עוד אחד ... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אחד ...

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE.rev.3

אני עדיין מחכה למלחמת עולם שלישית

נמאס לי מכל ההרוגים האלה כבר ...

שכולם יכחדו וזהו

יהיו כמה שיגורים , כמה פיצוצים , איזה חורף גרעיני , כולם ימותו , לא ישאר כלום , עד שיישבו את הכוכב הזה עוד פעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכולם יכחדו וזהו

יהיו כמה שיגורים , כמה פיצוצים , איזה חורף גרעיני , כולם ימותו , לא ישאר כלום , עד שיישבו את הכוכב הזה עוד פעם .

או שפשוט נעבור לשוויץ.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכולם יכחדו וזהו

ראית את הסרט THE TIME MACHINE נכון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

דווקא לא ראיתי אותו

אני מאמין שכל הגזע הזה זה ניסוי , קודם היו פה הדינוזאורים , ואז המטאור הכחיד את אבא שלהם , ואז שמו אותנו כאן , והם פשוט יושבים ומחכים מהצד , מתי נשמיד את עצמנו . אם נתעלה על עצמנו , נפוצץ את הכוכב , אם סתם כולם ימותו , הכוכב יהיה שומם איזה כמה מאות שנים , עד שיערכו עוד ניסוי , אחד יותר מתוחכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה לכל אזרח ישראלי בעל גישה לאינטרנט. לאור השידורים האנטי ישראלים ב-CNN, אני מאוד מבקש לכתוב לרשת CNN תגובות ביקורת וגינוי לתכנים שמשודרים על ידיהם הן בטלויזיה והן באתר שלהם באינטרנט. את התגובות ניתן לשלוח דרך אתר http://www.cnn.com.

מישהו צריך לטהר את שמנו, ולאמצעי תקשורת יש השפעה מכרעת על הדעת העולמית, וכמובן, על המצב הפוליטי והכלכלי של . בבקשה, הכנסו לאתר, תתרשמו, ותגיבו וכמה שיותר. אולי לפחות זה ישפיע. תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא ראיתי אותו

אני מאמין שכל הגזע הזה זה ניסוי , קודם היו פה הדינוזאורים , ואז המטאור הכחיד את אבא שלהם , ואז שמו אותנו כאן , והם פשוט יושבים ומחכים מהצד , מתי נשמיד את עצמנו . אם נתעלה על עצמנו , נפוצץ את הכוכב , אם סתם כולם ימותו , הכוכב יהיה שומם איזה כמה מאות שנים , עד שיערכו עוד ניסוי , אחד יותר מתוחכם .

נייס, אבל מי אלה "הם"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הם ? יכול להיות כל דבר , כמו שאנחנו יושבים ובוחנים אמבות , וחיות פרימיטיביות יחסית כלפינו , חייב להיות מישהו שאנחנו פרימיטיביים כלפיו , אולי כל אפקט החממה נוצר כי צולים אותנו עם זכוכית מגדלת כמו שאנחנו עשינו לנמלים כשהיינו קטנים ?

הכל יכול להיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקשה לכל אזרח ישראלי בעל גישה לאינטרנט. לאור השידורים האנטי ישראלים ב-CNN, אני מאוד מבקש לכתוב לרשת CNN תגובות ביקורת וגינוי לתכנים שמשודרים על ידיהם הן בטלויזיה והן באתר שלהם באינטרנט. את התגובות ניתן לשלוח דרך אתר http://www.cnn.com.

מישהו צריך לטהר את שמנו, ולאמצעי תקשורת יש השפעה מכרעת על הדעת העולמית, וכמובן, על המצב הפוליטי והכלכלי של . בבקשה, הכנסו לאתר, תתרשמו, ותגיבו וכמה שיותר. אולי לפחות זה ישפיע. תודה לכם.

"

מצטער להגיד לך

אבל כשכל המדינות (כ-ל) אומרות שאתה טועה

והרשת כמעט הכי אובייקטיבית מראה מה שאתה עושה

וכל העולם רואה מה אנחנו עושים

ואני רואה מה אנחנו עושים

למה שהם לא יפרסמו?

הם לא צריכים להשתתף במצעד האיוולת של ערוץ 2 ו 1 (למרות שאני לא מאשים אותם, עדיין לא ראיתי חדשות המבקרת את עמה).

לא נעים לי להגיד לך

אבל ג'נוסייד (ואין לך מה להגיד, מה שהולך בג'נין ובשטחים לא קרוב בכלל למלחמה צודקת, לא בכוחות ולא בדרך הביצוע) לא יקובל על ידי העולם

וגם לא ע"י אנשים שנשארו שפויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...