תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו את דעתכם בקשר למפרט הזה ב-3500 ש"ח

tzahi04

Recommended Posts

סבבה תודה רבה על ההמלצות... :) לצערי אני אצטרך לראות איך המחשב החדש עובד רק שבוע הבא כשאני אקנה לו מעבד. מעבד נורת'ווד 2.8 תומך בטכנולוגית H-T נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן , רק שלא תקנה פרסקוט , אתה תתענה איתו , המעבד הזה חם , וברוב התחומים הוא אף פחות טוב מהנורט'ווד..., אולי רק בעריכת\קידוד מוסיקה הוא יותר טוב... , מי שאמר שבקידודי הוא יותר טוב טעה , הנורט'ווד יותר טוב בוידאו... , רק בסאונד הפרסקוט בטיפה יותר טוב... , ולא שווה את ההתענות שהאנשים מקבלים מהחום של הדבר הזה! , אם אפשר לטגן על AXP 1500 ביצה ב 11דקות , אז על זה אפשר לטגן סטייק אנטריקוט ב2דקות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מהו ההבדל במחיר...

אם יש לך מספיק כסף אז למה לא.....

ובשביל הפרסקוט באמת צריך גוף עצבני אחרת הוא לא יציב בגרוש, נתקע על ימין ועל שמאל.

גם לי יש את ה NEC2500 כבר חצי שנה או משהו כזה ואני אומר לך מניסיון שהוא מצוין כמו שאינטגרל אמר לך :)

ואם כל כך מפריע לך העיצוב שלו, תעשה לו איזה תצבע או משהו.

כל שאר החלקים שקנית כבר מצוינים :D

וסטינגר: LOL ROFLMAO סטייק ב 2 דקות.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של 230 שקל. אבל עזבו כסף, מה ההבדלים בביצועים?

וואללה צחי תקשיב לאנשים. אל תזרוק 230 שקל על 3 גיגה. ההבדל בביצועים זניח. אתה לא תראה אותו. עוד מעט שתתקדם טיפה תעשה לו OC ואז ה 2.8 יתרוממם לך ל 3 ומשהו בלי שום בעיה. ה 3 לא יתרומם יותר גבוה מה 2.8. תשקיע את ה 230 שקל ברמקולים 5.1 או ב 2510 או בזלמן פיצוצי ל OC אבל לא במעבד. תאמין לי, קח 2.4 ותרים אותו בקלילות ל 3. רק שברוב המקומות אין כבר 2.4 HT וההבדל במחיר זניח אז אין טעם.

תשקיע את ה 200 שקל בדיסקים לצריבת יותר איכותיים. במסאז' תאילנדי.ב 10 מנות שווארמה+גלידה. תן אותם לעניים. אבל לא בפנטיום 4 3 גיגה ואל תקח פרסקוט כי הוא שווה לתחת בשלב זה. דרך אגב גם היו לו כבר כמה וורסיות בגלל העניין של ההתחממות ואתה בטח לא יודע איזה מהוורסיות מוכרים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-230 שקל הוא לא יקבל מערכת 5.1 (לא אחת נורמלית לפחות).

אני מסכים שמעבד 3 הוא דיי מיותר, תשקיע את כספך על משהו אחר.

ברור שלא אבל אם הוא יוסיף קצת אז כן. לא ימהה TSS10 אבל משהו סביר, והוא לא חייב להוסיף יותר מדי:

למשל ב 465 בפנדס הוא יכול לקבל 5.1 EACAN. שמתי לא מעט כאלה 2.1. הם עשויים מעץ ונותנים תמורה יפה מאוד לכסף. נשמע באמת נחמד מאוד ושווה כל גרוש (דבר שאני לא יכול להגיד על כל היקרים יותר).

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_845&products_id=4269&advertisor=zap

465 זה רחוק, אבל 230 הוא חוסך, ו 235 זה מה שהוא צריך להוסיף כדי לשחק ברמה אחרת ולראות ברמה אחרת ולשמוע מוסיקה ברמה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מגניב אני חושב שאני אלך על זה. יש לי מערכת קטנה שבה אני שומע דיסקים (היא גם זו שמחוברת למחשב עם שני רמקולים גדולים ודרכה אני שומע מוזיקה וסרטים),אפשר לחבר אותה לרמקולים האלה?

והסאב וופר הזה, סליחה עא השאלה דבילית, זה משהו שעושה באסים? ובו נמצא המגבר הפנימי?

מערכת הרמקולים הזאת מגיעה עם כבלים שמתחברים ישירות לכניסות של כרטיס הקול במחשב ?

ותקנו אותי אם אני טועה, רק בסרטים אפשר לשמוע סראונד ולא בMP3

פה גם מצאתי משהו דומה, אבל יקר יותר ב100 שקל. הקטע שזאת חנות ליד הבית שלי ואני יכול לקנות מהם בלי משלוח

בניגוד לפנדה ששם אני צריך לשלם גם על המשלוח

http://www.e-net.co.il/Product.asp?productid=1568&catcode=75

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בטוח שזה מגניב, אחרת לא הייתי מציע לך

2) המערכת שאתה הצעת היא לא ממש למחשב. המערכת שאני מציע מתאימה למחשב. למערכת שאתה מציע יש הרבה וואט יחסית ומעט מאוד איכות. בפרט אם זה פירלס שבתחום של קולנוע ביתי זה השמטה דל שמטה. אתה תשמע הרבה יותר טוב ב EACAN מאשר בפירלס. העוצמה של ה eacan תספיק בגדול לחדר שלך.

3) אתה לא צריך את המערכת שלך. אתה יכול ב שקנית לראות סרטים ולשמוע דיסקים ושירים מההרדיסק ואפילו רדיו מהאינטרנט.(וגם FM במערכת עצמה, יש בה רדיו)

4) 5.1 זה אומר, רמקול סנטר לדיבור, זוג קדמיים וזוג אחוריים לשאר הסאונד +אפקטים, והבאס לצלילים הנמוכים. אני לא זוכר איזה לוח קנית אבל לדעתי הוא יודע גם להשמיע בחמישה (רק שזה לא יהיה סראונד אמיתי). אני חושב שצריך להיות גם כפתור על המערכת עצמה שצריך לאפשר לך את זה. אבל זה לא ממש משנה. רוב הסרטים היום באים ב 5.1 ורוב המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...