עוד אחד ... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אחד ...

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

לא נראה לי שהם רוצים שלום..

כבר הצענו להם כל מה שיש לנו לתת..

הם רוצים את הכל.

ירושלים לדוגמא, והם מנסים להתיש אותנו, כדי להשיג שטחים.

אתה חושב שאם היה אפשר לעשות איתם שלום לא היו עושים?

השנאה כבר ביטלה את השלום, לזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחייך...

ברק הציע להם הכל, הם לא רצו.

כל המוטיבציה שלהם כי ערפאת מוכר להם שאם תלחמו ככה "תזכו" בירושלים, והם הולכםי בעקבות האשליה הזאת.

הןא מוכר להם לוקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם הפלשתינאים היו רוצים שלום אז באמת היה עכשיו שלום! אתם חושבים שאם נפנה את ההתנחלויות ונתן להם חצי מירושלים אז הפת"ח, גדודי אל אקצע, החמאס וכ'ו... פשוט יפרשו לגימלאות? כל ארגוני הטרור האלה לא נוסדו כדי להגיע לשלום אלא כדי להרוג, להרוג ועוד להרוג.

פלשתינאי ששטפו לו כל החיים את המוח נגד יהודים לא יוכל לחיות איתם בשלום - מתי תבינו שהם לא ירגעו עד שהאחרון בנו ימות ואפילו אז הם ימצאו מישהו אחר להיטפל אליו! מה שיש לנו כאן לא שונה מטרוריסטים אשר בצעו את הפיגוע ב 11 בספטמבר - ומה היו המניעים של אלה? שנאה!!! שנאה שנבעה משטיפת מוח בדיוק כמו אצלנו. אדם הגיוני וחושב לא הולך לפוצץ את עצמו, לפחות על זה אנו מסכימים?

ולכל מי שעדיין בספק - כן! עראפת היה ונשאר טרוריסט שוחר מלחמה ולא שלום!

ויכוח נוסף פשוט יהיה טחינת מים כי מי שלא מסוגל להבין דברים פשוטים אלה אז אני מאד מצטער בשבילו כי סופו יהיה מר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרור היחידי פה הוא מצד הפלשטינאים צהל מנסה להגן על תושבי מדינת . זה שיש לאזרחים פלשטינאים

נשק זה אומר שהרשות לא עושה כלום כדי להגן על עצמה והיא משאירה את זה לאזרחים.

הקמת מדינה פלשטינאית למה? יש כמה מקומות אחרים ללכת עליהם. ואם הם יקימו מדינה אז מה יהיה

פה אותו זבל שיש בשאר המדינות הערביות. מדינת היא הכי מתקדמת באזור הזה של העולם, ועל

זה אין וויכוח. כל שאר מדינות ערב שיש להם משאבים טיבעיים בשפע לא עושות כלום, רמת החיים שם על הפנים,

אבל זה לא שבישראל רמת החיים היא גבוהה ממש. הערבים פוגעים לנו גם בתחומים אחרים, למשל התיירות אם לא הם

התיירות הייתה, אנשים היו באים בשביל האקלים הים תיכוני בקיץ, למדינה היה כסף ולא היו הבעיות התקציביות

(נכים, שכר מינימום...) .

תחליף את המילה במילה גרמניה

ואת המילה ערבים במילה יהודים

והנה קם לנו מצדיק השואה היהודי.

אני מאשים אותם בזה בגלל שיש קשר בין הדברים. לנאצים שאמרו את זה לא היו הסברים הגייונים.

אני לא בעד להרוג את כל הערבים והפלשטינאים, אבל פשוט אין לנו ברירה. אתה מעדיף שעשרות ישראלים

יהרגו, שאי אפשר יהיה ללכת לשום מקום בגלל התראות לפיגועים,אם כן (ואני די בטוח שכן...) אז תשמח כי זה

קורה כבר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ערפת הוא רק כלי קטן בידם של אנשים חזקים, אנשים עשירים, אנשים המעוניינים במלחמה. אנשים אלה מספקים לערפת את כל הדברים הדרושים להמשך המלחמה : כסף, , תקשורת. מטרתם של אותם אנשים היא לא מדינה פלשטינאית אלא לגרום כמה שיותר סבל ליהודים.

