מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות . - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות .

anri

Recommended Posts

תראה אחי תשעה דבר כזה:

תקנה מחשב נחמד לבננתים עם רוב הדברים שאתה רוצה (אם אתה רוצה מפרט אני יכתוב לך).

תשמור את שאר הכסף ותחסוך אפילו עוד קצת ואז שכל קצת יתחדש או איך שהוא יתאזן ויהיה נורמלי אז תעשה מה שאתה רוצה.

המפרט "הנחמד" שחשבתי עליו הוא:

AMD 64 3200+, 1MB L2 Cache - Retail   

EPoX EP-8KDA3+ nForce3 250Gb 754-pin   

OCZ 1024MB (2x512MB) -3700 Platinum Enhanced Bandwidth Dual Channel     

Westren Digital 120GB - Caviar SE - 8Mb Buffer , 7.200RPM SATA

BFG 6800 Ultra OC graphics card

Supertalent Aluminium CA-601UFbk Black   

Thermaltake Xaser Silent PurePower 480W 2-fan

- אחי לפי דעתי המפרט מחשב פשוט חזק מאוד ממליץ לך ממש.

- אם אתה חושב על לעשו ורוצהמערכת עצבנית ביותר כך את Dual MachII GT / 1xGPU / 1xCPU.

- ארד דיסק שמתי לך 120GB SATA אבל ברור שתוכל להחליף לראפטור  ;D.

מקווה שעזרתי  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד המערכת הבאה שלו יהיו כרטיסים יותר טובים... כמו שכתבתי בהודעה הקודמת: את המערכת הבאה שלנו נצתרך להתאים לUNREAL3 והיום אין עדיין כרטיסים מתאימים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם נעול על ATI בלי סיבה

למה ה X800 טוב יותר מה 6800 ?

ייייייייאללללללללללללללללללללהההההההההההההה

תנו לו לקנות מה שהוא רוצה דיי לבאס אנשים

הבנתם שזה הכיוון שלו אז תנו לו עצות בכיוון הזה

לא מבין מה זה מפריע לכם זה כסף שלו

זאת המטרה של "מפרטי מחשב" !

לתת לבן אדם מהניסיון ומהידע שלנו, הוא יקנה בסופו של דבר מה שהוא רוצה, אנחנו רוצים להביא אותו לנקודה שהוא ידע מה יוצא מההוצאות הכספיות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עם UNREAL3 ולא למחיר של הכרטיס עכשיו. ראפטור יאזן הרבה יותר טוב את המערכת. גם לשמירות וגם לעבודה באופן כללי. זה פשוט יטיס הכל.

עריכה: ורק ATI נשמע הרבה יותר גרוע מרק . רק מערכת מאוזנת נשמע הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני יילך על זה וזהו.. :

מעבד -  64 FX-51 CPU Retail

לוח אם - (לא יודע , )

עריכה :זיכרון -  OCZ 512MB (2x512MB) EL -3700 Dual Channel

כרטיס מסך - 6800UE (זה לא כלכך קשור למפרט הכסף הזה כי את זה אני מקבל  מדודה שלי ,לא אני מוציא )

הארד דיסק -  Raptor 74GB 10000 rpm Serial ATA HDD  2X

נווו טוב או לא טוב ?? (בלי קשר למחיר ובלי מה ייצא בעוד שנה או שנתיים , כי אז אני יחכה שנים בלי מחשב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע בן יונה חוץ מה FX. תסתכל על ההשוואה ששלחתי לך. עולה פי 4 מה 3000 ונותן קצת מעל.

הייתי יורד מה FX וקונה 64 ביט 3000, מקסימום 3200 עם מארז טוב וספק טוב. סתם כסף בשביל כלום.

בהפרש:

1) דיסק 40 גיגה רגיל לגיבוי כי RAID0 יכול ליפול.

2) ללכת לרוחב, כלומר עוד דברים שצריך כמו אוזניות טובות, רמקולים טובים, צורב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק בקשר ל FX אבל תחשוב שבעוד כמה זמן שיהיה לי עוד כסף ואז המעבד יהיה כבר פחות טוב .

ואם אני ירצה להחליף אני יצטרך גם להחליף לוח וזה..

אז אם אני יקנה את המעבד הזה אז זה יהיה טוב להרבה זמן ואני לא יצטרך להחליף .

ובקשר למפרט שרשמתי מקודם איזה לוח לקנות ??

והאם עדיף A64 3800 + 939 או את ה FX 51 ?? (שניהם כמעט אותו מחיר ה 3800 טיפה יותר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנרי:

1) עד שתרצה להחליף יהיו דברים הרבה יותר טובים ממה שיש היום ובכסף שאתה חוסך היום על המעבד אתה תוכל לקנות לוח+מעבד חדש יותר טובים מה FX עוד כמה חודשים או אפילו את ה FX עצמו כשקצת ירד המחיר שלו. ואז קבלת שני לוחות +שני מעבדים באותו מחיר. תמכור את הראשון כי הרבה ירצו לקנות וכבר הרווחת.

2) מי אמר שה FX יחיה יותר. הוא לא נותן הרבה יותר אז למה שיחיה הרבה יותר.

3) 939 - חדש מדי. לא כדאי. שים את ההפרש בבנק לשנה ועוד שנה תוכל לשדרג למשהו יותר טוב אם תרצה.

4) 6800 אותו סיפור כמו ה FX. הרבה כסף בשביל כלום.

5) לגבי איזה לוח לקנות. שים הודעה: הלוח הכי טוב ל 3000 64 ביט ב"מעבדים לוחות אם וזכרונות" ותשאל. אני באמת לא יודע.

6) בשבילי רפטור X2 זה אופציה מצוינת כי אני כותב הרבה מידע וקבצים גדולים לדיסק. בשבילך אני לא בטוח. לדעתי למשחקים מספיק רפטור אחד. תמיד תוכל להוסיף עוד אחד אח"כ. תשים את החסכון יחד עם ההפרש הקודם ואז בכלל תוכל לשדרג לפצצה.

אנרי, המערכת שאני מציע לך לקנות הרבה יותר טובה ממה שיש לרוב הגיימרים הכבדים ביותר פה. עם הכרטיס מסך המטורף (וגם את זה הייתי חוסך) זה כבר הרבה הרבה יותר טוב. מה אתה צריך יותר מזה? מה זה יתן לך? התשובה: כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנרי, קח את המפרט שלי לבנתיים ואל תיקח עכשיו שום סקוט 939 זה לא יהיה שווה את זה.

סקוט 939 עדיין לא יצא עם כל הגירסאות של הלוחות אם הטובים וכל מיני צ'יפים טובים אז בכלל לא שווה לבנתיים.

קח את המפרט שלי כמפרט זמני ואז כמו שאמרת שיהיה לך עוד כסף תקנה משהו חזק ביותר אלא אם כאן אתה רוצה לחכות שיצאו כל הצ'יפים והלוחות אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחכה קצת ללחות החדשים הם יגיעו בקרוב .

אבל עכשיו השאלה שליי מה יותר טוב ה FX 51 או ה 3800 ??

ודבר שני אני כבר היתבלבלתי עם כל הסוקטים החדשים האלה איזה סוקט זה ה FX 51 ?? ואיזה סוקט זה ה FX 53 ??

(לפי מה שאני יודע ה FX 53 הוא בסוקט 939 וה FX 51 הוא בסוקט 940 וה 3800 הוא בסוקט 939 ) נראה לי שהיתבלבלתי פה משהו פחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...