התקנתי XP2800 על GA-7VAX. איך אני משנה את ה- FSB ל 333 או 266 (כרגע הוא 166.9?!) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי XP2800 על GA-7VAX. איך אני משנה את ה- FSB ל 333 או 266 (כרגע הוא 166.9?!)

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

יש לי לוח אם של גיגה בייט GA-7VAX.

היום קניתי מעבד AMD XP 2800.

לפי מה שהבנתי, אני עכשיו אמור לעבוד ב- 266FSB או 333FSB (על פי האתר, הלוח תומך והביוס מעודכן).

http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-7VAX.htm

לעומת זאת בתוכנת CPUZ ה- FSB שלי נמצא על 166.9 (שעל פי הבנתי ללוח אם הזה אין בכלל תמיכה ב- FSB כזה).

מצורפת תמונה של CPUZ.

יחד עם זאת תחת Bus Speed מופיע 333.8.

יש לי 2 סטיקים של זכרון 512x2 PC2700 שעל פי CPUZ רץ ב- 166.9

השאלה - מה קורה כאן? האם אני פשוט לא קורא נכון את הנתונים או שאני צריך לשנות משהו? ואם כן אז איפה?

ה- manual של הלוח כולל בתוכו את הדגמים המתקדמים יותר ושם יש התייחסות לג'מפר שבכלל לא נמצא על הלוח שלי...

תודה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר גמור אחי אתה במצב טוב, אני עוד שניה מביא לך לינק שתבין על מה מדובר

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=71923.msg619649#msg619649

תקרא תבין...

הFSB שלך על 166

הBUS SPEED על 333

הזכרונות על 166 שזה אומר DDR333

*תוקן הלינק*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה - מה קורה כאן? האם אני פשוט לא קורא נכון את הנתונים או שאני צריך לשנות משהו? ואם כן אז איפה?

ה- manual של הלוח כולל בתוכו את הדגמים המתקדמים יותר ושם יש התייחסות לג'מפר שבכלל לא נמצא על הלוח שלי...

יש לי את אותו לוח וכבר החליפו לי אותו 3-4 פעמים (אני עכשיו מחכה לעוד החלפה...) ואני חושב שאני יודע לאיזה ג'מפר אתה מתכוון . בחלק מהלוחות האפשרות לקביעת מהירות ה BUS נעשית ע"י מתג DIP אחד (מצבים 100 ו-Auto) ובחלק האחר יש 2 מתגי DIP, שמאפשרים לבחור בין FSB של 100, 133, 166 ו Auto. בדגם הראשון יש גם 6 מתגי DIP לקביעת המכפלה ובשני - רק 5. אני דיי בטוח שניתן לשנות את ה FSB גם דרך ה-.

בכל מקרה, אצלך זה בסדר - FSB של 166 פירושו עבודה ב (333MHz (166*2, שזה המקסימום שהלוח תומך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה.

המון תודה לשניכם. לפחות בזה הרגעתם אותי. אחד הדברים הכי מעצבנים זה לחשוב שמשום מה המערכת שלך לא עובדת בצורה הכי אפקטיבית.

נתתי לו בלילה להריץ כל מיני בנצ'מרקים ועל פי הדיווחים של התוכנות הוא באמת מוציא את מה שהוא אמור להוציא.

הרצתי לו גם CPU Burn והטמפרטורה שהוא מגיע אליה היא 40~41 במאקסימום ככה שאני מניח שהקרור שלו גם תקין.

דבר אחד מוזר... המעבד הקודם היה XP2000, אני מוכרח לציין שהרבה הבדלים בביצועים לא ראיתי וגם אחרי ש- עולה יש למחשב איזה delay של דקה בערך לפני שהוא מעלה תוכנות. אחרי דקה הכל חוזר למצב נורמלי.

מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2000 וה2800 בעלי משתנים רבים ולכן יש מצבים שתראה הבדלים (לטוב ולרע) , דילאי של יותר מ10 שניות לדעתי זה מוגזם וכדאי לך לבדוק את העניין לעומק, אני מנחש שזאת בעיית תוכנה ולא חומרה

הטמפ שלך מצויינות אין מילים.

תתחדש (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העליה של וינדוס לא מאוד מושפעת מהמעבד.

השהייה בעליה של וינדוס כאשר נראה שהמחשב לא עושה כלום היא הרבה פעמים קונפיגורציה של כ.רשת לקבל IP דינאמי כאשר מעשית הוא לא מחובר ל DHCP ופשיו מחכה ל IP עד שמתייאש.

הקצאה של IP סטאטי יכולה לפתור את זה.

אתה יכול גם לבטל אחת אחת את התוכנות שעולות ב STARTUP אם זה לא עוזר עד שתמצא מה גורם לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...