מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי, מבוסס סוקט 939 ו-6800UE, תנו תגובות והצעות .

anri

Recommended Posts

ואל תשכח את השרת.... יש לי אחד כזה וזה ממש תענוג.... במיוחד אם אתה לא חייב למכור את המערכת הקודמת...

עריכה : וכשאתה מוכר את מה שאתה קונה עכשיו (בעוד חצי שנה) אז אל תשכח אותנו שהיינו לצידך ברגעים הקשים (ואם אפשר אז תמכור בנובמבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך המלצה להארד דיסק (אין הגבלת מחיר)

והאם כדי לי לקנות כרטיס מסך שתומך ב PCI-E ואז לחכות גם כמובן ללוח ל שתומך בזה ??

או שלא שוה לחכות וזה כמו ה AGP , כי היו כמה סקירות וראו שזה אותו הדבר כמעט , האם זה ישתנה קצת בעתיד וכדי ללכת על PCI-E ולנצל את הטכנולוגיה ?

(אל תדאג אחי אני לא ישכח , אבל לא נראה לי שאני לא ימכור את כל המערכת אני פשוט יחליף כמה דברים .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך המלצה להארד דיסק  (אין הגבלת מחיר)

והאם כדי לי לקנות כרטיס מסך שתומך ב PCI-E ואז לחכות גם כמובן ללוח ל שתומך  בזה ??

או שלא שוה לחכות וזה כמו ה AGP , כי היו כמה סקירות וראו שזה אותו הדבר כמעט , האם זה ישתנה קצת בעתיד וכדי  ללכת על PCI-E ולנצל את הטכנולוגיה ?

(אל תדאג אחי אני לא ישכח , אבל לא נראה לי שאני לא ימכור את כל המערכת אני פשוט יחליף כמה דברים .)

אם אתה רוצה שקט, קח שניים של של 120 ג'יגה ובנה לך מערכך RAID0 נחמד.

אם תקנה כרטיס מסך שיהיה בPCI-E עם מערכת A64 לא יהיה לך מה לעשות איתו, בתחילת 2005 אמור לצאת הnForce4 עם תמיכה בPCI-E...

כרגע בכל מקרה AGP X8 עם כרטיס מסך High End עוקף בביצועים אפילו את הPCI-E..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך המלצה להארד דיסק  (אין הגבלת מחיר)

במערכת כזאת עם תקציב בלתי נדלה כמו שלך, הייתי שם WD RAPTOR בשביל המערכת וכל התוכנות כדי לפתוח את צוואר הבקבוק העיקרי שלך שזה ה HD ועוד איזה 120 גיגה.

אולי אפילו איזה שני רפטורים 74 גיגה ב RAID0 אבל אז אל תשכל לגבות את המידע שלך.

זה החלום שלי... שני רפטורים ב RAID0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי , נראה לי שבאמת זה מה שאני יעשה .

כי כמו שאמרת מקודם ה AGP אפילו עוקף את ה PCI-E .

בקשר להארד דיסק כמה יעלו לי 2 רפטורים של 74 GB ב  REID0 ?? האם יש משהו יותר טוב הוא שאלה באמת הכי טובים ? (אני לא מבין שום דבר בהארד דיסקים )

(השקט חשוב אבל לא עד כדי כך , אני מעדיף משהו שייתן לי את הביצועים הכי טובים שאפשר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

74 WESTERN DIGITAL RAPTOR זה דיסק שעובד במהירות 10,000 עם ביצועים מדהימים ביותר. במחשב יחיד שקול אפילו לדיסקים המאוד מיוחדים של השרתים הגדולים שנקראים סקאזי למרות שהם מסתובבים ב 15000!!

RAID0 זה אומר שהמחשב שלך משתמש בשני דיסקים במקביל וזה עוד יותר חייתי.

ה"בעיה" עם RAID0 זה שבעיה עם דיסק 1 מהשניים הורגת את כל המידע.

לכן, במערכת שלך הייתי קונה 2 RAPTOR 74X, שם אותם ב RAID0 ומוסיף דיסק רגיל 40 גיגה לגיבוי של המידע החשוב.

ביקורת על RAPTOR:

http://storagereview.com/articles/200401/20040126WD740GD_1.html

קניית רפטור:

http://noacomp.co.il/Product.asp?productid=1020&catcode=139

אמור להיות עליו 5 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח...

אחי אם אני יקנה 2 כאלה לא יישאר לי כסף לקנות מחשב . רק בעוד איזה חצי שנה בערך אני יוכל לקנות את אלה אפילו יותר טובים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מסכן. אתה כל הזמן משנה את הדעה שלך בהתאם לאחרים, נורא מושפע, הודעה קטנה אחת תשפיע על קניית המחשב שלך. אתה תמיד תחכה ותשמור את הכסף שלך עד שהוא כבר יסריח. בסוף לא תקנה את המחשב. במקום לז**ן תשכל, תקנה -

- A64 3700+

- אחד מהלוחות הטובים ביותר שיש כיום.

- 1Gb EB 3700

- BFG GFX6 6800GT

- WD 2 x 74Gb Raptores @ RAID 0

- Dual MachII GT / 1xGPU / 1xCPU

יכנס בתקציב "הבלתי מוגבל" שלך לפי דעתי.

או אפילו מבוסס S939, אבל אם היית נותן לי מפרט כזה, אחרי השבוע המערכת שלי לא הייתה רואה את שלך ממטר.

אגב אם הולכים על S939 משקיעים עוד קצת (הרבה) וקונים FX, השאר כבר לא שווים. אפשר לקנות S754 w/ 1mb cache שיתחרה בו מצוין.

רק דוגמא קלה לזה שהדרך הנכונה לקנות מחשב היא לקנות את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת, אז קיבלת תשובה.

תקנה אחד ותשים עליו את מערכת ההפעלה והתוכנות.

עוד אופציה זה לקנות למערכת ההפעלה והתוכנות RAPTOR 36 שעולה חצי מחיר+דיסק אחר למידע (נניח עוד 80 גיגה סאטא).

זה גם יהיה פיצוץ ומאזן את התותח שקנית. חבל"ז איזה תותח...........

עריכה: וכן, אני מסכים עם הבחור שמעלי. גם אני הייתי קונה משהו אחר (רק עם זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי בוא נשמע מה אתה היית מציע לי לקנות ?(נראה אולי זה יהיה יותר טוב ממה שחשבתי עליו תן מפרט)

ובקשר לבחור האומלל ההוא (caes) מי אתה שתקלל ככה שאלתי שאלה לא בא לך לענות אל תענה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול ב אבל משהו בכוון שCASES אמר.

אמרתי את זה קודם 10 פעמים. לקנות את הכי חדש זה סתם בזבוז כסף, רפטור יתן לך הרבה יותר. הדיסק הוא צוואר הבקבוק במערכת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תגיד לי מה לעשות. המפרט שלך לא מאוזן, טיפשי, מיותר ובזבוז כסף רציני.

כתבתי לך מה הייתי ממליץ לך לקנות, למרות שהמערכת כזאת מקצועית מדי כדי לשים בידיים של ילד קטן כמוך, אתה תהרוס אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמערכת שהבאת לא טובה , היא מצויינת , וחשבתי דווקא עליה , ויכול להיות שעשיתי טעות מקודם וטוב שאמרת לי .

אבל פשוט אתה לא צריך להעליב ולפגוע ולקרוא לי מסכן ולהגיד שאני מז**ן בשכל ושאני ילד קטן ולא מבין כלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...