GIGABYTE X600xt VS. sapphire 9800pro - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GIGABYTE X600xt VS. sapphire 9800pro

t d

Recommended Posts

המפרט של הX600XT דומה יותר מידי למפרט של ה9600XT לדעתי זה אותו כרטיס רק שפה זה וב9600XT AGP פשוט גימיק שיווקי כמו כול הPCI-X

אני לא בטוח, כי ראיתי שמשיקים עכשיו גם x600 series למשחבים נידים. לא נראה לי שיש להם PCI-x T_T.... או אולי שכן..

אבל מה שאני יודע שה x300 הוא ציפ חדש לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אם כבר נגעתם בנושא, איזה ספק צריך באמת ל-9800PRO? כמה וואט?

ואם כבר אז כמה וואט ל-x800 pro?

אני ממליץ לך לא לקחת צאנסים לללכת על ספק 350 ומעלה לכרטיסים שציינת של חברות יחסית עם מחרים טובים ונותנות את התמורה למחיר כמו טרמילטייק או האק... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של הX600XT דומה יותר מידי למפרט של ה9600XT לדעתי זה אותו כרטיס רק שפה זה וב9600XT AGP פשוט גימיק שיווקי כמו כול הPCI-X

אני לא בטוח, כי ראיתי שמשיקים עכשיו גם x600 series למשחבים נידים. לא נראה לי שיש להם PCI-x T_T.... או אולי שכן..

אבל מה שאני יודע שה x300 הוא ציפ חדש לגמרי.

התכוונתם לומר או PCI-EX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכרטיס הכי כדאי הוא Radeon9800PRO של , יש עכשיו תראדים וביקורות ברשת שאומרות שאפשרי להפוך אותו לRadeon9800XT(שזה לא כרטיס כל כך חלש 8) ;D...) וזה מבלי לעשות לכרטיס עצמו :D

ולקנות ספק HEC 300AR-T, אני לא מאמין שתחרוג בהרבה את התקציב 1500 ש"ח ;)

ד"א

הספק הזה סוחב לי 512MB זיכרונות, 3 הרדיסקים מעבד בOC ואת Radeon9800PRO 256BIT של ATI בלי בעיות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכרטיס הכי כדאי הוא Radeon9800PRO של , יש עכשיו תראדים וביקורות ברשת שאומרות שאפשרי להפוך אותו לRadeon9800XT(שזה לא כרטיס כל כך חלש 8) ;D...) וזה מבלי לעשות לכרטיס עצמו :D

ולקנות ספק HEC 300AR-T, אני לא מאמין שתחרוג בהרבה את התקציב 1500 ש"ח ;)

ד"א

הספק הזה סוחב לי 512MB זיכרונות, 3 הרדיסקים מעבד בOC ואת Radeon9800PRO 256BIT של ATI בלי בעיות ;)

מגניב, אם ככה אולי לא אצטרך להחליף... מעניין איך יחזיק את ה-X800 Pro 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון זה תהליך הרבה יותר מסובך/מסוכן ממה שזה מוצג כאן, זה לא נחשב ל Soft -Mod ומאוד קל לדפוק את הכרטיס. אם אתה מעדכן את הביוס לביוס לא נכון או לביוס דפוק (Corrupted) הכרטיס יפסיק להציג, ואז צריך לעדכן את הביוס "על עיוור" או עם כרטיס PCI וגם זה לא תמיד עובד כי צריך להגדיר בביוס את הPCI ככרטיס התצוגה הראשי ואיך עושים את זה אם לא רואים כלום... בכל מקרה, זה הרבה יותר מסובך ממה שזה מוצג כאן.

אוברקלוק למהירויות של XT זה הרבה יותר פשוט אבל זה לא נחשב עדיין לXT :כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון זה תהליך הרבה יותר מסובך/מסוכן ממה שזה מוצג כאן, זה לא נחשב ל Soft -Mod ומאוד קל לדפוק את הכרטיס. אם אתה מעדכן את הביוס לביוס לא נכון או לביוס דפוק (Corrupted) הכרטיס יפסיק להציג, ואז צריך לעדכן את הביוס "על עיוור" או עם כרטיס PCI וגם זה לא תמיד עובד כי צריך להגדיר בביוס את הPCI ככרטיס התצוגה הראשי ואיך עושים את זה אם לא רואים כלום... בכל מקרה, זה הרבה יותר מסובך ממה שזה מוצג כאן.

לא מסכים איתך בכלל.. יש לי 9800NP שעשיתי לו ל 9800 פרו . זה לקח לי 2 דקות וזה הרבה

יותר נוח ואפקטיבי מאוברקלוק לדעתי.

מה שכן , צריך לקרוא טוב טוב לפני שעושים את זה ולוודא שהזיכרונות והקירור של הכרטיס עומדים בזה.

יש ת'רד ענק ב rage3d על זה מי שמעוניין.

אני עשיתי לפי המדריך שלהם וזה עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעלי הקשה לעשות עדכון לBIOS זה מאות הBIOSים שצריך לבחור מהם את הנכון ולכן לא שדרגתי את הביוס של ה9800 פרו שלי לXT. הבעייה זה שיש עשרות סוגים של , מלא יצרנים ובנוסף, כרטיסים של 128 ושל 256 מגה. תבחר את הלא נכון ואתה בבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל לפותח הת'רד: לך על ה 9800PRO כמו שכולם אמרו כאן זה הכי טוב!

בקשר לספק תבדוק איזה יש לך לני שאתה קונה את הכרטיס.

אוברקלוק למהירויות של XT זה הרבה יותר פשוט אבל זה לא נחשב עדיין לXT :כ

דווקא למישהו פה שקנה את הכרטיס של כן היה כתוב לו שזה XT, ואני לא חושב שיהיה כל כך הרבה הבדל בין השניים.

בקשר לצריבת ביוס אז אני חושב שעדיף כבר טוב וOC ולא להתעסק עד זה יותר מדי כי זה מסוכן!

אלא אם כן יודעים ב 100% שיודעים מה עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...