מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות . - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות .

anri

Recommended Posts

ה X800 יחזיק לו יותר זמן מאשר ה 9800

כרגע הוא באמת לא ירגיש הבדל משמעותי, אבל מה בעוד חצי שנה - שנה?

אני אומר לך בלב שקט שהA64 3000 קרוב מאוד לביצועים של ה3200

אבל עדיין אני מאמין שפותח התארד יעדיף לקחת את ה3200 כי יש לו תקציב רחב אז למה לא להשקיע במשהו קצת יותר מתקדם?

עדיין, הוא ירד לפה מ FX  ;D הוא צריך להתנחם במשהו..

כן ה X800 יחזיק לו יותר זמן. אבל בעוד שנה הוא יקנה את ה X800 בחצי מחיר. חוץ מזה לפי האינפורמציה שהוא מוכר, אם הוא ירצה עוד שנה לעדכן את המחשב ממש לא תהיה לו בעיה. ולפי האהבה שלו לחידושים אז עדיף שישים את ההפרש כרגע בצד כדי להתחיל לאסוף כסף למחשב הבא שלו שיבוא מאוד מהר.

על ה 3000 מול 3200 לא מתווכח. אבל EE או FX? רבק... בשביל מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי..דוגרי, במקומך לא מתייחס לת'רד הזה וקונה FX51/53, מחכה קצת ללוח אם, X800 אני שונא NVIDIOTS, ו1024 בDUAL....

ולא ענית לי..מאיפה אתה מתכוון לקנות את זה?

להשקיע כל כך הרבה כסף במחשב בלי אחריות נראה לי הדבר הכי טיפשי בעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים , נשבע לכם ניהיה לי כאב ראש  :-\ רציני .

ואני כבר לא יודע מה לקחת  EE , FX , 9800 , A64 3200 . הישתגעתיי..

עריכה : בהתחלה רציתי לקנות בחו"ל וזה היה הרבה יותר זול , אבל אבא שלי רוצה אחריות וזהה.. אז הוא רוצה לקנות את זה בארץ וזה יעלה פה הרבה

אבל לא אכפת לו .וחוץ מזה אין את כל הדברים האלה בארץ אז יש לנו גם חבר שעובד בחברת מחשבים אז הוא יביא לנו אולי את השאר מחו"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- A64 3700+

- אחד מהלוחות הטובים ביותר שיש כיום.

- 1Gb EB 3700

- BFG GFX6 6800GT

- WD 2 x 74Gb Raptores @ RAID 0

- Dual MachII GT / 1xGPU / 1xCPU

אחי זאת מרעכת מיקצועית וממש הייתי ממליץ לך עליה ;).

כרטיס מסך אם אתה רוצה אתה יכול להחליף לכרטיס אולי יותר מיקצועי GFX6800ULTRA של אלברטון.

אתה יכול למצוא את כרטיס זה כאן בארץ:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_664&products_id=6882

מקווה שעזרתי ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא קונה את זה כדי להתחיל לספר סיפורים שיש לי EE וכו' .

אני פשוט רוצה לקנות את המחשב שייתן לי בייצועים הכי טובים . ואני דיברתי על ה 3500 ועל ה - FX .

ואתם הורדתם אותי ל X800פרו , ל A64 3000 .

אז יש לי כסף קצת אז למה שאני לא ייקבל ביצועים יותר טובים אם אני יכול .

תשמע, בשביל ביצועים יותר טובים וכאלה שאתה תרגיש לא מספיק לפתוח צוואר בקבוק אחד במחשב. צריך לפתוח במקביל, כל פעם משהו אחר. אני כבר שלוש שנים עם אותו המחשב כי פשוט עוד לא מצאתי משהו שיעשה את הקפיצה שאני רוצה לקבל בשביל הכסף ביחס עלות\תועלת שפוי. רק עכשיו מתחיל להיות מעניין, אבל עוד מוקדם מדי לדעתי.

חוץ מזה, המחשב שלך זה הכל? אין עוד דברים שמעניינים אותך? אולי תשפר את הביצועים בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה רוצה את הסוקט החדש אז תחכה קצת ללחות אם חדשים שיצאו.

