מחפש המלצה לראוטר 4 פורטים + מודם ADSL מובנה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לראוטר 4 פורטים + מודם ADSL מובנה

kurush

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש המלצה לראוטר 4 פורטים + מודם ADSL מובנה, לצורך שדרוג שכרגע פועלת באמצעות ICS.

ראיתי מוצרים כאלו של מספר חברות (Edimax, DLink ועוד), ורציתי לשמוע מכם המלצות על המוצר הכי טוב מהם (מבחינת נוחות השימוש, פונקציות וכו'), עם גג מחיר של עד 400-500 ש"ח.

תודה

שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מהספק מודם מצ'וקמק (ADSL באמצעות נטוויז'ן).

האם הם יסכימו להחליף לי את המודם לכזה עם חיבור Ethernet? שלא יהיה מצ'וקמק?

אשמח לקבל בכל מקרה המלצות על מוצר כזה, ההבדל במחירים לא נראה גדול במיוחד בין ראוטר לראוטר עם מודם מובנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אפשר לעשות את זה ואפילו בחינם, תתקשר לבזק, תספר להם סיפורים על הבעיות שלך עם המודם USB

הבעיה העיקרית במוצר כזה הוא אם תחליט לעבור לכבלים, ואז זרקת מאות שקלים לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.... האם המודם המשודרג תומך ב-PPPoE? כי עד כמה שאני יודע, האלקטל למשל, גם אחרי שדרוג לא תומך בפרוטוקול, וגם עושה המון בעיות עם הפניית פורטים וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ

גם האלקטל הישן תומך PPPoE

רק שקצת קשה להשיג אותו מבזק, הם לא כל כך אוהבים לתת אותו בהשאלה או חריכה, הם רוצים שתקנה אותו ב-470 שקל.

אני כרגע בשלבים לקבל אותו, אחרי עשרות טלפונים אמורים לחזור אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי עד כמה שאני יודע, האלקטל למשל, גם אחרי שדרוג לא תומך בפרוטוקול, וגם עושה המון בעיות עם הפניית פורטים וכדומה.

ממש ממש לא.

כמו ש-Holy אמר, הוא גם תומך בפרוטוקול, ובכל מקרה אין שוום בעייה עם הפניית פורטים בשום מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול, לאקסית שלי היה כזה בבית של ההורים שלה, אלקטל שחובר ל-hub ושימש כראוטר, ובשום מצב לא הצלחתי לגרום לו לתמוך בהעברת קבצים בסיקיו למשל, או בעבודה עם E-Mule שיקבל HighID... לא משנה כמה שיחקתי איתו, פשוט לא מצאתי איפה מגדירים בו הפניית פורטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Telnet. זה מאוד פשוט, מוסבר בכל מדריך לשדרוג אלקטל, ואני אף הסברתי את זה כאן בפורום אינספור פעמים.

בקשר לאייסיקיו, אין צורך להפנות שום פורט. פשוט להגדיר את האייסיקיו באופן מסויים וזה עובד מצויין. גם את זה הסברתי פעמים רבות כאן בפורום.

search.gif ימצא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...