מיזוג מחיצות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיזוג מחיצות

surfface

Recommended Posts

יש לי כונן קשיח שמחולק ל3 מחיצות  C,E,F (כונן קשיח שני זה D) ואני רוצה לאחד את כונן F לתוך E אייך זה עושה לי טעות ולא מאפשר לי ,יש במחיצה של E האם זה קשור ואייך אני כן יאחד תסבירו לי בבקשה.

צרפתי תמונה של המחיצות מהתוכנה

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הכלי של הXP אני לא חושב שיש דרך למזג מחיצות שהם מלאות בקבצים, תצטרך לרוקן את שני המחיצות ורק אז למזג אותם

אולי ה PARTITION MAGIC יוכל למזג את המחיצות כאשר הם מלאות בDATA... אבל אני לא בטוח שזה יעבור חלק אז מומלץ לגבות קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי השמות של הכוננים, אני מבין שבכונן C מותקן 98 ובכונן E מותקן . המחיצה הראשונה בדיסק הראשון (המחיצה שממנה המחשב מאתחל) מוגדרת ב כמחיצת System. המחיצה שעליה מותקנת מערכת ההפעלה (אצלך - E) מוגדרת כמחיצת Boot (לא טעיתי בשמות). שתי המחיצות האלו יכולות להיות ביחד (אם התקנת את ה על המחיצה הראשונה - כונן C) או בנפרד (כמו שאני רואה אצלך). בכל מקרה, אסור לגעת ולשנות את המחיצות האלו, וזה כנראה מה שגורם לשגיאות שהתוכנה נותנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה אפשרי בלי שיהיה מקום בכונן הראשון להחזיק את כל המידע לפני האיחוד.

פשוט תעביר את המידע לכונן אחר באופן זמני (לפחות את המידע ב F) ואז תנסה לאחד שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, כדאי לך לרוקן את F ולגבות אותו איפשהו, אחרי זה פשוט תמחק את F דרך התוכנה ויישאר לך את כל המקום שיש בF כ UnAllocated, אחרי זה פשוט תגדיל את E כדי שייקח את המקום שנמצא בUnAllocated אליו, ותחזיר את המידע מהגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...