תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח

tzahi04

Recommended Posts

שלום אנשים !! בימים הממש קרובים אני מתכוון לקנות מחשב !!

יש לי כבר מסך מארז מקלדת ועכבר, כל מה שנותר אני מציין כאן במפרט שבניתי באתר KSP.

בבקשה תאמרו לי את דעתכם על הרכיבים, אם הם באיכות טובה, או אם כדאי להחליף לרכיב אחר שיעלה באותו מחיר פחות או יותר ויתן יותר תמורה וביצועים.

בקשר לכרטיס מסך אני מעדיף כרטיס בינוני מכיוון שאני לא משחק בהרבה משחקים, כשאני משחק אז זה בNBA וכדורגל.

התקציב שלי הוא 3500 פחות או יותר.

מחשב פנטיום:?

KSP

NORTHWOOD 3 GH, FSB 800 512 CACH 1270

KSP

480.   לוחות אם MSI 865 NEO2-PLS(865PE) 128b,sb,sata,lan

KSP

460    זכרונות 400 512MB A-DATA

ENET

410    דיסקים קשיחים WD 80GB SATA

KSP

PEAK - 9550 TV,DVI 128MB 450

KSP

LG 4081B DVD±R x8 (kit) 460

סכום:  3530 ש"ח

תנו את דעתכם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה בעיות:

1) אתה משלם כסף על 3.0 גיגה. עדיף לחסוך 200 שקל ולקנות 2.8. אין כמעט הבדל בביצועים.

2) LG4081B - חבל על הכסף. עדיף לקנות 2510A של NEC או קצת לחכות ל 4120B של LG. אם אתה לוחץ אז תקנה 4082B או NEC 2500A. תסתכל בטרד הבא לפני שאתה קונה צורב DVD יש שם הרבה אינפורמציה חשובה http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=69508.0

3) אני מקווה שאתה קונה שני סטיקים של 256 ולא אחד של 512.

4) בשביל מה אתה צריך את המחשב? אם זה לקידודים וברבה סרטים אז תקח דיסק גדול יותר כי מהר מאוד תחנק. אם זה למשחקים וטיפה סרטים אז עדיף כי תקבל באותו כסף מערכת יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי המפרט תוקן - במקום סטיק אחד של 512, החלפתי לשני סטיקים של 256 = התוצאה 20 שקל יותר.

בקשר ל2.8 אני לא יכול לקנות אותו כי הוא פרסקוט ואני רוצה רק נורת'ווד.

בקשר לצורב זה הצורב הכי זול שיש בKSP. לא הבנתי מה כלכך רע בו ?

בקשר למה שאמרת יש רק את הדגם הזה NEC 2500 והוא יקר יותר מהLG ב30 שקל

NEC 2510A - וזה עולה 130 שקל יותר מהLG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) 4081 זה ישן. ה 4082B יותר טוב ממנו. ה NEC 2500A הוא בעל איכות הצריבה הגבוהה ביותר (אבל אין לו כמו ל LG). את ה 2500A ניתן היום להשיג ב 400 שקל. אבל שוק הצורבים משתנה ונכנסים DL ו X12. תכנס לטרד שנתתי לך ותבין - אני לא הולך לכתוב הכל מחדש. כדאי לך לקרוא לפני שאתה קונה צורב DVD

2) ו - KSP זה המקום היחיד בארץ? יש חנויות טובות יותר.

3) עוד לא ענית. בשביל מה אתה צריך את המחשב. כי אם אתה מוכן קצת להתפשר על מהירות הקידוד תוכל לקבל מכונת משחקים הרבה יותר טובה במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אוקיי שיניתי לNEC2500A

2. בכל זאת אני מעדיף 3 ג'יגה הרץ, זה נשמע טוב בתור מספר וזה פותח את עידן ה3 ג'יגה הרצים אני גם חושב שאני אמכור את המחשב הזה בעתיד איך הוא יראה מבחינת הקונה.

3. מה זה מהירות קידוד ? הכוונה מהירות שבה אני רואה סרט, או מהירות שבה אני ממיר סרט לVCD נגיד?

תסביר קצת. משחקים כמו שכתבתי, אני לא משחק יותר מידי, ובעיקר במשחקי כדורסל וכדורגל.

אני כן מוריד הרבה מהאינטרנט היה לי הרדיסק של 60 ג'יגה ומידי פעם היה מחסור במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה גר? אני אתן לך מפרט יותר טוב.

