הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע מעבד 2.8GHZ 1MB עם התושבת החדשה LGA775 לארץ בחנות KSP במחיר 1090 ש"ח!!!!!!!

ariel7766

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אההההההה סליחה שכחתי גם באתר www.lamir.co.il יש כבר מעבדי LGA775 עם פנימי של 1MB תבדקו את המחירים אבל לדעתי עדיף להתקשר ל- ksp שהם יותר זולים ולשאול אם יש להם בהזמנות מעבדי LGA775 מכל הסוגים הכוונה מעל 2.8GHZ 1MB !!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום אתה טועה המעבד עם התושבת החדשה LGA775 מצוין ולא מתחמם כי עשו בו שינויים קיצוניים וגם מהירות הליבה וביצועי המעבד יותר חזקים מכיוון שיש לו יותר פינים ככל שיש יותר פינים למעבד הוא יותר חזק ומהיר ודופק ביצועים מרשימים וגם ביצועי OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום אתה טועה המעבד עם התושבת החדשה LGA775 מצוין ולא מתחמם כי עשו בו שינויים קיצוניים וגם מהירות הליבה וביצועי המעבד יותר חזקים מכיוון שיש לו יותר פינים ככל שיש יותר פינים למעבד הוא יותר חזק ומהיר ודופק ביצועים מרשימים וגם ביצועי OC

אתה מנסה להוכיח שאתה לא יודע על מה אתה מדבר ?

זו בדיוק אותה ליבת פרסקוט שיש בסוקט 478, הפינים הנוספים שם בשביל לספק יותר זרם כדי לאפשר למעבד לפעות בתדר גבוה יותר - מה שסוקט 478 לא מסוגל.

הליבה לא מתחממת פחות, יש שטוענים שאפילו יותר.

הסוקט החדש רק יאפשר לליבה להתחמם עוד יותר ולהמשיך לפעול, זה אולי טוב לאנשים שמחפשים אוברקלוק אבל זה לא יעזור לקירור ובטח שלא משפר את הביצועים של המעבד.

אין שום הבדל בביצועים בין שני מעבדים זהים שאחד בסוקט 478 והשני ב LGA775, בדיוק כפי שויליאמט בסוקט 478 לא פועל מהר יותר מויליאמט בסוקט 423 ו P3 בסוקט 370 לא פועל מהר יותר מ P3 בסלוט1.

http://www.tomshardware.com/motherboard/20040619/socket_775-40.html

ראה P4 530 vs P4 3.0E GHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הטיגונים האחרונים של הייתי נזהר מאוד לפני שאני קונה מעבד חדש ונותן לכמה אנשים לבדוק אותו קודם במקומי.

לכן אני עדיין נצמד לנורטווד שהוכיח את עצמו.

אתה בדקת REVIEWS רציניים של הדבר הזה כשאתה אומר שהוא יותר טוב ולא מתחמם? או שאתה מנחש?

אם אתה רוצה להיות שפן הנסיונות אני אשמח לשמוע אם הוא מתחמם ואם באמת יש לו ביצועים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להוכיח שאתה לא יודע על מה אתה מדבר ?

זו בדיוק אותה ליבת פרסקוט שיש בסוקט 478, הפינים הנוספים שם בשביל לספק יותר זרם כדי לאפשר למעבד לפעות בתדר גבוה יותר - מה שסוקט 478 לא מסוגל.

הליבה לא מתחממת פחות, יש שטוענים שאפילו יותר.

הסוקט החדש רק יאפשר לליבה להתחמם עוד יותר ולהמשיך לפעול, זה אולי טוב לאנשים שמחפשים אוברקלוק אבל זה לא יעזור לקירור ובטח שלא משפר את הביצועים של המעבד.

