כולם רמאים/גנבים/חובבנים, איפה לקנות מחשב? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם רמאים/גנבים/חובבנים, איפה לקנות מחשב?

Sirpad

Recommended Posts

לגבי המיקום של זיגזג, הם ממקומים בנווה מונוסון שזה למעשה ת"א, זה בערך 20 דקות, אם לא פחות, נסיעה ממרכז ת"א.

בעניין השירות של פלונטר, לומר שהשירות של פלונטר הוא גרוע ולא לקנות אצלהם זה דבר לא כ"כ נכון, כי בסופו של דבר השירות בפלונטר הוא סביר עד טוב בהשוואה לזיגזג. אצל זיגזג מקבלים שירות אישי מאוד וזה הדבר האופטימאלי בשביל הלקוח, בעיקר אחד שעושה את צעדיו הראשונים בתחום ולא רוצה שאיזה עושק שכונתי יעשה לו RIP OFF. בפלונטר השירות קצת פחות טוב, כי זו מערכת יותר בירוקראטית אבל בסופו של דבר אם יודעים מה רוצים אפשר לקבל שם שירות טוב זה הכל שאלה של רצון ודרישות אישיות ממקום של מחשבים. הדרישות שלי הן בסיסיות מאוד: שיספק את החומרה בזמן סביר, ואם יש עיקובים שיודיע לי, שיהיו מחירים טובים, ושיהיה שירות טוב פחות או יותר ושידברו איתי בשפה שלי(שזה חומרה ברמה די גבוה). אבל הכי חשוב לי, שלא יזלזלו באינטיליגנציה שלי כלקוח וכאשר יש לי תקלה במוצר שיכירו לי באחריות ויחליפו אותו בזמן סביר.

יש לי נסיונות עם שני המקומות: בזיגזג מקבלים אחלה שירות, יחס אישי מעולה ואפשר לפעמים סתם להשאר שם ולדבר. בפלונטר זה די דוגרי, מזמינים קונים ולוקחים. במידה ויש תקלה זה יכול להתעקב קצת, בעיקר אם יש החזרות גבוהות למוצר מסויים ויש לחץ על היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי מחשב דווקא ביום שבת מפלונטר

ואני צריך לקבל את המחשב הזה בשבוע הבא

ואני רוצה לראות שאם תיהיה לי בעיה קטנה עם חלק והם לא יכירו באחריות..

אני יסע מבאר שבע עד אליהם ואני יהפוך להם את החנות...

זה המחשב שקניתי

amd 1800

giga byte ga 7vrxp

kingston 256 pc333

hercules 3d prophet fdx 8500le

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב דווקא ביום שבת מפלונטר

ואני צריך לקבל את המחשב הזה בשבוע הבא

ואני רוצה לראות שאם תיהיה לי בעיה קטנה עם חלק והם לא יכירו באחריות..

אני יסע מבאר שבע עד אליהם ואני יהפוך להם את החנות...

זה המחשב שקניתי

amd 1800

giga byte ga 7vrxp

kingston 256 pc333

hercules 3d prophet fdx 8500le

תרגע, הם לא עושים בעיות עם אחריות. ממש לא, פשוט לוקח עד 14 ימי עבודה להחליף חלק, שזה אגב התחייבות יש מקרים שמחליפים קודם זה תלוי. אם יש דבר שפלונטר לא עושים בעיות זה עם אחריות, גם אם תבוא עם חלק שאתה טוען שקנית מהם ואין לך קבלה ואין לך מספר לקוח כל עוד ימצאו את הרישום שלך במחשב הם יחליפו לך את החלק בלי שום בעיה. בניגוד לחנויות שכונתיות/אקסלנט(נסיון אישי) יתחילו לעשות לך בעיות ויגידו לך שהם לא שומרים רישומים של דברים מלפני למעלה מחצי שנה ויכולים לעזור לך רק אם תביא חשבונית וכו'. ההפך, הם יעשו הכל כדי למצא את הרישומים שלך ושל הקנייה שלך. אני בטוח שזה אותו דבר גם אצל זיגזג, למרות שבמקרה שלהם הם פשוט יזכרו מה קנית אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גש לז'בוטינסקי 103 ר"ג.

בספק אם תמצא ביותר זול.

הנה גם מס' טלפון שתוכל לקבל הצעת מחיר ולחסוך נסיעה מיותרת: 03-6131111.

תהנה.

לא להתקרב אליהם.

מה הבעיה שלך איתם ??

