס...חובלים זה קקא,אני מבריז מהגיבוש (שאין לי מושג איך התמיינתי אליו בכלל),ואתה רוצה פרטים על הגיבוש לצוללות? כי לא הבנתי...

אם אתה רוצה גיבוש צוללות במקום גיבוש חובלים, לא צריך להבריז.

פשוט תודיע לחיל הים שאתה מעונין בגיבוש צוללות במקום. סה"כ, חובלים זה התנדבותי ולא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששירת שם :

1. אחלה שרות.

2.מה עדיף ? עזה והשטחים או הפלגה ארוכה עם הרבה אוכל טוב (לכל צוללת יש טבח) אתה לא תכיר אוכל צבאי סטנדרתי. ומבחר סירטי ווידאו.

3. אין מקום לאנשים עם ראש קטן ויש המון מה לילמוד (שרות מעניין מאוד!)

4. לזכור שחותמים קבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...