זקוקה לייעוץ לרכישת מחשב נייח משרדי אבל עם יכולות! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוקה לייעוץ לרכישת מחשב נייח משרדי אבל עם יכולות!

Nava korman
 Share

Recommended Posts

זה מוזר, כי הכבל שיש לך נמכר כאופציה ולא כלול במוצר,

בעוד שזה שחסר לך בדיוק הפוך ...

אז הכי הגיוני ללכת על ההצעה של יואבקה,

ולקנות את הכבל מעלי אקספרס.

במקביל לבנות מפרט על בסיס מה שהוצע לך.

אופציה ב' - 

נייד עם מסך 17.3  ויציאה מתאימה לכבל שכבר יש לך

ואליו לחבר עוד מסך ...

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שולחני עם כבל ב 150 ש"ח.

אפשר שולחני עם לוח איכותי ( רק זה תוספת של 200ש"ח לפחות )  ועוד כרטיס הרחבה של TB שזה עוד איזה 500 . 

אפשר חזק.

אפשר NUC  שזה למעשה מפרט של לפטופ בתוך  קופסא קטנה וזה בעצם שולחני .

https://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=NUC13ANHi5-16-1N&cart=16878695503886453

לבקש עוד 16 גיגה וכדאי יותר טוב  .

https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/233098/intel-nuc-13-pro-kit-nuc13anhi5/specifications.html

לפי המפרט יש 2 יציאות של TB . 

תומך ב 3 מסכים . 

אני לא ראיתי שום הצדקה למעבד i7 או כרטיס מסך נפרד .  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

מעניין. כשביררתי, לא נתקלתי בלוח הזה. הלכתי בסוף על של ג'יגהבייט ואני לא זוכר שראיתי רשימת לוחות תואמים.

לפותחת הדיון: האם חובה לך לוח גרפי עם מסך? יש לי גם אחד של HUIUN אבל ללא מסך ולמיטב זכרוני הוא מתחבר ליציאת רגילה.

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

אני לא זוכר שראיתי רשימת לוחות תואמים

אני שולף מהמותן , אבל אני מעריך שלענייני , כרטיס כזה יכול לעבוד עם כל לוח.

לענייני דרך thunderbolt  זה כבר יותר מורכב ולכל הפחות הם יכולים לנטרל פונקציונאליות בביוס ( בהנחה שהיא מובנת בצ'יפסט ) אבל נראה לי שגם נדרשת מידה מסוימת של חיווט ברמת הלוח על מנת שזה יעבוד. 

אין ספק שהמצב התקין והרצוי הוא שכרטיס כזה יעבוד עם כל לוח שמגיע עם צ'יפסט שתומך ב TB  מהדור הרלוונטי ושגם לא תהיה בעיה לשים כרטיס של על לוח של יצרן אחר .

המצוי לא תמיד מתיישר עם הרצוי . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אני שולף מהמותן , אבל אני מעריך שלענייני אחסון , כרטיס כזה יכול לעבוד עם כל לוח.

לענייני DisplayPort דרך thunderbolt  זה כבר יותר מורכב ולכל הפחות הם יכולים לנטרל פונקציונאליות בביוס ( בהנחה שהיא מובנת בצ'יפסט ) אבל נראה לי שגם נדרשת מידה מסוימת של חיווט ברמת הלוח על מנת שזה יעבוד. 

אין ספק שהמצב התקין והרצוי הוא שכרטיס כזה יעבוד עם כל לוח שמגיע עם צ'יפסט שתומך ב TB  מהדור הרלוונטי ושגם לא תהיה בעיה לשים כרטיס של ASUS על לוח של יצרן אחר .

המצוי לא תמיד מתיישר עם הרצוי . 

הלכתי על 3.2 2X2 אז אין שם dp. כנראה אתה צודק :)

היה נראה לי יקר מדי להוציא 400-500 ש"ח בשביל מה שהייתי צריך.

עריכה: דרך אגב, בחנויות בארץ לא ראיתי שרשמו שיש איזו מגבלה על האסוס (לפחות בזמנו).

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

הכי טוב שולחני עם כבל ב 150 ש"ח.

אפשר שולחני עם לוח איכותי ( רק זה תוספת של 200ש"ח לפחות )  ועוד כרטיס הרחבה של TB שזה עוד איזה 500 . 

אפשר נייד חזק.

אפשר NUC  שזה למעשה מפרט של לפטופ בתוך  קופסא קטנה וזה בעצם שולחני .

https://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=NUC13ANHi5-16-1N&cart=16878695503886453

לבקש עוד 16 גיגה וכדאי SSD יותר טוב  .

https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/233098/intel-nuc-13-pro-kit-nuc13anhi5/specifications.html

לפי המפרט יש 2 יציאות של TB . 

תומך ב 3 מסכים . 

אני לא ראיתי שום הצדקה למעבד i7 או כרטיס מסך נפרד .  

אשמח לקבל פרטים לגבי NUC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה נייד קיים אצלך היום, אם הנתונים שלו מספיקים לך הייתי בודק היתכנות של קניית עמדת עגינה TB במידה ויש לו יציאה כזו. אצלי יש עמדה עם שני מסכים, מקלדות, עכברים(כן, ברבים אני מוזר), איכסון , וכל היציאות USBC-DP בנייד עצמו פנויות. עמדת עגינה טובה זה לא זול אבל יהיה לך יותר זול מהתקציב שיעדת לזה(עם חלק מההפרש גם תוכלי לשפר קצת את הנייד אם יש צורך, איכסון זיכרונות וכו). את הנייד תוכלי לחבר ולנתק מהעמדה ע"י כבל אחד אם תרצי לתנתק ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אחסון !  :)

צודק. בן יהודה השאיר הרבה מלכודות כאלו בשפה, כמו מחיר ומוכר, כמו איכסון ואיחסון שני פעלים של אותה פעולה עם שורש מאוד דומה אבל שונה. לדעתי הייתה לו דיסלקציה לא מאובחנת.
אבל פה מדובר על פורום מפרטי מחשב ולא על תיקון השפה העברית, את זה נשאיר לאקדמיה שלא מצליחה למצוא לעצמה שם בעברית. 

אולי תספר מה דעתך על הפתרון של עמדת עגינה, האם היא נשמעת כמו הפתרון האולטימטיבי למצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...