כמה שאלות בנוגע להרכבת המחשב הראשון שלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע להרכבת המחשב הראשון שלי

ExploiT

Recommended Posts

הי מה המבצ כולם תראו אני מתחיל בקרוב להרכיב תמחשב הסוסון שלי :D עכשיו יש לי כמה שאלות אז בבקשה תשובות :D אוקי נתחיל

1) יש לי ראדון 9800 פרו ואני יודע שצריך לחבר אותו לספק כוח יש לו יצאה מהכרטיס ועד שתי כניסות אני יודע שאחת אמורה להתחבר להארד דסק ולאן השניה???

2) יש לי כבל IDE מעוגל שיש לו יחבור למסטר וסליב ועכשיו יש לי כונן דיוי והארד דיסק האם זה אפשר לחבר את שניהם על אותו כבל? יענו המאסטר הארד דיסק וסליב הדיודי? זה אפשרי ואיזה השלכות היו על זה???

3) המערכת היא מבוססת 4 ואני יודע שצריך לחבר איזה משהו שוהפך את זה ל12 וולט משהו כזה אם לא אז המחשב לא עולה מה צריך לחבר ולאן???

4) קניתי בטרפלי של טרמניל טיק זה הפסק כוח שלי ואין לו סיוטצ מאחורה לשנות תמתח מ110 ל 220 וולט התקשרתי לזיגזג והם אמרו לי שזה אוטמתי אני יכול לסמוך על זה? ( אני לא רוצה מחשב מבושל well done)

אמממ אוקי זה הכול לבנתיים בבקשה תשובות מהר ואני יוסיף שאלות בהמשך הם היו לי, תודה למי שיעזור :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כרטיס מסך להרדיסק? מה הקשר? חיבורי מולקס אתה יכול לחבר מה שאתה רוצה לאן שאתה רוצה.

2. זה יפכע בביצועים של ההרדיסק

3. מהספק יוצא חיבור מיוחד של 2 חוטים שחורים ו-2 חוטים צהובים אותו צריך לחבר ללוח האם לפי חוברת ההוראות

4. אם קנית אותו בארץ הוא בטוח יפעל ב-220V. לגבי 110V אני לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זיגזג אומרים שזה אוטומטי אז תסמוך עליהם.. תחבר את הספק לחשמל קודם בלי החומרה ככה אם חס וחלילה יקרה נזק (מה שלא סביר שיקרה) זה יפגע רק בספק ולא בשאר המחשב (תקצר בחיבור של הלוח אם את הירוק לאחד השחורים לדמות כפתור הדלקה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה בקשר לשאלה על המעבד אבל בקשר לראדון אמורים לחבר אותו לחבור של הארד דיסק ומשם לספק משהו כזה אם אני זוכר נכון מחוברת של

ATI

ובקשר לשלאה על הארד דיסק אז לקנות עוד כבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע אבל אם ראיתה אולי לא היה לי מקרה עם ראדון מזויף והמון בלה בלה קיצר קיבלתי קופסא מקרוית הוהיה על השקת של הראדון ציור כזה של הכבל מחובר לכרטיס ומשם להראד דיסק ולא משנה מה עוד בלה בלה בלה קניתי בארץ לבסוף ראדון של ספיר ואין לו שום הוראות כמו בקוספסא שלati

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר מולקס לכרטיס ומולקס להרדיסק. אין שום חשיבות איזה מולקס הולך לאן.

בטח מגיע עם הכרטיס מפצל של המולקס, אתה לא חייב בכלל להשתמש בו, רק אם חסרים לך מולקסים פנויים (לא נראה לי עם הספק הזה).

הספק חייב להיות על 220V, אבל בטוח שהוא כבר מכוון ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה ועוד שאלה אני מתלבט בין שני הלוחות האלה

abit ic7 g

EPOX EP-4PDA5+ (865PE) - ATX

מה יותר כדאי לאיביט יש ערכת שבבים של 875 האם היו הבדלים בביצעים?

מה אתם אומרים על הלוח EP-4PDA5+ (865PE) - ATX הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...