שברתי שיא עולם - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי שיא עולם

War-Hammer

Recommended Posts

אם תחפש את התארד(לי אין ממש כוח כי זה לא נחוץ לי) , תראה שגם אני וגם רועי נתננו שמירות של 3dmark03 שאותם אי אפשר לזייף...

נתתם orb או תמונה ??

כי תמונה אפשר לערוך אתה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יכולתי להעלות לאורב(בעיה בוינדוס כנראה) , ולרועי הייתה בעיה עם המודם , אז שמרנו את התוצאה מהתוכנה , והעלנו אותה לאינטרנט , לא תמונת מסך , אלא מסד נתונים של המערכת ופירוט של התוצאה , ואת זה אי אפשר לזייף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו חבורה?!?

אנחנו סתם מאותו האיזור, אז אנחנו נפגשים לפעמים בעיר, לפעמים הוא בא אליי, לפעמים אני בא אליו, סתם הכנו סינק, הוא לא קשור לפרוייקטים שלי ואני לא לשלו אז אל תגידו שאנחנו חבורה..

בשביל זה הוספתי תגרשים ?...

בחבורה התכוונתי הקבוצה הזאת שלכם שכל שבוע שוברת שיא מפוקפק אחר , ושוב אתם שכל פעם נכנסים לדיונים ענקיים חסרי תכלית , לא לומדים מטעויות ומשם דבר שנאמר פה , עשיתם באנצמארק ושברתם שיא , נחמד מאוד בשבילכם , מה דעתכם לעשות עוד אחד ? מה דעתכם להעלות תתוצאות ?

זה לא יכול להיות כל כך קשה , זה יהיה הרבה יותר קל מלפתוח עוד דיון אדיוטי על אם אתה משקרים או לא שימשך 10 עמודים..

כמו שאמרתי , אני לא מאשים אף אחד שהוא משקר או מזייף עד שיהיו הוכחות , מה שאני עצם בא לומר זה שתלמדו מטעויות ותחסכו לנו תזיוני שכל האלה ..

" תחסוך מעצמך את הבושות , ואל תגיב."

תקרא הודעות כמו בן אדם ותביא הוכחות ואז תגיב ואולי תחסוך לעצמך את הבושות בפעם הבאה .. כי כל העסק הזה של "ואי ואי שברתי שיא הנה קחו סקרין שוט וsave ואם אתם לא מאמינים בואו אלי הביתה נשב על כוס קפה ואני יוכיח לכם " באמת מתחיל להימאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי ואי שברתי שיא הנה קחו סקרין שוט וsave ואם אתם לא מאמינים בואו אלי הביתה נשב על כוס קפה ואני יוכיח לכם

lol

תיראו גם אני שברתי שיא

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרציו בדיקות בתוכנות אחרות כמו AM וCodeCreatures

אם התוצאות שם יהיו גבוהות מהרגיל (מעל 60K בAM ויותר מ70FPS בממוצע בCC) אז נדע שאין שום גליץ'. עד שלא תראו את הבדיקות האלה אז התוצאה היא בחזקת טעות תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תוכל לראות מי מקום ראשון בכרטיסיי הGeForce2 MX  ;D :-X

MX200 ??

שמתי לב עשית את הבדיקה אל 640@480 :P

או שעכשיו זה בסדר? וזה 1024@768?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולNAS , רק רציתי להגיד , שכן עשיתי מוד מתח לזיכרונות של הכרטיס(פעם ראשונה ואחרונה שלי) , הבאתי אותם מ2.6 ל3.0... , ובגלל זה הם עלו מ400 ל640... , הם היו עם סינקים ומלא מאוררים מכוונים עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני ידבר אם איזה חבר אולי הוא יכול להשיג לי חנקן נוזלי ;D

ונראה אני יצטרך את הכוס המיוחדת הזאת שיש ל-BYTER ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולNAS , רק רציתי להגיד , שכן עשיתי מוד מתח לזיכרונות של הכרטיס(פעם ראשונה ואחרונה שלי) , הבאתי אותם מ2.6 ל3.0... , ובגלל זה הם עלו מ400 ל640... , הם היו עם סינקים ומלא מאוררים מכוונים עליהם...

דיברתי על הכרטיס של War Hammer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור..או שיפורסמו כאן תוצאות שמוכיחות את השיא או שסתם ימשיכו להתווכח פה על מאות הודעות

זה שטותי פרסמו תוצאות וזהו...אם אין אני מאמין שתוכלו לשבור את השיא שוב אם שברתם אותו כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם עוד בצוות של HWZ...

דבר ראשון כבר לא(אם היית שם לב ::))

דבר שני אתה משתמש וותיק ועדיין לא מבין שלא זורקים סתם את המשפט שברתי שיא עולם

כל השיאים שאתה מעורב בהם מפוקפקים ופעם אחת לא הוכחת אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...