בעיית צורב ותקליטורים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית צורב ותקליטורים

Real_Me

Recommended Posts

יש לי צורב QUE די חדש שמצליח לצרוב על תקליטור של PRINCO RW ללא בעיה. קניתי תקליטורים CD-R של SKY וכמעט שלא הצלחתי לצרוב

עליהם. מתקבלות הודעות MEDIUM SPEED ERROR ו-INVALID WRITESTATE. קראתי שזה יכול לאפיין אי התאמה בין צורב לתקליטורים

וקניתי היום תקליטורים אחרים ושוב נתקלתי באותה בעיה. אני עובד עם ונרו וניסיתי במהירות הקטנה ביותר האפשרית שמופיעה (x4) וזה עדיין נכשל.

יש אפשרות לכפות x2 איכשהו? מכיוון שאני בלחץ של זמן רציתי לשאול אם מישהו יכול לתת עצה בשעות הקרובות.

בתודה מראש

RH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שנתקל בבעיה בצריבה עם השילוב של NERO ו , דבר ראשון תעדכן את ה בכל העידכונים שיש (יש שם עידכון אחד שמתקן בפירוש בעיות עם צורבים), ותוריד את הגירסה האחרונה של NERO, אם אני לא טועה 5.5.8.

אני כמעט בטוח שהבעיה תעלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כן, יצא לפני ימים ספורים עדכון לצורבים (ב Update) עדכני שאמור בהחלט לפתור בעיות מהסוג הזה.

תבדוק גם Firmware לצורב שלך, ייתכן שיצא עדכון שפותר את הבעיות עם המדיות הספציפיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שנתקל בבעיה בצריבה עם השילוב של NERO ו , דבר ראשון תעדכן את ה בכל העידכונים שיש (יש שם עידכון אחד שמתקן בפירוש בעיות עם צורבים), ותוריד את הגירסה האחרונה של NERO, אם אני לא טועה 5.5.8.

אני כמעט בטוח שהבעיה תעלם לך.

גם עם 5.5.8 זה לא מצליח. אני עכשיו מנסה לראות מה עם עדכוני MS למרות שהורדתי אותם לא מזמן. יש לך אולי קישור לעדכון הספציפי של הצורבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הולך חלק כל כך :-(

התקנתי את העדכון של הצריבה אבל בסיום כשלחצתי אישור לאתחול המחשב במקום לאתחל ה-IE ניסה להיכנס שוב לאתר העדכונים ובסופו

של דבר נאלצתי לעשות אתחול עם ה-RESET. כעת כשאני מנסה לבדוק אם העדכון הנ"ל שוב יומלץ ב-WINDOWSUPDATE כסימן

שלא הותקן כהלכה אני לא מצליח לעבור את ה-0 אחוזים בחיפוש העדכונים הזמינים. מה שיותר חשוב, אני מקבל אותן הודעות טעות בצריבה.

הורדתי גם עדכון ל-FIRMWARE אבל בתוכנית מופיע כ-TARGET DRIVE ה-RW102040 1.23 והגרסה החדשה היא גם 1.23 אז אני מניח שזה מעודכן. אני אנסה תיכף תוכנית נוספת של NERO שהורדתי מאתר הצורב ונראה מה יקרה.

בינתיים ראיתי בהיסטוריית התקנות שהעדכון הותקן בהצלחה. אז נראה שזה לא פתר את הבעיה :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתנה משהו מההודעה הקודמת כי הנרו מאתר הצורב גם לא עזר והבעייה המרגיזה הזו שלא מצליח לקבל רשימת עדכונים באתר

עדכון לא נעלמת... אז כנראה שאצטרך למצוא תקליטורים אחרים שיסכימו להיצרב ומקווה שיהיו כאלה :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...