אין שום הבדל בביצועים בין שני מעבדים זהים שאחד בסוקט 478 והשני ב LGA775, בדיוק כפי שויליאמט בסוקט 478 לא פועל מהר יותר מויליאמט בסוקט 423 ו P3 בסוקט 370 לא פועל מהר יותר מ P3 בסלוט1.

http://www.tomshardware.com/motherboard/20040619/socket_775-40.html

ראה P4 530 vs P4 3.0E GHz

amiram צודק בהחלט. אני רק אוסיף ואומר שלדעתי הייתרון היחיד בתושבת 775 החדשה הוא שלפחות לפי מה שאינטל טוענת תשאר איתנו בשנתיים-שלוש הקרובות כך שכל מי שמחפש לרכוש מחשב שיהיה ניתן לשדרוג בקלות בשנים הקרובות מומלץ לו ללכת תושבת 775 ולא על תושבת 478.

כמובן שנכון להיום מעבדי הפנטיום 4 אשר מבוססים על ליבת הפרסקוט הינם עדיין חמים מאוד כך שכל מי שאומר לכם אחרת עובד עליכם. לא משנה אם הסטפינג הוא הראשון (C0) או החדש (D0 - רק בתושבת 775) מתברר שהסטפינג החדש לא סייע יותר מדי לקירור המעבדים. אולי, עם המעבר לסטפינג E0 שיתרחש בסביבות אוקטובר ליבת הפרסקוט תהיה קרירה יותר אבל את זה לא נדע אלא בעוד מספר חודשים.

אם אתם מחפשים מחשב High-End מהיר מבוסס על מעבד של שיחזיק מעמד למשך ה-4-5 שנים הקרובות אני ממליץ ללכת על לוח אם מבוסס על תושבת 478 (רצוי עם הצ'יפסט של מן הסתם), לצייד אותו במעבד פנטיום 4 3.2גה"צ או 3.4גה"צ מבוסס על ליבת נורת'ווד בלבד!, להוסיף לו כרטיס מסך מסדרת X800 או 6800 וכמובן ועוד. יהיה לכם מחשב מהיר ביותר שיכול להחזיק מעמד בקלות למשך כ-4 שנים. עד אז שאר הטכנולוגיות שהוכרזו לאחרונה ויוכרזו בקרוב יהיו הרבה יותר זולות (אני מדבר כמובן על PCI-E ו-DDR2) ותוכלו לרכוש מחשב חדש במחיר שווה נפש. כמובן, שתמיד אפשר להשתמש בחלקים איטיים יותר כמו מעבד במהירות 3.0גה"צ וכרטיס מסך מהדור הקודם וכך עוד שנה בערך תשדרגו אותם למעבד וכרטיס מסך מהירים יותר לפני שהם נעלמים מהשוק כאשר המחירים שלהם די נמוכים.

מדובר כאן בהצעה אישית שלי בלבד על סמך המידע שיש בידי. אתם לא חייבים להתייחס אל זה ברצינות אבל אני בטוח שאם תשקלו את ההצעה שלי תיווכחו שתבזבזו הרבה פחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי איתי

אתה ממליץ על מעבדים שעולים 1700-2600 שקל

על כרטיסי מסך שעולים 2000-3000 שקל וזה עוד לפני וכו הדברים הרגילים....

כן, הוצאה של 7000 שקל על מחשב שיתן בטווח המידי בדיוק אותם ביצועים כמו מחשב מיינסטירים בהחלט ניתן להגדיר כבזבוז של הרבה פחות כסף....

לפי איך שאני רואה את זה אין טעם להוציא יותר מ5000 שקל על מחשב בזמן נתון. מה שיאחזיק לך שנתיים וחצי - שלוש שנים בצורה טובה ועוד יוכל למשוך קצת בצורה בינונית ואז לשדרג למיינסטרים הבא ב5000 שקל. זה חיסכון ותקצוב נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות את הסוקט T

אני חוזר שנית לא לקנות את הסוקט T החדש.

למי שלא שמע אני אתן ריענון קטן , עשתה RECALL לכל לוחות האם בעלי הצ'יפסטים החדשים.

וגם עוד כמה ידיעות מעניינות על הסוקט T:

נעילת FSB

אפשרות להכניס מעבד רק 20 פעם (אולי שמועה )

סכנת חיבור תמידי ללוח אם (המערכת החדשה יכולה מרוב החום להמס את החיבורים ולגרום לכך שהמעבד לא ירד יותר)

לא לקנות סוקט T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...