הAT7 ABIT הגיע לארץ!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הAT7 ABIT הגיע לארץ!!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

אם הייתי יודע למה הגודל שלהם אמור להשפיע על משהו בלוח.. ואם כן - על מה, הייתי מתייחס ל"פיצ'ר" הזה בתור עוד איזה יתרון על פני לוחות אחרים.

בכל זאת מדובר פה בלוח אם ולא מערכת הגברה של אוטו..

מישהו יכול להסביר את החשיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין איך אפשר להסתדר עם לוח שיש פה רק 3 חריצי PCI. מה גם שאין בו שום חיבורים ישנים כמו SRIAL וPARALLEL וזה אומנם צעד אמיץ מצד אבל עדיין מה זה?????? זה לא שווה...... אני בעיניים עצומות הייתי הולך אחרי ג'יגה בית או ..... שתדעו שג'יגה בית במבחנים הרבה פעמים ניצחו את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על בעינים עצומות אם ימצאו את הסטפינג שאני רוצה(שלחתי מייל לכל חנות ואף אחת ל ענתה לי!), אביט בטוח יוציאו גרסה של ה-KR7A מבוסס KT333 כי ה-AT7 הוא פשוט צעד דפוק.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיורד על הלוח הזה:

אתם לא יכולים להגיד שיש לו דברים מיותרים ושהוא סתם דפוק כי אני לא יודע על אף אחד שלא היא מת ללוח כזה במחשב

ודוגרי יש לו 2 חסונות והם:

-המחיר

-רק 3 pci רק 3 pci (שזה לפי דעתי מה שגורם ללוח הזה לא להיות מושלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיורד על הלוח הזה:

אתם לא יכולים להגיד שיש לו דברים מיותרים ושהוא סתם דפוק כי אני לא יודע על אף אחד שלא היא מת ללוח כזה במחשב

ודוגרי יש לו 2 חסונות והם:

-המחיר

-רק 3 pci רק 3 pci (שזה לפי דעתי מה שגורם ללוח הזה לא להיות מושלם)

3 PCI זה די והותר..

כמה התקנים אתה כבר צריך? הרי אתה מקבל כבר כרטיס O\B וגם כרטיס קול..

בוא נגיד שהוספת כרטיס קול PCI, בקר SCSI...

מה עוד אתה צריך? כרטיס טלוויזיה?

אף אחד לא מנצל יותר מ4 PCI..

ובאביט אתה כאילו מקבל 4, בגלל כרטיס הרשת המובנה..שלא תופס סלוט.

אני אישית לקחתי אותו בגלל הביצועים- בכל ביקורת הציג ביצועים מעולים, טווח הציובים שלו נע בין 95- ל100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מת ללוח כזה..... בשיא הרצינות הייתי מעדיף ג'יגה בית. 3 חריצי PCI??????? למה מי מת?????

אין SERIAL?????. אין PARALLEL???? לפעמים זה עוד חשוב! ומבחינת מהירות? הוא כמו כולם. אולי למי שעושה OC זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הלוח החדש שתקנה אחרי שהשני נרטב, מהו יהיה? Epox מה?

אך ורק , הדגם הזה 8K3A , ואז אני אעשה לו VOLT MOD , ואני אהיה הראשון בהיסטוריה שיוציא אש מהמעבד שלו , לא עשן , אלא אש !!! רק המחשבה על זה מעבירה בי צמרמורת ... 2.2 V שהלוח נותן , ועוד איזה נגד , ואז אני אגיע ל2.8 , ו......... בום !!!

מקיצוניות לקיצוניות . פעם ראשונה מים , פעם שנייה אש , פעם שלישית אני אקבור אותו חי באדמה , פעם רביעית אני אשים אותו בהימליה עם הרוחות שם , ובפעם החמישית אני אפיל עליו כוסית , ואחסל את כל הרוע בעולם !!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר, למה אתה צריך מעל 3 PCI?

1. כרטיס סקזי לרוב האנשים אין צורך בכלל... אבל בו נגיד שכן - אוקיי אחד.

2. כרטיס קול - אוקיי שתיים.

3. ו...? כרטיס טלוויזיה/עריכת וידיאו (למרות שבדר"כ יש על הכרטיס מסך משהו)?

מה עוד??

כרטיס USB2.0? לא צריך.

בקר רייד? לא צריך.

כרטיס רשת? לא צריך.

כרטיס Firewire? לא צריך.

למה אתה צריך פרללי וסיראל? פורמט כל כך ישן ונוראי!!

לדעתי הם הולכים בכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך ורק , הדגם הזה 8K3A , ואז אני אעשה לו VOLT MOD , ואני אהיה הראשון בהיסטוריה שיוציא אש מהמעבד שלו , לא עשן , אלא אש !!! רק המחשבה על זה מעבירה בי צמרמורת ... 2.2 V שהלוח נותן , ועוד איזה נגד , ואז אני אגיע ל2.8 , ו......... בום !!!

מקיצוניות לקיצוניות . פעם ראשונה מים , פעם שנייה אש , פעם שלישית אני אקבור אותו חי באדמה , פעם רביעית אני אשים אותו בהימליה עם הרוחות שם , ובפעם החמישית אני אפיל עליו כוסית , ואחסל את כל הרוע בעולם !!!!!!!

היהי... אחי אתה שרוט קשות... ;D

and the weird thing is... I LIKE IT!!!!

:lol: :lol: :lol:

עריכה: והיום מישהו טען שאני מוזר רק בגלל שאני רוצה לפרק רסיבר של 4000 ש"ח ולתקוע בתוכו מחשב..

פחחח, חוצפה!!! :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

ואפילו אם ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אבל ממממממממממממש צריכים יציאות סיריאליות , קומפי , חיבורי סלולריים למיניהם , LCD , ועוד כל מיני דברים בתקן הישן , יש כרטיסים עם יציאות הרחבה כאלה שעולים גרושים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ציך יותא משלוש pci אבל רוב האנשים לא צריכים והקטע של הps2 דיי דפוק

(אני צריך 2 כקטיס קול ואז זה משאיר לי רק 1 ותמיד זה טוב שיש אפשרות להרחבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפילו אם ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אבל ממממממממממממש צריכים יציאות סיריאליות , קומפי , חיבורי סלולריים למיניהם , LCD , ועוד כל מיני דברים בתקן הישן , יש כרטיסים עם יציאות הרחבה כאלה שעולים גרושים .

לי אמרת שאתה לא קונה כי אין סיריאל ופרלל, שינית את דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...