מחשב ל-fortnite עד 2500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ל-fortnite עד 2500

captaincaveman
 Share

Recommended Posts

https://tms.co.il/builds/427088

א - זה חורג מהתקציב   ואין הרבה מה לקצץ ועוד צריך להוסיף 100 ש"ח לרישיון .

טכנית המארז הוא קצת הגזמה אבל זה בגלל שהוא בהנחה של 44% . בגדול יש ב 200 ש"ח שהם מזעזעים בסטנדרטים שלך אבל מאכלסים את המחשב וזה מה שצריך .

ב- תבדוק מה קורה בטרייד זון , פרסמו שם 3 כרטיסים שאולי יש מקום למיקוח והם כל כך הרבה יותר טובים  אבל דורשים יותר חזק. אני מציין את זה בשביל קנה מידה . קנה המידה הזה גם אומר שאפשר לקבל כרטיס מסך לא פחות טוב מ ה3050 ביד 2 בכמה מאות שקלים פחות וזה למעשה יכול לתת את הפתרון לחריגה מהתקציב .  מחשב חדש אבל כרטיס מסך משומש.

ואם רוצים אז רייזן 5500 הוא לא הרבה יותר טוב מאשר ה 3600 , ו 3600 בטח אפשר להזמין משומש מחול או אפילו למצוא בארץ בקצת פחות . זה חסכון קטן ואולי טרחה רבה. 

ג- נראה לי שבדקות הקרובות מישהו  יפרסם בטרייד זון  מחשב שיכול לענות על ההגדרות . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

רכשתי והפסיק לעבוד בשלב כלשהו ולא היו מוכנים להחליף לי.

סביר להניח שלא עבד לך מההתחלה. ורק ראית שהקוד לא חוקי באיחור.

לא קרה לי מצב כזה שרישיון מפסיק לעבוד לאחר אקטיבציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

הם לא אמינים

הם זה הממלוקים או הכנענים ?  לא הפנתי כאן למקור שממנו אני רוכש. אתה רוכש מאותו מקור שאני רוכש? כי לי יש ניסיון עם קרוב ל 20 רישיונות למערכת הפעלה \ ולא היו בעיות . וכאשר הייתה בעיה, קיבלתי שירות . בדיעבד הבעיה הייתה באשמתי . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

סביר להניח שלא עבד לך מההתחלה. ורק ראית שהקוד לא חוקי באיחור.

לא קרה לי מצב כזה שרישיון מפסיק לעבוד לאחר אקטיבציה.

עבד מהתחלה.

זה קרה לי גם עם האופיס. באופיס הם החליפו כי זה קרה מאוד מהר אחרי הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

הם זה הממלוקים או הכנענים ?  לא הפנתי כאן למקור שממנו אני רוכש. אתה רוכש מאותו מקור שאני רוכש? כי לי יש ניסיון עם קרוב ל 20 רישיונות למערכת הפעלה \ אופיס ולא היו בעיות . וכאשר הייתה בעיה, קיבלתי שירות . בדיעבד הבעיה הייתה באשמתי . 

הממלוקים :)

Godeal24

סיריאל לוינדאוס לשני מחשבים הלך. המון ויכוחים איתם, בסוף שלחו לאופיס וכשבאתי להפעיל אני קולט שזה לא של וינדאוס.

רכשתי מהם כבר סיריאל לאופיס ל-5 מחשבים וגם כך לא השתמשתי בכל הסיריאלים כך שאין לי שימוש במה שהם שלחו.

באתר שלהם הם רושמים שזה lifetime, אבל זה לא נכון. אמרו לי שבגלל שעשיתי פרמוט זה הפסיק לעבוד (מה הקשר?).

דרך אגב, גם הסיריאל של האופיס הפסיק לעבוד אחרי תקופה קצרה. כאן בגלל התקופה הקצרה הם כן שלחו. אציין שהם שלחו שניים בלבד שונים בניגוד לסיריאל 1 של 5 מחשבים שהיה לי. באותה הזדמנות ביקשתי שישלימו את ה-3 החסרים, לפחות את זה הם עשו.

איפה אתה רוכש?

ראיתי ש-godeal יקרנים בהשוואה למתחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיריאל אמור להיות מקושר ללוח אם.

בכל אופן, לא החלפתי שום חלק במחשב, אז זה לא מזה. עשיתי פרמוט, הכנסתי את הסיריאל וקיבלתי הודעת שגיאה.

אז מאיפה רכשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...