שברתי שיא עולם - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי שיא עולם

War-Hammer

Recommended Posts

סתם קבענו איזה יום אחד שהוא יבוא אליי ונכין קירור לכרטיס מסך אז חיפשתי בארון שלי ומצאתי סינק של 4 A, והיינו צריכים לנסר אותו כדי שיתאים לכרטיס מסך, ואיזה שעתיים ניסרנו עם משורית אבל לא היה לנו איך לעשות חורים כדי להעביר ברגים ולחבר את הסינק לכרטיס אז עזבנו את זה, ועד היום זה סתם ישב אצלי בארון עד שפשוט חיברתי אותו בצורה מאולתרת ולמשך זמן קצר, רק כדי לנסות לשבור את השיא...

ניסרתם אם הדרמל שלי? אם כן אני מצפה לדיסקיות חדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסרנו עם מסורית מאפנה , לקח לנו כמעט שעה... , וזה היה מזמן , לפני כמעט חודש , אז לא הייתה לו משחה , והסינק היה תפוס טוב , אבל הוא פחד מידי...

טומי? , איפה אתה גר , אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

באר שבע

תגידו עכשיו בנתיים יש לי הרד דיסק 10גיגה של אם חצי מגה באפר זה משפיע אל ביצועים וגורם לירידה בתוצאות טסטים ובקצב פריימים?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארדיסק הזה גורם לאיטיות לא נורמלית של המחשב , לזמני טעינה גדולים מאוד , ולתקיעות גדולות\קטנות ממושכות במשחקים... , וזה ממש לא כדאי לעבוד איתו עם מחשב כמו שלך , כי המחשב הורס אותו... , לא מציע לך לשחק עם ההארדיסק הזה הרבה משחקים , זה יעמיס עליו יותרדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כן חחח עד שפאר קריי עולה חחחחח :-\

אני יכול לקחת 20גיגה מקסטור כמו שהיה לי 7200RPM 2מגה הרד דיסק מעולה!!!

פשוט להחליף בין שני מחשבים אבל אין לי כוח חחח במחשב השני יש שלבים של סימס ואני לא יודע איך לשמור ככה שהסימס של אמא שלי לא יהרס...

אם אני ימצא דרך אני יחליף בין השניים... ובנתיים יוכל להשתמש בהרד דיסק טוב!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ 380 לליבה ו 320 לזכרונות הצלחתי להעלות ל 454 ליבה ו 349 בזכרונות!

הכרטיס מתחיל ב380 ליבה ו320 ???

אחי אתה חי בסרט... הכרטיס (אם מדובר על 9500np) מתחיל מ275 ליבה 270 ...

אין שום מצב בעולם שעם קרור אוויר הגעת מ275 ל454....

נראה לי שאתה טועה\הוזה\מחרטט\מתבלבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליאור , בוא נתחיל בזה שהוא עשה סופטמוד , 380 ו320 זה מהירויות אחרי לכרטיס , ולמה נראה לך שאין שום מצב בעולם שהוא הגיע ל454? , הרי הליבה במילא צריכה לפעול במהירות של 9700PRO לפחות , כי זאת אותה . , הקיצור , הוא לא מחרטט או מתבלבל.

רק דבר אחד לא ראיתי , לא התייחסת לשיא עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם השוואה לאלה שלא מבינים\לא מכירים תוצאות של 3dmark03:

9500NP ללא - 2300-2500נקודות.

9500PRO - ללא - 3800-4000נקודות

9600XT ללא - 3700-3900

9700NP ללא - 4100-4300

9700PRO ללא אוברקלוק - 4700-5100

9800PRO ללא אוברקלוק - 5500-6500

9800XT ללא אוברקלוק - 6700-7000

X800PRO ללא אוברקלוק - 9300-10000

זאת אומרת שהכרטיס שלו כמעט מגיע לרמה של הX800PRO , ועובר בהרבה את ה9800XT... , ולחשוב שהכרטיס המסכן הזה עלה 500-600-800 שקל בזמנו...

רק עוד תיקון קטן  , הסינק , הוא Spire Fridgerock שהיה שלי , שאיתו שברתי את השיא של הFX5200 שלי... , ולא סינק שהוא מצא בארון של P4 , היינו צריכים לנסר אותו כי הוא היה גדול מידי ל9500NP...

אני מקווה שעכשיו כל השמועות על ה"שקרים" והזיופים שנאמרו עלי כבר לא תופסים , כי לא הגיוני ששתיים משקרים סתם...

שכחתי שזה ה Fridgerock, זכרתי שזה סינק שלקחנו ממני.. אבל כן זה הפריג' רוק של סטינגר..

והמהירויות סטוק הם באמת 274 ליבה ו 270 אבל אחרי אוברקלוק עם קירור סטוק עשיתי 360 ליבה ו 320 , אבל אחרי שכיוונתי עליו 5 מאווררים ושמתי סינק ענק זה שינה פלאים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליאור , בוא נתחיל בזה שהוא עשה סופטמוד , 380 ו320 זה מהירויות אחרי לכרטיס , ולמה נראה לך שאין שום מצב בעולם שהוא הגיע ל454? , הרי הליבה במילא צריכה לפעול במהירות של 9700PRO לפחות , כי זאת אותה . , הקיצור , הוא לא מחרטט או מתבלבל.

אתה טועה, זו אותה R300 אבל אם אפשר לאמר שהיא מסורסת ולא אמורה לעבוד במהירויות של ה9700PRO אלא שהיא "יכולה" לעבוד סביב המהירויות שלה + -

זכרונות זה סיפור שונה לגמריי , 3.3ns לא יכולים להרחיק לכת כל כך, אולי הכרטיס הזה כן..

בכל מקרה תוצאה מרשימה ומכובדת!

ORB של 3DMark2003 יוכיח את מהירויות הכרטיס, מצפים לראות אחד כזה  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונה.

או שהיו ארטיפאקטים **בטרוף** או שאתם סתם מחרטטים.

עם קרור אוויר אזור ה400 הוא דיי הגבול.

שים לב:

ORB

סינון לפי 9500np

רק מקום הראשון עבר אותך בליבה עם 492

Ati 9500np Cooled by r404a VapoChill PE vmem= 3,41v and vgpu=1,92v

ניקוד....7370....

ואתה עם קרור אוויר ובלי volt mod עובר אותו ב1000 נקודות ? אין שום מצב... מדובר בחרטוט\גליץ' של התוכנה.

ואפילו ה9700PRO הכי מהיר מוציא 7509 עם על 530(!)

חברה עזבו אתכם... גם עם לא התכוונתם אז זה גליץ' של התוכנה.

פרסום בORB יעזור לראות בדיוק איפה היה הבאג.....או שבעצם אי אפשר לפרסם את זה מאיזו שהיא סיבה.....

dont BS just cool down vot up and get faster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...