מסך MAG כבה מעצמו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך MAG כבה מעצמו

talgi

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה המסך שלי החל לכבות "מעצמו" מדי פעם, במהלך עבודה, בתדירות גוברת והולכת, ואחרי שניה או שתיים הוא חוזר ונדלק.

מדובר במסך CRT מסוג MAG XJ770, בן כ-4 שנים.

אציין כי לא הצלחתי להגדיר למערכת ההפעלה (XP Home) את המסך בשמו, אלא רק כ"Plug and Play Monitor" רגיל.

כרטיס המסך הוא מסוג GeForce4 MX Integrated GPU.

האם נראה לכם כי מדובר בבעיה במסך, בכרטיס או בהגדרות במע' ההפעלה ?

אם מדובר בכרטיס - האם יש טעם לנסות ולהתקין מחדש את הדרייבר שלו ?

אם מדובר במסך - האם תוכלו להמליץ על מעבדה לתיקון באזור המרכז ? (או שיותר משתלם כבר לקנות חדש?)

ושאלה קטנה נוספת: לאחר כיבוי המחשב, המסך אינו מצליח לעבור למצב Stand-By (המסך כבוי ונורית החיווי הופכת לכתום) כרגיל במסכים דומים, אלא מנסה שוב ושוב להדליק את עצמו, ואני נאלץ לכבות אותו ידנית. בעיה זו קיימת כבר שנים, אך לא התייחסתי אליה בחומרה. כיצד ניתן לפתור זאת ?  האם ייתכן שיש קשר בין שתי הבעיות ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסה לנתק את המסך מהמחשב ולהפעיל אותו. לרוב המסכים יש מצב בדיקה (בד"כ מופיעים 3 צבעים - אדום, ירוק וכחול) כאשר הם לא מחוברים למחשב. אם הבעיה מתרחשת גם במצב הזה, הבעיה היא במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה קורה אחרי שהוא נכבה.

אם הוא נכבה לגמרי (כלומר אין כלום דולק אפילו לא איזו נורית באיזה מקום על המסך) ואתה צריך ללחוץ על הכפתור הדלקה כדי להדליק אותו אז אני כבר יכולה להגיד לך שזו בעיה במסך.

אם הוא נכנס למצב Stand-By ובמיוחד אם מופיעה ההודעה No Signal אז הסבירות היא גבוהה שהבעיה בכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...