הסברים על קידוד - טוב אשפר לכתוב על זה ספר. בגדול זה להמיר סרטים מפורמט כמו אבי לפורמט כמו . ברגע שיהיה לך צורב תשכח מ VCD כי פורמט ברבה יותר טוב. בשלבים מסויימים זה תופס את המחשב פול טיים ויכול לקחת כמה שעות טובות. בקידודים אינטל הכי טובים.

דיסק - קח 160 גיגה או לפחות 120. אתה תודה לי כשתתחיל להשתמש בצורב .

3 גיגה - כשתמכור זה לא יעניין אף אחד ואם אתה לוקח 2.8 זה משחרר לך עוד 200 שקל לכרטיס מסך יותר טוב או דיסק גדול יותר. אפשר לשפר את הכרטיס שלקחת ודיסק 80 יחנוק אותך אם תכנס לעניין של קידודים והמרות.

עריכה: לילה טוב. יש לי עבודה מחר על הבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי אני מאוד מעוניין לצרוב בפורמט . ואני גר בראשון לציון, איך תיתן לי מפרט יותר טוב.. אתה מתכוון למחיר?

אם תרצה לדבר הפלא שלי הוא 066-254509 וקוראים לי צחי :)

בקשר לכרטיס קול המובנה שבא יחד עם הלוח אם רציתי לשאול האם הוא איכותי ?

AC97 link controller integrated in Intel® 865PE Chipset

-6channel audio codec Realtek ALC655

- Compliance with AC97 v2.3 Spec.

- Meet PC2001 audio performance requirement

ומה זה 6 ערוצים?

וכך נראה מפרט המחשב שלי אחרי השיפורים שעזרתם לי:

KSP

NORTHWOOD 3 GH, FSB 800 512 CACH 1270

KSP

480. לוחות אם MSI 865 NEO2-PLS(865PE) 128b,sb,sata,lan

ENET

480 זכרונות 400 2X256MB A-DATA

KSP

570 דיסקים קשיחיםSAMSUNG 120G SATA

KSP

PEAK - 9550 TV,DVI 128MB 450

KSP

NEC 2500A DVD±R x8 490

סכום: 3740ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This is stupid

עם תקציב כמו שלך לא קונים אינטל.

אני אגיד זאת שוב פעם, לא קונים אינטל.

ועוד הפעם למקרה שעדיין לא קלטת - ל א ק ו נ י ם א י נ ט ל!!

קח מעבד AXP3000+ עם לוח NF7-SL.

תקבל ביצועים זהים בפחות כסף, עם כרטיס קול מובנה יותר איכותי (ה-Soundstorm של ה-nForce2).

כמו כן הכרטיס מסך לדעתי חלש מדי, לפחות Radeon 9600XT. אפשר לשדרג מהכסף שחסכת על המעבד.

אם תקח יספיק לך הזיכרון בסטיק אחד של 512 מ"ב.

ולא שמתי לב איזה מארז יש לך, סביר להניח שמשהו דיי זבל עם ספק כח ג'נרי ולא מוכר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לישון...........

מפרט יותר טוב = מחיר יותר טוב בחנות עם שרות יותר טוב אבל באזור ת"א אני לא מכיר יותר מדי אז אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך. אתה יכול לנסות את COMP-IL.

אני אישית אוהב לעבוד על אינטל עם לוחות של אינטל. אי אפשר לעשות המהרה (OC ) אבל הם מאוד יציבים (אפילו אם הם קצת פחות מהירים). בעבודה מאומצת זה באסה שהלוח לא יציב. אתה שם סרט לקידוד בלילה וכשאתה קם בבוקר אתה רואה מסך כחול. אם אתה רוצה להוציא יותר מהמעבד שלך אז תקנה לוח של ABIT וזכרונות במהירות 500 (ולא 400) ואז תוכל להמהיר את הביצועים אבל זה כבר סיפור אחר. לדעתי לא צריכה להיות בעיה להגיע למהירות של 3.5 גיגה + ויותר בלי קרור נוסף למרות שאף פעם לא עשיתי את זה. שמעתי על אנשים שהגיעו איתו ל 4 גיגה. שוב, זה משחק מסוכן וצריך להבין בו אבל רק בשביל הידע הכללי. אני אישית אוהב את הרוקלייק 865 פרל. הוא בא עם SOUNSTORM שזה ציפ קול יותר טוב מ REALTEK ונשמע טוב מאוד.יש לי כמה כאלה מותקנים והכל פיקס. כמובן שחלק מהחברה פה יתווכחו אתי כי מאוד אוהבים את ABIT אבל ליציבות אין כמו אינטל. יש גם וורסיה קצת יותר משוכללת שלו עם יציאת קול אופטית לחיבור למערכת קולנוע ביתית עם כניסה אופטית (זה לא כלול בלוח הבסיסי וחבל).

