הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!!

ariel7766

Recommended Posts

מה פתאום אתה טועה המעבד עם התושבת החדשה LGA775 מצוין ולא מתחמם כי עשו בו שינויים קיצוניים וגם מהירות הליבה וביצועי המעבד יותר חזקים מכיוון שיש לו יותר פינים ככל שיש יותר פינים למעבד הוא יותר חזק ומהיר ודופק ביצועים מרשימים וגם ביצועי OC

אה באמת? טוב לשמוע תשובה מהמקצוען.

מצטרף לאבירם.

חברה.. רק אתמול קניתי מעבד למחשב חדש 2.8 נורת'ווד, לא יכלתם להגיד לי על המעבד החדש אתמול ?

וטוב שעשית כך. להזכירכם מצאו במעבדי הפרסקוט *כולל בסוקט החדש* 31 בעיות שגורמות לתקיעת המחשב. רוצה להשתתף בניסוי? רוצה להשתתף בניסוי? רוצה להשתתף בניסוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי איתי

אתה ממליץ על מעבדים שעולים 1700-2600 שקל

על כרטיסי מסך שעולים 2000-3000 שקל וזה עוד לפני זכרונות וכו הדברים הרגילים....

כן, הוצאה של 7000 שקל על מחשב שיתן בטווח המידי בדיוק אותם ביצועים כמו מחשב מיינסטירים בהחלט ניתן להגדיר כבזבוז של הרבה פחות כסף....

לפי איך שאני רואה את זה אין טעם להוציא יותר מ5000 שקל על מחשב בזמן נתון. מה שיאחזיק לך שנתיים וחצי - שלוש שנים בצורה טובה ועוד יוכל למשוך קצת בצורה בינונית ואז לשדרג למיינסטרים הבא ב5000 שקל. זה חיסכון ותקצוב נכון.

הבחור רצה מחשב High-End לא?

אז בשביל מחשב High-End צריך לשלם!

ציינתי גם בתגובה שלי שהוא יכול לרכוש רכיבי Mid-End (=מיינסטרים) למערכת מבוססת תושבת 775 (סוקט T) כמו למשל מעבד במהירות 3.0גה"צ וכרטיס מסך מאחת מסדרות ה-PCI-E של ATI או ולשדרג עוד שנה-שנתיים.

אבל בשביל זה הוא חייב לרכוש לערכת השבבים i915 או i925 אחרת עוד שנה וחצי לכל היותר הוא ייתקע עם מערכת שלא ניתן לשדרג אותה כך שפרט לכוננים הקשיחים הוא יצטרך לרכוש את רוב הרכיבים מחדש.

הכל שאלה של כמה כסף יש ומה הם התיכנונים לקראת השנים הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי גם בתגובה שלי שהוא יכול לרכוש רכיבי Mid-End (=מיינסטרים) למערכת מבוססת תושבת 775 (סוקט T) כמו למשל מעבד במהירות 3.0גה"צ

למה אתה ממליץ לו על מעבד שהתגלו בו 31 בעיות שלא ניתנות כרגע לתיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקחת את העניינים האלו בפרופורציה, אין מעבד או צ'יפסט שאין לו באגים (בלי קשר למי ייצר אותו).

רק לפני שבועיים מצאו באג שהוגדר חמור באופטרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא את כל התגובות שלי ולראות שהמלצתי גם על תושבת 478 ועל הליבה הקודמת. וד"א, הבעיות שנתגלו הן בליבה ולא בתושבת.

ותפסיק להכניס אנשים לפאניקה,כל מה שהמסמך מציין זה שכרגע אין פתרונות ל-31 הבעיות שנתגלו בליסה החדשה. זה לא אומר שלא ניתן יהיה לפתור אותן וזה גם לא אומר שמדובר בבעיות קריטיות אחרת היו מושכים את המעבדים הללו מן המדפים בדיוק כמו שעשו עם הלוחות אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מחפשים מחשב High-End מהיר מבוסס על מעבד של שיחזיק מעמד למשך ה-4-5 שנים הקרובות אני ממליץ ללכת על לוח אם מבוסס על תושבת 478 (רצוי עם הצ'יפסט של מן הסתם), לצייד אותו במעבד פנטיום 4 3.2גה"צ או 3.4גה"צ מבוסס על ליבת נורת'ווד בלבד!,

3.2 ו 3.4 גיגה זה זריקת כסף.

אפשר ב 1000-1100 שקל לקנות נורטווד 2.8 ולהרים אותו ל 3.4 ויותר ב OC בלי קרור מיוחד ולקנות 500. עם זלמן ואיזה 120 מ"מ במארז אפשר להרים אותו לסביבות ה 4. השבוע ראיתי אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש מעבד High-End שעדיף כרגע על ה A64 מצד אינטל? לאט לאט אני מניח שיותר ויותר יישומים יפעלו ב64 ביט (לא רק לינוקס) ובינתיים חוץ מהNocona שלא מיועד לשימוש במחשב אישי (וגם לפי הכתבות באתר לא כל כך עובד?) אני לא חושב שלאינטל יש מעבד שעדיף על ה A64. אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, גם לדעתי כרגע אין שום מעבד מצד שיתחרה בA64 אבל אל דאגה לא חברה חדשה ובטח ובטח שלא טיפשה, היא יודעת כמה קהילת החומרה בעולם קוטלת את המעבדים שלה, היא בטח תשקיע ותצא בשיפורים.. אני לא מאמין שהיא תשאיר את המצב כמו שהוא היום

וגרפיטי, קרא את חוקי הפורום ותקטין את החתימה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakvol, כפי ש-amiram כבר הבעיה קיימת רק בלוחות אם בעלי גשר דרומי מסויים וגם אז רק עבור לוחות שיוצרו עד שבוע 20. מהשבוע ה-21 ואילך אין בעיה ואינטל הודיעה כי בקרוב היא תפרסם כיצד להבדיל בין הלוחות על מנת שלא יעבדו עליכם בעיניים וימכרו לכם לוח דפוק.

integral, אתה מוזמן לצאת מהסרט שכל אחד קונה מחשב כדי לעשות OC. למעשה, רוב הלקוחות קונים מחשב חזק ולא עושים לו OC לעולם. קהילת ה-OC מהווה נתח שוק קטן מאוד מסך הלקוחות של אינטל או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שעד שאינטל תצא עם מעבד שתומך תמיכה מלאה בX86-64 (מקווה שכתבתי נכון) למשתמש ביתי בדומה לA64 היא תוכל להתחרות, ובינתיים נוגסת לאט לאט במכירות של במעבדים למחשבים הביתיים. (לפחות ככה נראה לי)

אני בטוח שהם לא טיפשים, אבל בינתיים אני לא רואה צעדים מיוחדים שבאמת מתקרבים, (הNocona לא נראה לי קרוב כל כך).

מעניין יהיה לראות מה הם יעשו.

עריכה: הקטנתי את החתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשתמש הביתי כרגע אין שימוש בטכנולוגיית 64ביט וזאת הסיבה שאינטל עדיין לא ממהרים להוציא מעבדים כאלה

תיהיה בטוח שמיקרוסופט תשיק באופן סופי את ה 64Bit תיהיה תשובה מצד לAthlon64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...