כולם רמאים/גנבים/חובבנים, איפה לקנות מחשב? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם רמאים/גנבים/חובבנים, איפה לקנות מחשב?

Sirpad

Recommended Posts

חנות פלונטר מנסיון של קנייה אצלהם הם חנות לא אמינה והשרות והאמינות שלהם במיוחד.

אני קניתי אצלהם פעם אחרונה מוצר הם שלחו לי מוצר באריזה גרמנית וזה לא היה המוצר שהזמנתי.

עד היום החנות המחורבנת סירבה לתת זיכוי והמוצר נשאר אצלהם השרות שלהם שואף לאפס.

מה שמעניין אותם זה לתת מוצר במחיר זול האחריות שלהם זה על הנייר אים הם שלחו לך מוצר לא שהזמנת וכבר שילמת עליו הם לא יחזירו את הכסף.

חנות www.zigzag2000.co.il

זה החנות היחידה בארץ שלא שמעתי עליה תלונות של אמינות.

יכול להיות שבמחיר הם לא הזולים ביותר אבל באמינות הם מספר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא המחירים של לפני חודשיים היו גבוהים מאלו של היום וגם היום לא תמצא במחיר כזה.

כנס לאתר שלהם ותראה מערכת מחשב ממוצעת במחיר של 3660 לפנטיום 4 1.6A וסלרון 1100A במחיר 2870 !!!

תעשה השוואה עם איזו חנות שתרצה ואני מבטיח לך שלא תמצא יותר זול.

על מערכות כאלה אני לא ארחיב את הדיבור, בקיצור- מערכות שנועדו להטעות צרכנים שלא מבינים בשוק...מעין חתול בשק.

המערכות הללו נועדו למשתמשים הביתיים הממוצעים (גם לציבור העסקי) ואני ממש לא מבין למה אתה מגדיר אותן כ"חתול בשק" !?

הם בטח כותבים GF2 64 MB ומתכוונים לMX או שאם אתה קונה P4 יביאו לך SDRAM

זה רק מראה שאתה לא מכיר את החנות הזו...

תציץ באתר שלהם... http://www.computershop.co.il/

(*טיפ קטן, הלוחות של הפנטיום 4 845 ו-850 + של !!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מנסה להסתיר את העובדה שמדובר באיבורי מחשבים! שזו חנות הקברנים הכי גדולה בישראל!

הם עושקים לך את כל המאוררים מהמארז, שמים לך חלקים אחרים ממה שאתה מזמין, מעבדי שלהם הם לא של איסטרוניקס ולא של EIM אלא של איזה יבוא אפור של החברה הרקובה הזאתי ומספר הלקוחות שנדפקים אצלהם הוא גדול מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מנסה להסתיר את העובדה שמדובר באיבורי מחשבים! שזו חנות הקברנים הכי גדולה בישראל!

הם עושקים לך את כל המאוררים מהמארז, שמים לך חלקים אחרים ממה שאתה מזמין, מעבדי שלהם הם לא של איסטרוניקס ולא של EIM אלא של איזה יבוא אפור של החברה הרקובה הזאתי ומספר הלקוחות שנדפקים אצלהם הוא גדול מאוד.

א. אם רק תגיד את המילה מאוורר תקבל מאוורר נוסף ללא תוספת תשלום (כך אני עשיתי).

ב. אין אף חלקים אחרים ממה שאתה מזמין !!! בדיוק מה שרשום בהזמנה זה מה שתקבל !!!

ג. אני קיבלתי מעבד של איסטרוניקס !!! חוץ מזה מה זה משנה של איסטרוניקס או מיבוא אישי ???

ממילא האחריות על המעבד היא לכל החיים !!!

ד. אני ממש לא מבין מה כל ההשמצות על אייבורי, אחלה חנות, מחירים זולים מאוד, צוות מקצועי ומיומן !!!

ה. [glow=red, 2, 300]חנות מומלצת בחום !!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הם משלמים לך על כל הודעה כזאתי? או שאתה סתם עובד אצלהם לכן אתה ממליץ עליהם בצורה כזאתי?

כל מי שאני מכיר שם נעשק ע"י ותמיד עשו לו בעיות, אתה האדם היחידי שאתה מרוצה. אפשרות אחרת היא שאתה עדיין לא יודע במה רימו אתך, תגיד את בדקת שבאמת קיבלת לך של אסוס, זה רשום עליו איפה שהוא. אוי שכחתי אסור לך לפתוח את המחשב כי הקברנים האלה שמים מדבקה על המארז שתקרע אם תפתח אותו: הסרת המדבקה הסרת האחריות או משהו כזה, לדעתי הם צריכים לרשום: אין לפתוח פגיעה בחילול הקבר העשוק. ואייבורי זה לא דברים שהולכים ביחד, הטכנאים שלהם מפגרים וסוכני המכירות שלהם עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ksp :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

לא קונים דברים בKSP.

אם אני רוצה לקנות ב-KSP בקרוב רק מעבד והארד-דיסק, בגלל המחירים הכל כך זולים שלהם, אין מצב שיעשקו אותי נכון?

שיביאו לי מוצרי refubrished או לדוגמא מעבד 1.6 רגיל ולא 1.6A?

הארד דיסק זה לא אולי לא הכי חכם לקנות מהם מבחינת אחריות, אבל מוצרים כמו מעבד, ש-1.6A עולה אצלהם רק 860 ש"ח נראה לי שאני אקנה..