http://intel.com/design/motherbd/rl/index.htm?iid=ipp_browse+motherbd_d865perl&

6 ערוצים זה אומר שבמקום שאתה שומע הכל משני רמקולים אתה שומע משישה. זה מאפשר לבנות אפקטים (מה שאתה מכיר אולי בשם סראונד). משחק או סרט ב 5.1 נשמעים הרבה יותר מגניב, תסתכל בפורום של קולנוע ביתי ואני בטוח שיש שם הסברים. כמובן שאתה צריך 6 רמקולים (5 +סאבוופר) כדי להינות מהאפקטים.

עדיין הייתי קונה כרטיס מסך טוב יותר כמו ה 9600 פרו, כי כרטיס מסך זה לא דבר שמחליפים בכל יום וכשפתאום מגיע משחק חדש והכרטיס שלך מגעגע זה ממש באסה. תמיד אפשר להוסיף אבל כרטיס מסך............ זה הרבה יותר חשוב ממעבד של 3 גיגה ויתן לך ביצועים טובים יותר וגמישות רבה יותר לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This is stupid

עם תקציב כמו שלך לא קונים אינטל.

אני אגיד זאת שוב פעם, לא קונים אינטל.

ועוד הפעם למקרה שעדיין לא קלטת - ל א  ק ו נ י ם  א י נ ט ל!!

קח מעבד AXP3000+ עם לוח NF7-SL.

תקבל ביצועים זהים בפחות כסף, עם כרטיס קול מובנה יותר איכותי (ה-Soundstorm של ה-nForce2).

כמו כן הכרטיס מסך לדעתי חלש מדי, לפחות Radeon 9600XT. אפשר לשדרג מהכסף שחסכת על המעבד.

אם תקח יספיק לך הזיכרון בסטיק אחד של 512 מ"ב.

ולא שמתי לב איזה מארז יש לך, סביר להניח שמשהו דיי זבל עם ספק כח ג'נרי ולא מוכר..

שוב אותו הסיפור. אני לא יודע מה יותר גרוע - נעילה מטומטמת על אינטל של רוב הציבור או הקיצוניות השניה.

הבחור הולך לקודד סרטים. במקביל אולי ירצה גם לעבוד ולא לשבת להסתכל על המחשב. פה ה HT של אינטל בא לידי ביטוי ואין מה לעשות גם כשמשווים ל 64 ביט.

כמובן, שאם הוא מוכן להתפשר קצת על מהירות הקידוד ועל היכולת לעשות עוד דברים בנחת כשהוא מקודד אז אני מסכים איתך 300%.

אבל, זה המחשב שלו וההחלטה שלו.

לגבי לפחות 9600XT אני גם לא מסכים. לא חייבים לשחק ברזולוציה מטורפת ועם AAS כדי להנות ממשחקים. אני מכיר הרבה לא קטנים שחיים בכיף עם 5200 ו GF4. כמובן חיים פחות טוב אבל לא צריך להגזים. אנשים נוסעים לעבודה גם בפיאט ולא רק במרצדס ועדיין מגיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי לפחות 9600XT אני גם לא מסכים. לא חייבים לשחק ברזולוציה מטורפת ועם AAS כדי להנות ממשחקים. אני מכיר הרבה לא קטנים שחיים בכיף עם 5200 ו GF4. כמובן חיים פחות טוב אבל לא צריך להגזים. אנשים נוסעים לעבודה גם בפיאט ולא רק במרצדס ועדיין מגיעים.

9600XT הוא רחוק ממרצדס. בו נגיד שהוא המזדה.. הפולקסווגן..

ה-9800P זה המרצדס.. ה-BMW..

והדור הבא הוא מכוניות היוקרה.. :)

בכל מקרה התכוונתי במחשבה קצת עתידית, 5200 לא הולך להחזיק משחקים עוד הרבה זמן והוא כבר דיי מקרטע, עדיף משהו שהוא לא יצטרף לשדרג כבר בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...