הAT7 ABIT הגיע לארץ!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הAT7 ABIT הגיע לארץ!!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת....... מה אתם מתלהבים מהלוח הזה!? הוא עולה מלא ויש לו מליון פיצרים שאף אחד לא משתמש בהם! מה הוא שווה!? ומי שירשום פה יש לו איכות של אביט יקבל ****....(מה זה בכלל איכות שלך אביט!? זה סתם גימיק דפוק....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הגיע כבר לפני איזה יומיים..

ו-Tuxx, תסביר לי מה הבעיה שלך עם החברה?

אני מסכים הלוח סתם מלא פיטצ'רים, אבל יש כאלה שצרכים דברים כאלה... סה"כ לוח סביר ודיי טוב, במחיר לא מוצדק לחלוטין...

כמו תמיד.. אין מה להתלהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: אל תגיד לי מה לעשות....

דבר שני: אני אקנה מה שאני ארצה, אני בטוח לא אקנה לוח כל-כך יקר של אביט שאני אפילו לא צריך אותו (וגם אף אחד אחר לא) אני אקנה לוח של חברה של דופקת מחירים ולא מכניסה פיצרים לא רצוים בלוחות, כמו MSI, או (הם לפחות הרבה יותר זולים....) ויש עוד כמה חברות כמו Giga-Byte.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אני בעיקר לא סובל אותם בגלל הלוח הזה.....

למה אנשים לא קונים לוחות של Epox!??!

לי היה אחד כזה ... צריך לקרא עליו קדיש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הלוח הזה של אביט הוא לוח מעולה.

הפיצ'רים שבו בכלל לא מיותרים, להיפך, הם מתאימים למשתמש המקצועי והמבין.

דוגמא קטנה, בקר הRAID שעל כל הלוחות חוץ מאחד ומהאביט הזה הוא של Promis, הבקר הזה כמה שהוא נחשב לטוב, הוא לא משהו כשמשווים אותו ל-Highpoint 370 לפחות בהשוואה שקראתי שהשוו בין הבקרים.

חוץ מזה שבלוח הזה בניגוד ללוח השני מקבלים 4 "ערוצים" של IDE ולא שניים.

עוד דוגמא זה ה- 2 שעדיין לא קיים בכל לוחות ה-KT333 וגם חיבור הפיירואייר וה-SPDIF שהוא onboard.. אין לאף בורד אחר.

חבל רק שהמעבד של כרטיס הקול בלוח הזה הוא לא מדהים בביצועים.. אבל זה זניח, מי שבאמת רוצה טוב ומיקצועי קונה כרטיסים שעולים הרבה יותר מהבורד הזה (כמו Luna,Maya,Pulsar..)

אני הזמנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...