בקשת עזרה - מי ידע, כרטיס מסך הטוב ביותר למשחקים בעלות של 600 ש"ח בלבד - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת עזרה - מי ידע, כרטיס מסך הטוב ביותר למשחקים בעלות של 600 ש"ח בלבד

masterb

Recommended Posts

אני יודע אני יודע

אבל יש לי ארטיפקטס.

דאג לקירור טוב וזהו, תשקיע כמה שקלים בקירור , ארטיפקטיםפ נובעים מהתחממות יתר, דאג לקירור ועשה סופטמוד ל9700NP ההבדל יהיה מדהים! אמור להיות לפחות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד לו , "תעשה סופט! ארטיפקטים נגרמים רק מבעיות חום!!" , אז לאנשים כמוך חסרי ניסיון צריך להגיד , הסופדמוד מה שהוא עושה זה לאפשר את פתיחתם של 4צינורות העיבוד המנוטרלים ולאפשר להרחיב את אפיק הזיכרון ל256ביט במקום 128ביט... , אם אחד מהצינורות דפוק אז יהיו תקיעות במשחקים , אם אחד הזיכרונות דפוק ולא מסוגל לעבוד באפיק של 256ביט , אז יהיו ארטיפקטים במשחקים , בסופדמוד , אלו הגורמים העיקריים , החום הוא בעיה משנית שבדרך כלל לא היא זו שגורמת לארטיפקטים , זה בהחלט אפשרי , אבל לא סביר.

bess, דבר איתי באייסיקיו , אני יסביר לך כמה דברים ואולי אף אוכל לפתור לך את הבעיה : 132695983

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי בהודעה הקודמת שלי שארטיפקטים יכולים לנבוע מצינורות דפוקים אני רק רוצה לתקן משהו בדברים שלך הSOFTMOD לא מרחיב את אפיק הזיכרון זה בלתי אפשרי כמו שאתה לא יכול להרחיב אפיק של 9800PRO 128BIT רק כרטיס 9500 256BIT יכול לעבור את הSOFTMOD כרטיס 9500 128BIT לא יוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זו הקנייה הכי טובה שיכלת לעשות נראה לי.

אם אתה יכול תעלה קצת בנצ'ים ותנסה אותו בOC אם לא אכפת לך.

Submit AquaMark3 Results מה זה אומר:

Run0:

DisplayWidth: 1024

DisplayHeight: 768

DisplayDepth: 32

AntialiasingMode: 0

AntialiasingQuality: 0

AnisotropicFiltering: 4

DetailLevel: 4

AvgFPS: 15.653184

MinFPS: 4.537247

MaxFPS: 51.434143

AvgFPSRender: 18.941187

AvgFPSSimulation: 90.175079

AvgTrianglesPerSecond: 4712111

MinTrianglesPerSecond: 708294

MaxTrianglesPerSecond: 10604142

AquamarkScoreRender: 1893

AquamarkScoreSimulation: 4509

AquamarkScore: 15653

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד לו , "תעשה סופט! ארטיפקטים נגרמים רק מבעיות חום!!" , אז לאנשים כמוך חסרי ניסיון צריך להגיד , הסופדמוד מה שהוא עושה זה לאפשר את פתיחתם של 4צינורות העיבוד המנוטרלים ולאפשר להרחיב את אפיק הזיכרון ל256ביט במקום 128ביט... , אם אחד מהצינורות דפוק אז יהיו תקיעות במשחקים , אם אחד הזיכרונות דפוק ולא מסוגל לעבוד באפיק של 256ביט , אז יהיו ארטיפקטים במשחקים , בסופדמוד , אלו הגורמים העיקריים , החום הוא בעיה משנית שבדרך כלל לא היא זו שגורמת לארטיפקטים , זה בהחלט אפשרי , אבל לא סביר.

bess, דבר איתי באייסיקיו , אני יסביר לך כמה דברים ואולי אף אוכל לפתור לך את הבעיה : 132695983

אוקיי, אבל הם גם נובעים מבעיות חום,אולי זאת סיבה משנית אבל סיבה קיימת, הרבה אנשים שמאיצים את הכרטיס שלהם ומגיעים לשלב מסוים שמגיעים הארטיקטים וזה נגרם כתוצאה מבעיית חום כי מן הסתם אף אחד לא מתעסק עם הצינורות חוץ מאלה שרוצים לפתוח את הצינורות הרדומים שלהם.

והסופטמוד הוא לא בהכרח סיכון, נכון צריך להיות מודע שבמידה וזה לא יפעל אז יהיו כמה בעיות אבל תמיד אפשר לחזור לדרייברים הישנים יותר בלי אומגה.

בכל אופן זה סיכון שהמשתמש בוחר אם לקחת או לא.

כשהיה תקופה של 9800SE הרבה עשו סופטמוד ועבר בהצלחה רבה, ככה שאם יש נורמלי ותמיכה ב256 ביט אין שום סיבה שלא יפעל, שוב יש סיכוי שייפגעו הביצועים וזה כבר המשתמש מחליט אם לעשות או לא.

בקשר ל"אם" זה כבר עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...