זקוק המלצה לספק ומארז טובים במיוחד . - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק המלצה לספק ומארז טובים במיוחד .

anri

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מארז מעוצב יפה בלי חלון? אין הרבה.. אבל יש אחד שאני ממש ממש אוהב...

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_402&products_id=6077

COMPUCASE, מה שאומר שזה מארז עם בניה איכותית

HEC 400W, בא עם אחלה ספק..

מחיר נחמד מאוד, בלי חלון כמו שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת הולך לקנות את המפרט הזה אני מניח שאתה לא מוגבל במזומנים:

ספק: PC P&C 510 ATX-DELUXE. ללא ספק הספק הטוב ביותר בעולם. אין לי כוח להכנס ללינקים שכולם נתנו פה, אבל אני מניח שהם נתנו TP או TT BF. ובכן, אין בכלל השוואה בין הספקים... LOL :P אם אתה רוצה לדעת סיבות תשאל.

מארז: LIAN-LI PC75B, המארז נחשב לאחד הטובים בעולם, הנדסת אנוש טופ-קלאס, מגירות נשלפות להארדיסקים, לכוננים וללוח-אם, 3 מאווררים שקטים של ליאן-לי, חלון, אלומיניום מוברש משובח... שקט, קל, ויפייפה.

אגב למה A8V? זו ממש טעות.

בכלל אני חושב ה- s939 כל עוד הוא לא 90nm/ddrII (ז''א עד שהם יצאו) הוא ממש מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מארז מצויין אבל מה אין לו דלת קדמית לדעתי דלת קדמית זה דבר טוב מגן על הכוננים,גם לא כולל ספק כוח

וגם אפשר לקנות מארז+ספק בהרבה פחות זה לא משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא.. המחיר לא חשוב לי .

העיקר שהוא מארז מצוין , בקשר לדלת אחי זה לא כל כך חשוב (לא מפריע לי יותר יפה ככה בלי דלת)

ובקשר לספק נראה לי אני ייקח גם 480 כי אני רוצה שזה יחזיק את המערכת שלי , במיוחד שאני קונה את ה - 6800UE שצורך הרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי .. כמו שואטוס הציע לך יש של חברת a top ... מארז מצויין (אלומיניום... מאוורר 120 מ"מ מאחורה ...שקט בצבע כחול.... ועוד שניים מקדימה של 80 גם כן בצבע כחול....).... מארז יפה ביוחד חייזרי....

עיניים זוהרות מקדימה.... מד טמפ' ..... יציאות של .... firewire...אודיו....) מה עוד אפשר לבקש...

באמת מארז פצצה.... יש לי אותו בבית... ואני ממש מרוצה.... דבר נוסף להזכיר שהוא מארז גדול במיוחד... ממש ענק..... אם זה לא מפריע לך אז אני ממליץ לך עליו...

ואטוס הציע לי אותו לפני כמה חודשים.... ופשוט תענוג....(תודה... :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי , אני מכיר את המארז הזה הוא באמת יפה , אבל יש לו חלון ואני רוצה בלי חלון .

וכבר נראה לי שאני יילך על ה - שרשמתי בהודעה הקודמת . הוא בלי חלון והוא ממש יפה . אז ככה שבקשר למארז אני כבר יודע מה לקחת .

אבל בקשר לספק יש לי דילמה ואני לא יודע מה חעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הANTEC ממש ממש יפה. רק עכשיו אני רואה אותו והוא מדהים :D.

יש גם לcoolermaster מארזים יפים וגם ל lian li והמארזים של lian li ממש משובחים באיכות הבניה ובכלל. אבל מארזים זה עניין של טעם וקח את מה שיפה לדעתך. בקשר לספקים אולי נחשבת לחברה אם הספקים הכי איכותיים שיש ואתה לא צריך סליבים למארז כי אין חלון אז זה לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני קונה עכשיו בכוונה בלי חלון כדי שאני יעשה לבד .

ואז אני כן יצטרך סליבים הבנת אחי ??

בקשר למארזים של lian li כן ראיתי אותם הם ממש משובחים באיכות . אבל ה - יותר יפה , וחוץ מזה אין הרבה של lian li בארץ

(ככה ראיתי בפנדה) ככה שאין הרבה על מה לדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליבים גם אפשר לעשות 8). לי יש ספק true power 430W והמתחים יציבים בטירוף!

המחשב בOC אם מתחים דיי גבוהים (2.8 לראם ל1.65 למעבד) ויש לי 5 מאווררים במארז ש1 מהם הוא 92 מילימטר ושתי קטודות וsoundcontrol שאני לא יודע ממש כמה חשמל זה צורך והארד דיסק 1 ושני סידים. המתחים לא זזים בגרוש וזה עוד אם ה430W. לדעתי קח את הANTEC ותעשה לו סליבים כמו שאני עשיתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...