אינטרנט חוטי על גבי רשת החשמל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט חוטי על גבי רשת החשמל

jcdenton1
 Share

Recommended Posts

היי,

אני גר בבית דו מפלסי ויש לי כיסוי wifi סביר אבל לא מספיק טוב ברחבי הבית (יש לי 2 ראוטרים בקומה התחתונה שאני מסתמך עליהם).

אני רוצה שתהיה לי את האופציה להשתמש ב link כדי לחבר את המחשב בקומה למעלה לטלוויזיה בקומה למטה ולשחק עם שלט.

יש lag מאוד משמעותי כשאני מנסה לשחק ככה (הכוונה כמובן ללאג בין לחיצה על השלט עד לתזוזת הדמות בטלוויזיה במשחקי single player)

אני מניח שהבעיה יכולה לנבוע מכל אחת מהסיבות הבאות:

1. החיבור wifi בין המחשב לטלוויזיה איטי מדי

2. השלט מחובר לבלותות׳ של הטלוויזיה במקום לזה של המחשב ולא עובד מספיק טוב (יש גם בעיות מעצבנות של מיפוי כפתורים)

חשבתי לפתור את סעיף 1 ולייצר חיבור יותר מהיר בין הקומות באמצעות אתרנט על חשמל.

ראיתי בסרטונים שזה נותן לאנשים מהירות יפה.

חשבתי לקנות משהו כזה:

https://www.amazon.com/TP-Link-AV1200-Powerline-Ethernet-Adapter/dp/B01EO5A4TI/ref=sr_1_19?crid=LBS6AFQO65B5&keywords=2%2Bport%2Bpowerline%2Badapter&qid=1703505432&sprefix=2%2Bport%2Bpowerline%2Badapte%2Caps%2C247&sr=8-19&th=1

האם יש למישהו ניסיון עם זה?

מה עוד אני יכול לעשות כדי לייצר לעצמי setup כזה שעובד בין המחשב לטלוויזיה?

הם מאוד רחוקים האחד מהשני ואין לי רצון לקרב אותם או לחבר אותם בכבלים.

תודה.

נערך על-ידי jcdenton1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

בוא נעשה קצת סדר. דרושים עוד פרטים על מנת שנוכל להבין איפה הבעיה.

בנוסף אין לי הרבה ידע לגבי ה- link (איך הוא מתחבר מי הבקר שלו וכו')

1. בהנחה והרשת למטה תקינה, האם ניתן להעביר כבל לקומה העליונה? חיבור באמצעות מתאם חשמל לא תמיד עובד כמצופה בלשון המעטה.

2. מה זאת אומרת השלט מחובר לבלוטות של הטלויזיה במקום לזה של המחשב? הבלוטות של השלט אמור להיות מחובר לבלוטות אחד מסוים על מנת שיוכל לתקשר עם הבקר שלו (Steam link?) הוא לא אמור להתחבר למקור אחר ועדיין לתפקד. זה כמו שאחבר אזניות לטלפון 1 ואנגן משהו מטלפון 2 ואהיה מופתע שאני לא שומע כלום, או שלא הבנתי איך הדברים עובדים\מחוברים.

3. הכיוון הכללי הוא להרים רשת אלחוטית בקומה העליונה בצורה היציבה ביותר שאפשר, ואת זה ניתן לעשות עם כבל רשת לקומה ה-2 וחיבור משדר נוסף (אגב, על איזה 2 נתבים אנחנו מדברים בקומה ה-1 ואיך הם מחוברים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...