הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!!

ariel7766

Recommended Posts

תגיד לי באיזה סרט אתה חיי ???

בשבילי להגיע ל 3.5 זה משהו!! (יש לי בעיית מתחים קשה .. )

להגיע ל 4 זה אחד הדברים הקשים

אני לא נמצא בשום סרט. השבוע ראיתי אחד. לגבי בעיית המתחים - באיזה לוח אתה משתמש ל OC? איזה קרור יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז יש מעבד High-End שעדיף כרגע על ה A64 מצד אינטל? לאט לאט אני מניח שיותר ויותר יישומים יפעלו ב64 ביט (לא רק לינוקס) ובינתיים חוץ מהNocona שלא מיועד לשימוש במחשב אישי (וגם לפי הכתבות באתר לא כל כך עובד?) אני לא חושב שלאינטל יש מעבד שעדיף על ה A64. אני צודק?

תלוי בשביל מה. אם אתה רוצה לעבוד כאשר אתה מקודד ברקע עדיין האינטל יותר חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשתמש הביתי כרגע אין שימוש בטכנולוגיית 64ביט וזאת הסיבה שאינטל עדיין לא ממהרים להוציא מעבדים כאלה

תיהיה בטוח שמיקרוסופט תשיק באופן סופי את ה 64Bit תיהיה תשובה מצד לAthlon64

ומתי אתה חושב שמייקרוסופט תשיק אותו באופן סופי? אם רק אז יתחילו לעבוד על ה64 bit שלהם אני מניח שייקח עוד קצת זמן עד שתהיה גרסא יציבה וטובה שלהם.

חוץ מזה, שזה ממש לא חכם להשיק את המעבדים אחרי המערכת הפעלה, לA64 תהיה תמיכה מלאה, (יש כבר עכשיו לא?) ובמעבדים של יכולה להיות בעייה בדיוק כמו עם הNocona.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע ל 2.8 @ 4.0

זה להגיע לFSB 285 בערך

זה אפשרי אבל ממש לא קל

זה לא רק בעיית ודברים קטנים כמו באוברקלוק רגיל

אני לא בטוח שכל ערכת שבבים מסוגלת לעמוד בבאס כזה

תוכל לראות תוצאות כאלה בעיקר עם גז ולוחות שעברו מודים

עם סתם לוח רגיל ואיזה של זלמן זה בהחלט השג מדהים (:

דרך אגב השיא הכי גבוה שראיתי בOCDB עם מעבד כזה וקירור אוויר זה 3800 ככה שאני בכלל לא שולל את האפשרות לעבור את ה4.2גיגהרץ עם מסיבי והבנה ענקית בתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקחת את העניינים האלו בפרופורציה, אין מעבד או צ'יפסט שאין לו באגים (בלי קשר למי ייצר אותו).

רק לפני שבועיים מצאו באג שהוגדר חמור באופטרון.

לנורת'ווד עוד לא פירסמו רשימת באגים... אם כן אשמח לראות.

יופי לאופטרון... או למי שמוכן להשתתף בניסוי

וד"א, הבעיות שנתגלו הן בליבה ולא בתושבת.

ובגלל זה אמרתי שזה *גם* בסוקט החדש. וזה שלא עושים RECALL לא אומר שזה לא עד כדי כך חמור... זה הפסד רווחי, ובהתחשב בכך שרוב המשתמשים בטח לא יתקלו בתקיעות האלה באמת עדיף לא לעשות. בעצמם אמרו בידיעה שהם מקווים שעד ספטמבר ייקנו פחות מעבדי פרסקוט ממה שהם ציפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה היו מקצוענים.

בכלל אני מאוד מבסוט ממה שקורה. מביאים לאינטל בהפוכה, אינטל נלחצים ועושים שטויות. הולך להיות מעניין. בסוף יעירו את הענק מתרדמתו. מעניין מי ינצח, דוד, גוליית או שניהם. מה שבטוח זה שבשבילנו זה נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נמצא בשום סרט. השבוע ראיתי אחד. לגבי בעיית המתחים - באיזה לוח אתה משתמש ל OC? איזה קרור יש לך?

P4C800 של ...... יש לי את הדרופ ..

ZALMAN 7000CUCU

אפשר לינק למה שראית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4C800 של ASUS  ...... יש לי את הדרופ ..

ZALMAN 7000CUCU

אפשר לינק למה שראית ?

אין לינק - ראיתי בעיניים, לא דרך המחשב.

דרך אגב:

א) אני לא חושב שהאסוס זה הלוח ל OC. הייתי מעדיף או .

ב) כל ההערה שלי היתה ביחס לקניית מעבד 3.2 או 3.4. ההבדל במחיר לא מצדיק את זה ועם 2.8 או 3 ניתן בקלות להגיע למהירויות, אפילו עם קרור רגיל. למשל עם 3 שעולה הרבה פחות מה 3.4 ו FSB 112 אתה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על ה HI END אז הנה REVIEW שנותן תמונה יפה על המצב נכון לעכשיו (כשאין ווינדוס 64 ביט).

למה לא שווה לקנות P4EE ולמה ההבדל הבאמת משמעותי כרגע בין המעבדים הוא בניצול הזכרון ובמולטיטסקינג ולטובת אינטל נורטווד.

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1478610,00.asp

כשיכנס 64 ביט - מי יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנורת'ווד עוד לא פירסמו רשימת באגים... אם כן אשמח לראות.

בבקשה:

http://www.intel.com/design/Pentium4/datashts/29864312.pdf

החל מעמוד 23 מפורטות 91 שגיאות (erratum).

פה תוכל למצוא את רשימת הבאגים של כמעט כל מוצר של אינטל:

http://search.intel.com/corporate/search.asp?isoCode=en&source=http%3A%2F%2Fsearch.intel.com%2Fcorporate%2Fsearch.asp&version=2.0&q1=errata〈=en&SearchCrit=ALL&mh=200&category=ALL&MimeType=PDF

וזה לא של אין, הם פשוט לא מפיצים את הרשימות לציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...