שברתי שיא עולם - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי שיא עולם

War-Hammer

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם רוצים ממני , אני לא אמא של חבר שלי , חבר שלי כרגע נראה לי בעבודה , שהוא יחזור הוא יתסכל על התארד ויגיב.

ובקשר ל5200 , כבר הבאתי את הSAVE של 3dmark03 בתארד שבו חשבו שאני משקר , לאורב באותו זמן לא הצלחתי להעלות תוצאות , כנראה היה משהו דפוק בוינדוס , משום תוכנה לא הצלחתי , אמרו לי שצריך איזה פאט'ש או משהו , לא זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי אליאור צודק...

לא ניתן להגיע לתוצעות האלו לא voltmod במצב מסויים הליבה פשוט תידרוש עוד כוח ...

אני בטוח ב 100% שיש בעיה בתוכנה כי לא ניתן להגיע לתוצא כזו עם 9500 ואפילו גם עם 9700 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלו תוצאות ב-ORB כבר!!

ודרך אגב איך זה שאני לא רואה את הכרטסי שלךמקום ראשון ב-ORB בכרטיסי מסך 5200?

:)

תוכל לראות מי מקום ראשון בכרטיסיי הGeForce2 MX ;D :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לא קיבלתי באימייל הודעות על תגובות בת'רד הזה (ועוד כמה) ורק עכשיו ראיתי שהגבתם כאן ורק עכשיו יצא לי לראות מה יצא מהת'רד שלי ומה קרה לכם! אני בחיים לא אשקר או אתן מידע שגוי באתר שאני כל-כך מכבד ומעריך!

ובקשר ל ORB אני מבין אותכם ואני יעלה את זה לשם עוד כמה ימים.. כשאני אתקין מחדש את הקירור, כרגע הכל מפורק וזה עניין של הרבה זמן שאין לי כי אני עובד ויש לי המון לחצים בזמן האחרון...

אז תעזרו בסבלנות חבר'ה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפעם הראשונה שה"חבורה" שלכם שברה איזה שיא חדש , וזה לא הפעם הראשונה שלא היו לכם הוכחות , וזה לא הפעם הראשונה שהיה פה דיון ענק אם אתה משקרים או לא ..

אני לא אומר בהכרח שאתם משקרים , נקיים מאשמה עד שיוכח אחרת , אבל ...

למה זה כל כך קשה להריץ עוד איזה באנצמארק ? להעלות תתוצאות לאורב כמו שצריך ? אני בטוח שמתחבא לכם איפשהוא במחשב אקואמארק או כל באנצמאק אחר שהיה עוזר .. זו לא הפעם הראשונה שאתם עושים את זה , מתי כבר תלמדו לחסוך לנו ולכם תחיים הקשים ולהביא עוד כמה הוכחות ?

בנתיים אני עם אליאור , אם תשואל אותי , הסיכוי לכאלו מהירויות שעון על אוויר קלוש ביותר ועוד בלי ולטג' מוד .. זו שאלה פשוטה של פיזיקה , ככל שאתה מקרר רכיב אלקטרוני , כך הוא יצרוך פחות חשמל לאותה מהירות , או במקרה שלנו יותר מהירות לאותו מתח , גם אם הבאתם אותו לטמפרטורת חדר , מה שאני בטוח שלא עשיתם, עדיין אין מצב בלי וולטמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAS , לידיעתך , מהתארד הענק שפתחנו , יצא משהו טוב , הוכנו שאנחנו לא אשמים... , ואתה לא יכול להגיד אחרת!

ותגיד , מזאת אומרת "החבורה" הבנאדם עשה את השיא לבד , הוא אפילו לא אמר לי שהוא פתח תארד, תחסוך מעצמך את הבושות , ואל תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכנו שאנחנו לא אשמים

אתם לא הוכחתם שום דבר

נדמה לי שחברך רועי שפי עזב את הפורום מרוב הבושה

תחסוך מעצמך את הבושות , ואל תגיב.

מי אתה שתגיד לו אם להגיב או לא?!

סטינגר אני לא טוען שאתה משקר אבל זה כבר מתחיל להיות מסריח

קודם ה9500 של רוי שפי

אחר כך גם הייתה שאלה לגביי ה5200 שלך

ועכשיו זה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די די אנשים, אין טעם בהאשמות הללו, באמת שאין.

אני לא חושב שיש פה למישהו כוונת זדון לשקר לגבי תוצאות, יכולות לקרות טעויות בתוכנות או דברים אחרים, אבל אני מסופק אם מישהו רוצה לעבוד פה על חברי הפורום.

בכל מקרה השיא הזה אינו רשמי עד שהוא לא קיים ב- ORB, אז אין פה על מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

burton , אם תחפש את התארד(לי אין ממש כוח כי זה לא נחוץ לי) , תראה שגם אני וגם רועי נתננו שמירות של 3dmark03 שאותם אי אפשר לזייף... , וראו בבירור שהיה גליץ' בתוכנה אצל רועי(אבל המהירויות שהוצהרו היו אמיתיות!) ושאצלי הכל היה אמיתי , מה שכן , אצלי הכרטיס כרגע לא עובר את ה500 בזיכרונות וגם עושה בעיות במהירות סטוק לפעמים , הליבה עדיין עובדת כמו שצריך(300 על סטוק , כנראה יכולה 340 כמו לפני זה עם טוב מאוד)

וסליחה , רועי בכלל לא עזב את הפורום , וגם דיברנו עם המנהלים ואתה גם יכול לראות מה כתוב מתחת לשם שלי.

הכל הוכח , המנהל לא היה רושם את זה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפעם הראשונה שה"חבורה" שלכם שברה איזה שיא חדש , וזה לא הפעם הראשונה שלא היו לכם הוכחות , וזה לא הפעם הראשונה שהיה פה דיון ענק אם אתה משקרים או לא ..

אני לא אומר בהכרח שאתם משקרים , נקיים מאשמה עד שיוכח אחרת , אבל ...

למה זה כל כך קשה להריץ עוד איזה באנצמארק ? להעלות תתוצאות לאורב כמו שצריך ? אני בטוח שמתחבא לכם איפשהוא במחשב אקואמארק או כל באנצמאק אחר שהיה עוזר .. זו לא הפעם הראשונה שאתם עושים את זה , מתי כבר תלמדו לחסוך לנו ולכם תחיים הקשים ולהביא עוד כמה הוכחות ?

בנתיים אני עם אליאור , אם תשואל אותי , הסיכוי לכאלו מהירויות שעון על אוויר קלוש ביותר ועוד בלי ולטג' מוד .. זו שאלה פשוטה של פיזיקה , ככל שאתה מקרר רכיב אלקטרוני , כך הוא יצרוך פחות חשמל לאותה מהירות , או במקרה שלנו יותר מהירות לאותו מתח , גם אם הבאתם אותו לטמפרטורת חדר , מה שאני בטוח שלא עשיתם, עדיין אין מצב בלי וולטמוד.

איזו חבורה?!?

אנחנו סתם מאותו האיזור, אז אנחנו נפגשים לפעמים בעיר, לפעמים הוא בא אליי, לפעמים אני בא אליו, סתם הכנו סינק, הוא לא קשור לפרוייקטים שלי ואני לא לשלו אז אל תגידו שאנחנו חבורה.. כל אחד והמחשב שלו עושה את הדברים האלה לבד, ותאמין לי שאני מעדיף לשבת לבד ולעשות את הדברים האלה.. אני לא אוהב שעוד מישהו יושב לי על הראש, ובמיוחד מישהו כמו סטינגר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...