תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח

tzahi04

Recommended Posts

4) 5.1 זה אומר, רמקול סנטר לדיבור, זוג קדמיים וזוג אחוריים לשאר הסאונד +אפקטים, והבאס לצלילים הנמוכים. אני לא זוכר איזה לוח קנית אבל לדעתי הוא יודע גם להשמיע בחמישה רמקולים (רק שזה לא יהיה סראונד אמיתי).

מוזיקה, אלא אם כן היא רב ערוצית (DVD AUDIO לדוגמא), נועדה להשמע בסטריאו. שזה שני הרמקולים הקידמיים (עם אפשרות להוסיף סאב).

לכן שקונים קולנוע בייתי רציני לדוגמא, אם אוהבים לשמוע , רצוי להשקיע בעיקר בשני הרמקולים הקידמיים, כאשר האחוריים כבר הרבה פחות משמעותיים.

כמובן שיש כל מני מצבים שמדמים סראונד למוזיקת STERO, אבל בסה"כ זה מוריד מהאיכות ומהאוטנטיות של המקור.

אני בתקציב כה נמוך לרמקולים הייתי מעדיף מערכת 2.1 נורמלית כמו ה-Altec Lancing ATP3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל יש לי כבר מערכת שמחוברת למחשב עם שני רמקולים גדולים.........

ואני לא מתכוון להגדיל את התקציב... האם יהיה כלכך רע לשמוע מוזיקה עם הרמקולים של הסראונד שהציעו לי?

יש פיתרון חלופי שזה כשאני שומע מוזיקה אז לחבר את המערכת הקטנה, אבל לא בא לי שיהיו לי שני רמקולים גדולים

בחדר + עוד 6 רמקולים של הסראונד....

יש בעיה אחרת והיא שאני שומע מוזיקה אני נמצא על המחשב והמחשב בפינה של החדר.

כשאני רואה סרטים עם חברים אז אנחנו על הספה ואת מסך המחשב אני מזיז לכיוון שלנו.

זאת אומרת שסידור הרמקולים צריך להתאים לשני המצבים. כי מה שאני מתאר לעצמי בראש זה

שאני על הספה רואה סרט אז סידור הרמקולים הוא קלאסי שניים מקדימה אחד באמצע ומאחורה שניים.

אבל אז כשאני על המחשב ושומע מוזיקה והיא נשמעת רק מהרמקולים הקדמיים אז בעצם אני שומע רק בצד שמאל שלי

ובצד ימין שלי הרמקולים לא עובדים.

0 = מחשב

1= ספה

---------0---------|

1                       

------------------- |

ומה דעתכם על זה ?

קישור לעוד רמקולים 5.1 למחשב במחיר יותר זול

http://www.sollan.co.il/Product_page.asp?PID=373&CAT=4&SCAT=18&b=refzap

וגם על זה

http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=2288&CatCode=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש מתאמים לרמקולים שיכולים לסובב אותם לכל זווית למעלה ולמטה. אפשר גם לבנות מדפים מעץ. אם יש לך סבלנות ואז תוכל לכוון איך שנוח לך.

לגבי מה שהצעת. ה EACAN בדוקים - פשוט שווים כל שקל. מה שאתה מציע לא בדקתי אז לא יודע.

תשמע, איך שתשמע זה חשוב, אז תתקשר לחברות ותעשה סיבוב יום אחד ותבקש לשמוע את כולם ורק אז תחליט. זה יותר מדי חשוב בשביל לקנות באינטרנט.

אני יודע שאם תקנה את ה EACAN  לא תיפול אבל יתכן שדוקא אלה של סולן הם אחלה. המערכת השלישית מאימה לחיבור לנגן בעיקר.

זה לא קשור ללוח. צריך תוכנה שתיצור אות של לכל הרמקולים. ללוח רק צריך שיהיו יציאות לכל ה5 .

אבל אם זה מובנה בציפ של המחשב או בציפ של המערכת זה הרבה יותר טוב. דרך אגב לגבי תוכנות אז למשל רובן בגירסה הסטנדרטים לא תומכות ב DTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאח שלי הגדול היה פעם סראונד עם גדולים ומערכת לא זולה. והוא אמר לי לא לקנות אפילו שזה בזול

שזה לא נותן תמורה גדולה הסראונד הזה ושזה סתם ביזבוז כסף.

אז אל תקנה למחשב של אח שלך סראונד.

במקום להקשיב לאח שלך ולאנשים בפורום תקשיב לעצמך. תתקשר לחנות ותשאל אם הם יכולים להדגים לך סראונד במשחק או בסרט ואז תחליט אם לך זה נותן תמורה גדולה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...