אני קניתי משם את המחשב שלי (מפרט למטה) ואני מבטיח לך שלא תמצא באף מקום מחיר זול יותר ממה שאני שילמתי !!!

חוץ מזה אחלה שירות, יחס נפלא וכמו כן גם התמיכה הטכנית ושירות התיקונים מצויינים (למרות שעד כה לא נזקקתי להם, אבל משמועות אין שם בעיה!)

בכל מקרה מומלץ ביותר.

שיתקשר, תאמין לי שאין לו מה להפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גש לז'בוטינסקי 103 ר"ג.

בספק אם תמצא ביותר זול.

הנה גם מס' טלפון שתוכל לקבל הצעת מחיר ולחסוך נסיעה מיותרת: 03-6131111.

תהנה.

לא להתקרב אליהם.

מה הבעיה שלך איתם ??

אני קניתי משם את המחשב שלי (מפרט למטה) ואני מבטיח לך שלא תמצא באף מקום מחיר זול יותר ממה שאני שילמתי !!!

חוץ מזה אחלה שירות, יחס נפלא וכמו כן גם התמיכה הטכנית ושירות התיקונים מצויינים (למרות שעד כה לא נזקקתי להם, אבל משמועות אין שם בעיה!)

בכל מקרה מומלץ ביותר.

שיתקשר, תאמין לי שאין לו מה להפסיד...

תאמין לי שיש מה להפסיד- אני מכיר אנשים שקנו אצלם..וגם אני הייתי לקוח שלהם בעבר.

אגב, כמה שילמת? מתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8500 לפני חודשיים.

תצמא לי יותר זול.

אין לי מאיפה למצוא מחירים של לפני חודשיים.. :P

תראה, יש לי ניסיון איתם..

אני יודע מי הם- לא להתקרב..

הייתי מעמיק את הדיון בעניינים..אבל זה ממש לא קשור לאשכול, אם הוא מעוניין שיברר אצלם... , אני אישית לא ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המחירים של לפני חודשיים היו גבוהים מאלו של היום וגם היום לא תמצא במחיר כזה.

כנס לאתר שלהם ותראה מערכת מחשב ממוצעת במחיר של 3660 לפנטיום 4 1.6A וסלרון 1100A במחיר 2870 !!!

תעשה השוואה עם איזו חנות שתרצה ואני מבטיח לך שלא תמצא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המחירים של לפני חודשיים היו גבוהים מאלו של היום וגם היום לא תמצא במחיר כזה.

כנס לאתר שלהם ותראה מערכת מחשב ממוצעת במחיר של 3660 לפנטיום 4 1.6A וסלרון 1100A במחיר 2870 !!!

על מערכות כאלה אני לא ארחיב את הדיבור, בקיצור- מערכות שנועדו להטעות צרכנים שלא מבינים בשוק...מעין חתול בשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מערכות כאלה אני לא ארחיב את הדיבור, בקיצור- מערכות שנועדו להטעות צרכנים שלא מבינים בשוק...מעין חתול בשק.

המערכות הללו נועדו למשתמשים הביתיים הממוצעים (גם לציבור העסקי) ואני ממש לא מבין למה אתה מגדיר אותן כ"חתול בשק" !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOM

כבר אמרתי לך וגם לאנשי הפורום לי אין חנות ואם אתה לא מאמין תשאל

את חלק ממנהלים הראשים והם יאשרו

אני הסברתי להם את עמדתי ואפילו עזרתי לחלק גדול

אז בבקשה אתה יכול להחרים את החנות שאין לי

אבל מעניין את ההודעה שלי צינזרו ושל האחרים לא ???

בברכת חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות הללו נועדו למשתמשים הביתיים הממוצעים (גם לציבור העסקי) ואני ממש לא מבין למה אתה מגדיר אותן כ"חתול בשק" !?

הם בטח כותבים GF2 64 MB ומתכוונים לMX או שאם אתה קונה P4 יביאו לך SDRAM
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YAIR, אולי אין לך חנות אבל יש לך חנות עם רווחים או משהו כזה כי משום מה שלחת למשתמשי הפורום מיילים עם קובץ DOC ורשום עליו: "מבצע לחברי HWZOON" עזוב את לרגע את הבורות באנגלית שהפגנת, אבל למה אתה שולח SPAM לכל משתמשי HWZONE?

רוצה לפרסם? תשלם על באנרים באתר, השיטות שלך רק מבריחות לקוחות לא מביאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...