מישהו חושב אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני רוצה לקנות ב-KSP בקרוב רק מעבד והארד-דיסק, בגלל המחירים הכל כך זולים שלהם, אין מצב שיעשקו אותי נכון?

שיביאו לי מוצרי refubrished או לדוגמא מעבד 1.6 רגיל ולא 1.6A?

הארד דיסק זה לא אולי לא הכי חכם לקנות מהם מבחינת אחריות, אבל מוצרים כמו מעבד, ש-1.6A עולה אצלהם רק 860 ש"ח נראה לי שאני אקנה..

מישהו חושב אחרת?

אני מקווה שאתה מודע למפרט שלך:

bit KR7A-R, XP1900+ (Swiftech MCX-462) , Enhanced H.P. 256mb PC2100 CAS222,

Leadtek Ti-500, Maxtor D740X-6L 60GBx3,

Seagate Cheetah 18GB 15k.

!!!YEAH MAMA!!!

למה להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות משם רק תבדוק טוב שקיבלתה את מה שרציתה (האחריות שם בסדר +-)

כאילו עם יש לך פלסטיק קטן קטן שבור בHD (או בID בבורד) לא מחליפים אז צריך לשמור על הדברים שקונים משם טוב טוב...

אז אני לא ממליץ אני קניתי שם 3 ו3 לוחות (וHD ו256 זכרון) וHD מת ונשבר טיפה אז לא החליפו ואחד הבורדים (של צינטק) נערס לי אז החליפו במקום ושבוע אחרי זה חזרתי אם אותו בורד ואמרו לי שנשברה חתיכה בID בבורד אז היא אפשר להחליף.

ובאחד המחשבים על היום הראשון נשרך המעבד כי המוחר שכך להוציא את המדבקה... אז החליפו לי אותו ושחזרתי הביתה המנהל התקשר אלי וצעק אלי שגנבתי לו מעבד כי הוא אמר שאין אחריות עם מחברים במארז לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הם משלמים לך על כל הודעה כזאתי? או שאתה סתם עובד אצלהם לכן אתה ממליץ עליהם בצורה כזאתי?

כל מי שאני מכיר שם נעשק ע"י ותמיד עשו לו בעיות, אתה האדם היחידי שאתה מרוצה. אפשרות אחרת היא שאתה עדיין לא יודע במה רימו אתך, תגיד את בדקת שבאמת קיבלת לך של אסוס, זה רשום עליו איפה שהוא. אוי שכחתי אסור לך לפתוח את המחשב כי הקברנים האלה שמים מדבקה על המארז שתקרע אם תפתח אותו: הסרת המדבקה הסרת האחריות או משהו כזה, לדעתי הם צריכים לרשום: אין לפתוח פגיעה בחילול הקבר העשוק. ואייבורי זה לא דברים שהולכים ביחד, הטכנאים שלהם מפגרים וסוכני המכירות שלהם עוד יותר.

א. לא משלמים לי ולא בטיח.

ב. את המחשב הרכבתי בעצמי ואני מבטיח לך שיש לי את הידע והנסיון הדרושים בכדי לדעת אם עבדו עלי או לא !!!

ג. כשאתה קונה סידירום, יש עליו מדבקה שאומרת שאם תפתח אותו האחריות בטלה, נבון ??

אז גם הם קברנים ועושקים ?? (ודא"ג אתה לא צודק כי בביקורי שם ראיתי מקרים שונים ומשונים של אנשים שפתחו מארזים התקינו לבד דברים והאחריות כובדה בכל זאת !!!)

ד. לפני שקניתי את המחשב שם רציתי לראות באמת מה הרמה של אנשי המכירות בסדרה של שאלות מכשילות ותאמין לי שהופתעתי לטובה (גם במחשב מבוסס רמת הידע גבוהה!).

ה. בקשר לטכנאים, אני בטוח שחנות כמוה שמכבדת את עצמה תעסיק רק טכנאים מיומנים ומקצועיים (לא היה לי נסיון אישי איתם).

ו. שוב, חנות מומלצת ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות משם רק תבדוק טוב שקיבלתה את מה שרציתה (האחריות שם בסדר +-)

כאילו עם יש לך פלסטיק קטן קטן שבור בHD (או בID בבורד) לא מחליפים אז צריך לשמור על הדברים שקונים משם טוב טוב...

אז אני לא ממליץ אני קניתי שם 3 ו3 לוחות (וHD ו256 זכרון) וHD מת ונשבר טיפה אז לא החליפו ואחד הבורדים (של צינטק) נערס לי אז החליפו במקום ושבוע אחרי זה חזרתי אם אותו בורד ואמרו לי שנשברה חתיכה בID בבורד אז היא אפשר להחליף.

ובאחד המחשבים על היום הראשון נשרך המעבד כי המוחר שכך להוציא את המדבקה... אז החליפו לי אותו ושחזרתי הביתה המנהל התקשר אלי וצעק אלי שגנבתי לו מעבד כי הוא אמר שאין אחריות עם מחברים במארז לבד...

אתה מדבר על KSP? כי אם כן זה דיי נורא.. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

רציתי לקנות מחשב ב IQPC וכבר 3 פעמים אני מצלצלת אליהם ועונה לי איזו אישה שאומרת שהם עסוקים,לוקחת את הטלפון אומרת שיחזרו אלי והם לא חוזרים.

למי יש הצעה לחנות אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...