כאשר ילד רואה איך צה"ל הורג את אחיו, כשאחיו ירה בחיילים, לא איכפת לא מי צודק או לא, הוא ינסה לנקום. אותם אנשים חזקים "יעזרו" לו לעשות זאת. אחרי הפיגוע בא צה"ל והורס את הבית שבו גרה משפחתו של אותו ילד ואז בן דוד שלו מחליט לנקום...

אני לא מאמין שיהיה שלום עם פלשטינאים, אני מאמין שתהיה מלחמה קשה מאוד, אבל אנחנו נשאר. אחרי שכל הצדדים יספגו אבדות גדולות אז יהיה סיכוי לשלום, כי רק אז פלשטינאים ירגישו שהם נקמו את דם קרוביהם. המלחמה זאת תתחיל בהתקפת אמריקאים על סאדם. עד אז תצאו, תבלו, תעשו חיים כי מי יודע מה ה-death wish של סאדם.

ואני עוד אופטימי ... ;)

נ.ב.

מתי אני יראה סוף סוף את שפתו התחתונה של ערפת מפסיקה לזוז... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים סתם שאלה

לבחורים אני מבין, בסדר הם ניהים שהאידים.(שיתפוס אותם איזה מלאך שחור עם כלי רציני ויטחן אותם פעם אחר פעם בלי לגמור.)

אבל מה הם מציעים לבחורות?

לא חשבתם על זה הא?, לבחורים מציעים 70 שרמוטות, מה מציעים לכחבות שמתפצצות וכל יעדם הוא להרוג כמה שיותר?, עכשיו אני שואל האם זה נובע משינאה חסרת גבולות?(רטורי לחלוטין), או סתם בגלל שהם מכוערות וכוניפות ללא תקנה וגם ככה הם צריכות לשים קץ לחייהן בשלב כלשהוא.

?

ותחשבו על זה.

נ.ב

אני לא מכיר אנשי שלום עכשיו,וגם לא רוצה להכיר, כי הוכח ללא כל ספק בשנה האחרונה,אם זה התבטאויות ברחוב על ידי ההמון הפלסטיני, או על ידי מנהיגיהם הנערצים וטובי הלב שאין פיתרון, והדרך שמציעים "שלום עכשיו" היא הטיפשית העלובה החלשה והכנועה ביותר שלא תוביל לשום פיתרון.

[glow=red, 2, 300]שונא שלום עכשיו יחיה לשנים רבות.[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המחבלות לסביות.

ובחייכם, אני שאלתי אתכם, מה ברק הציע לפלסטינאים שאתם אומרים שהוא הציע כל כך הרבה?

מה רע בפינוי התנחלויות?

ולעזאזל

מה רע בשלום?

וורטיגו, שאלתי אם אתה מכיר כי אמרת לי "אני מכיר עלוקות כמוך"

אני מנחש שאתה רוסי

אני מכיר לפחות 10 רוסים שאומרים שצריך להרוג את כל הערבים

ולא הולכים לצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום רע בפינוי התנחלויות, אמרתי כבר אינספור פעמים שאני תומך בזה ושהן רק פוגעות במדינה.

אבל אם נפנה את ההתנחלויות, זה לא ישנה שום דבר, כי הפלשתינאים לא ישתקו עד שיהיה הסדר מדיני ועד שתהיה להם הנהגה אמיתית.

פינוי ההתנחלויות צריך להתבצע כחלק מהסכם מדיני, ולא כצעד חד צדדי מצידנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקית

פשוט הוא טען שאני ואנשים שפויים אחרים לא הולכים לצבא... ובתור אחד שמכיר את שני הסוגים

אני יודע שיותר עולם מברה"מ לא הולכים לצבא

ואם הולכים אז לא לקרבי.

כמובן שיש כאלה שהולכים

ויש כאלה שהולכים בשביל להרוג אנשים.

מיני

אני לא אומר פינוי חד צדדי של התנחלויות

אני אומר שצריך להראות נכונות שאנחנו באמת רוצים לפנות אותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...