קליטת ערוץ12+ דרך האפליקציה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קליטת ערוץ12+ דרך האפליקציה

michaelnmnn
 Share

Recommended Posts

אני קולט את ערוצי הטלוויזיה דרך האפליקציות שלהם שכלולות במכשיר הטלוויזיה - SONY מזה כ3 שנים, באיכות מצויינת.                                                                                               מזה כשבועיים ערוץ 12 מציג ״תקלה״ בעוד יתר הערוצים נקלטים כרגיל.כעבור זמן גיליתי שדרך האינטרנט הסלולרי בטלפון אני קולט היטב את הערוץ.באופן טבעי פתחתי את הגדרות הנתב - pt Archer AX50 - ולא הבחנתי בשום שינוי. אין בנתב רשימת ״אתרים מותרים״ אלא רק הגדרות כלליות: WPA2-Personal / AES.                                                                   האם יש למישהו רעיון מה הסיבה ומה ניתן לעשות?

מיכאל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה מזוהה (בגלל שימוש ב- או בכלל עינייני כתובות IP חיצוניות של ספק האינטרנט שלך) כמשתמש שלא נמצא בישראל?

מה מופיע לך למשל פה, כשאתה מחובר לאינטרנט הביתי שלך?

https://www.iplocation.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - תודה על תגובה.

האתר מזהה נכון את המיקום, הספק (Hot)' , את המחשב (Mac), וגם שאין לי , ואין proxy.

אבל זה לא מסביר למה כל יתר הערוצים נקלטים כרגיל ורק 12 לא, וגם זה רק מזה כשבועיים, לפני כן גם הוא נקלט רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...