אין מה לעשות כי בנתיים הלוחות אם של הסקוט החדש לא משהו ולא הכי טובים לאוברקלוק אז תחכה קצת זה יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחים שליי נראה לי שמהדיון הזה ייצא לי כאב ראש אחד גדול ואת המחשב אני ייקנה עוד הרבה זמן .

אז בקיצור אני חושב שאני ייקנה מה שאני חשבתי עליו , ואפילו אם זה ביזבוז כסף , אין מה לעשות אני מעדיף על כאב ראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה , לא ממש קראתי את כל התראד הזה... אבל ראיתי שם מישהו שאמר ש pcie זה סתם גימיק דברים כאלו

אולי זה נכון אבל יש יתרון ל שיש להם את ה SLI! שאתה יכול לחבר 2 כרטיסים בו זמנית...

וככה יהיה לך כוח כפול

נגיד עכשיו אתה לוקח כרטיס ועוד שנה שנתיים כבר לא רץ חלק , אז מה שאתה עושה זה קונה עוד אחד ומחבר את שנייהם ביחד...

שזה יתרון גדול

.

מצד שני עד עד שתצטרך כוח עיבוד של 2 כרטיסים כבר יהיו כרטיסים בשוק שיתנו את כל הכוח הזה בכרטיס 1...

אבל אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה

אתה עכשיו יכול לקנות מפלצת משחקים שעוד חודשיים שלוש תצטער שקנית אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מה שרצית רק מעבד FX וזכרונות אחרים ...

CORSAIR OCZ MUSHKIN ....

נראה לי זה מה שאני יעשה ואם אני לא ייקח את הזכרונות של גייל החדשים שהם נדירים אז אני ייקח את הזכרונות של EB PC3700 .

שהם מעולים וגם המליצו עלים כמה פעמים פה יש להם תיזמונים מצויינים והם כמובן (OCZ) מעולים ב OC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לסיים את הויכוח: מה הדרישות המומלצות של DOOM3 או כל משחק כבד אחר שעומד לצאת בקרוב?

לאנרי: תמורה לכסף שלך תקבל אם תקנה מערכת מינימאלית+ שתריץ בצורה חלקה משחקים כבדים כמו DOOM3. מעבר לזה, זה יהייה בזבוז!

בעוד שנה וחצי שנתיים אמור לצאת המנוע הגראפי החדש אנריל 3 שלפי הפרסומים ידרוש כרטיס מסך עם ג'יגה ומעבד 3500 ומעלה. אם היו רכיבים כאלה היום בשוק, הייתי ממליץ לך לקנות אותם כדי שלא תצתרך לגעת במחשב 3 שנים לפחות, אבל מה לעשות, אין עדיין כרטיס מסך עם ג'יגה ורוב המעבדים 3500 לא מראים תוצאות טובות יותר מהאחים מקטנים שלהם בסידרה, כי בד"כ ההבדל בינהם נובע מזה שהם מומהרים יותר מהאחים הקטנים שלהם ולא בגלל שהם בנויים בצורה שונה.

עצה שלי:

A64 3200

1GB זיכרון

R9800P 256MB

לוח מתאים (לוח זה אחד הדברים הכי חשובים שבד"כ מזלזלים בהם... בזה אתה יכול להשקיע כמה שיש...)

HD- ראפטאר (אם אתה צריך יותר מ70GB אז שניים) וזהו! אתה לא צריך יותר, ולא תמצא שום תוכנה (שאתה צריך) שתנצל את כל המשאבים האלה, לפחות בשנה הקרובה.

אם אתה רוצה להשקיע אז תקנה ספק איכותי, מארז טוב, מסך... דברים שיחזיקו יותר זמן מה X800...

"לא כל הנוצץ זהב..." זה שיש רכיבים שעולים ים כסף זה לא אומר שהם יתנו לך תמורה יותר טובה... ההבדל היחיד שתרגיש בין המערכת שאני הצעתי לך לבין המערכת שאתה רוצה יהייה רק בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייייייייאללללללללללללללללללללהההההההההההההה

תנו לו לקנות מה שהוא רוצה דיי לבאס אנשים

הבנתם שזה הכיוון שלו אז תנו לו עצות בכיוון הזה

לא מבין מה זה מפריע לכם זה כסף שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...