שברתי שיא עולם - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי שיא עולם

War-Hammer

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

as alior said ...

הזוי ביותר.

בהחלט קשה לי להאמין שעם אוויר פשוט הגעת לכאלו תוצאות .

ומוזר מאוד שאנחנו אף פעם לא רואים לינקים מאורב אצלכם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליאור , מעניין שהבנאדם הזה עם קירור אוויר :

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2418208

הגיע ליותר מ466 לליבה!... , ו338 לזיכרונות... , זה מעניין מאוד כי אני שמעתי אותך אומר ש400 עם אוויר זה דיי הגבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שחבר שלי השתמש באומגה אחרי סופטמוד ל9700...

ועובדה שאמרת שזה כמעט בלתי אפשרי , אבל יש לך דעות קדומות על הרבה דברים...

יש סיכוי שזה היה גליץ' בתוכנה , אבל אני לא מאמין בזה , 3dmark03 היא תוכנה מאוד אמינה , אין בה טעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומגה לא עושה כלום כמעט חוץ מהsoft mod.

400 על קרור אוויר זה הגבול העליון - הבחור עם ה465 הוא מקרה יוצא דופן לגמרי ויש לי תחושה שגם הוא "לא מדייק"

אם זה לא היה גליץ' אז מתי נראה ORB ??

(שלא יהיה שום ספק - אני משוכנע שמדובר בחרטוט\גליץ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליאור , אתה חושב שכולם מחרטטים כי אתה רגיל ששוברים שיאים רק עם מים\גז\חנקן נוזלי , אבל אולי גם אוויר מגיע לתוצאות טובות? לבנאדם יש מחשב מאוד חזק(סתכל בחתימה)

יש לו HYPER 6 שזה שאפשר להגיד שהוא שווה ערך לקירור מים...

ולכרטיס מסך , הסינק שעשינו , עשינו לו אחר כך לאפינג , וזה סינק איכותי עם הרבה סניפירים... , סתם להשוואה , הוא שומר את המעבד שלי בקיץ החם על 46-45מעלות , ואצל חבר שיש לו מזגן שהבאתי אליו את המחשב , המעבד עבד על 39-41... , ככה שזה סינק לא רע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תנסו" , אני הייתי שם לפני חודש רק כדי להכין איתו את הסינק שיהיה מתאים לכרטיס , אחרי זה עשינו לו לאפינג , ואז קשרנו אותו לכרטיס ללא משחה טרמית , הוא פחד עדיין ורצה ישר להחזיר את הקירור הרגיל , הקיצר , בכל זאת אפשר היה להרגיש שהכרטיס פחות חם מאשר עם הקירור המקורי(זאת אומרת שאם היד הרגישה את זה , אז זה לפחות ירידה של 10 מעלות בלי משחה טרמית)

את מה שהוא עשה עכשיו , הוא עשה לבד! , הוא כותב בבירור שהוא הלך לאט לאט ואחרי 12 שעות הצליח להגיע למהירויות האלו ולתוצאות המרשימות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תעלו תוצאות ב-ORB כבר!!

ודרך אגב איך זה שאני לא רואה את הכרטסי שלךמקום ראשון ב-ORB בכרטיסי מסך 5200?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה (stinger) מגיב... מה אין לא פה (מקלדת) לחבר שלך ?

בכל מקרה מדובר בפיזיקה פשוטה... ללא volt mod וקרור מתאים - אין מצב לתוצאות כאלה.

באופן כללי אין שום מצב לתוצאה כזו - אפילו עם קרור גז ולא משנה כמה זמן זה לקח או כמה סנפירים יש לסינק או כל נתון אחר ולא מעניין.

לא שוברים שיאי עולם במקרה ועם קרור אוויר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...