עוד אחד ... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אחד ...

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

הטרור היחידי פה הוא מצד הפלשטינאים צהל מנסה להגן על תושבי מדינת . זה שיש לאזרחים פלשטינאים

נשק זה אומר שהרשות לא עושה כלום כדי להגן על עצמה והיא משאירה את זה לאזרחים.

הקמת מדינה פלשטינאית למה? יש כמה מקומות אחרים ללכת עליהם. ואם הם יקימו מדינה אז מה יהיה

פה אותו זבל שיש בשאר המדינות הערביות. מדינת היא הכי מתקדמת באזור הזה של העולם, ועל

זה אין וויכוח. כל שאר מדינות ערב שיש להם משאבים טיבעיים בשפע לא עושות כלום, רמת החיים שם על הפנים,

אבל זה לא שבישראל רמת החיים היא גבוהה ממש. הערבים פוגעים לנו גם בתחומים אחרים, למשל התיירות אם לא הם

התיירות הייתה, אנשים היו באים בשביל האקלים הים תיכוני בקיץ, למדינה היה כסף ולא היו הבעיות התקציביות

(נכים, שכר מינימום...) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח ^Rockford

עזבו...

Nice-1 עושה את זה בגלל שאיזה שייח ערבי מכר לאבא שלו מרצדס SL600 במטרה שינסו לשפר את ההסברה הערבית ברחבי הפורומים של החומרה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרור היחידי פה הוא מצד הפלשטינאים צהל מנסה להגן על תושבי מדינת . זה שיש לאזרחים פלשטינאים

נשק זה אומר שהרשות לא עושה כלום כדי להגן על עצמה והיא משאירה את זה לאזרחים.

הקמת מדינה פלשטינאית למה? יש כמה מקומות אחרים ללכת עליהם. ואם הם יקימו מדינה אז מה יהיה

פה אותו זבל שיש בשאר המדינות הערביות. מדינת היא הכי מתקדמת באזור הזה של העולם, ועל

זה אין וויכוח. כל שאר מדינות ערב שיש להם משאבים טיבעיים בשפע לא עושות כלום, רמת החיים שם על הפנים,

אבל זה לא שבישראל רמת החיים היא גבוהה ממש. הערבים פוגעים לנו גם בתחומים אחרים, למשל התיירות אם לא הם

התיירות הייתה, אנשים היו באים בשביל האקלים הים תיכוני בקיץ, למדינה היה כסף ולא היו הבעיות התקציביות

(נכים, שכר מינימום...) .

תחליף את המילה במילה גרמניה

ואת המילה ערבים במילה יהודים

והנה קם לנו מצדיק השואה היהודי.

וrock4d

יופי של תגובה

אינקויזיציה אומר לך משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הפכו להם את הבאסטות"

באמת המתנחלים הללו פושעי מלחמה, צריך לחסל אותם אחד אחד, זה פשוט בילתי נסבל.

אבל נסבל זה לפוצץ אזרחים לחתיכות, לצלוף בילדה בת 8 חודשים בראש, להרוג אזרחים יהודים בכל מקום אפשרי ללא הבחנה.

זה ניסבל.

נייס, מנסה להצטייר לי כנאור, ראינו הרבה אנשים כמוך(פציספיסטים או סרבנים) שלא מתגייסים לצבא כי הם מחרבנים במכנסיים מרוב פחד, מתחילים לפלוט האשמות על צה''ל כמה הוא פאשיסטי וכמה הוא גזעני, כי הוא מיירט מחבלים עם כוונות זדון שלא ברא השטן, אל תבוא לבלבל את השכל עם דברי הטיפשות שאתה שופך בלי סוף, תגיד שאתה פחדן עלוב, ב10 השנים האחרונות שמענו דיבורים כמו שלך בלי סוף והנה אנחנו במזרח תיכון חדש.

תעשה טובה לאזרחים היהודים האמצים שחיים פה,תשאיר את עבודת ההגנה לאנשים החזקים במדינה, אני משער שאתה ילד בן 14 15 ומדבר מתוף פחד,אל תדאג אם נצטרך מישהו שינקה שירותים ניקרא לך.

או שגם את זה אתה לא מוכן לעשות?

(סקרן לדעת איזו סיבה תמציא)

נ.ב

אולי אתה לטובתם כי אתה פלסטיני?

יכול להיות, כי אין מישהו כל כך פחדן.

הערה של הצייד:

אני מבקש ממך ומכולם, בלי קללות בפורום הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא הייתי מתנגד למה שצה"ל עושה בשטחים

אני עם פרופיל 45.

אבל אני כן הולך להגן על המדינה שלי כי אני מתגייס למודיעין

חוץ מזה אין לי למה להתייחס לתגובה שלך

בעצם יש

אני מאושר שאני גורם לכם להתעצבן

אני נהנה לראות את רוקפורד אומר ששיחדו את אבא שלי כדי שאני אתנגד למדינת ישראל

נהנה לדמיין את ורטיגו כותב בשיא המהירות שהוא יכול אבל קודם כותב בוורד כדי לוודא שאין לו שגיאות כתיב.

בכל זאת נראה כאילו משהו זז אצלכם, אולי אצל בני אדם אמיתיים יזוז אצלהם משהו למקום הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

וrock4d

יופי של תגובה

אינקויזיציה אומר לך משהו?

תודה.

בוא תלמד אותי קצת... אני כנראה לא הצלחתי במבחני הקבלה למשרדי "שריד מרדנות בע"מ"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגייס הא?

נשמע קצת דימיוני, חבל שתה לא יכול לתת לנו הוכחות מוצקות

אייך אתה יכול להתגייס לצבא הפאשיסטי שאתה כל כל מתנגד לדרכיו?

ואם אפשר לדעת באיזו עיר אתה גר?

(סתם סקרנות)

ואני לא מתחרט על תגובתי, אני מכיר עלוקות מסוגך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא צודק!!!

אני לא מבין איך ישראלי החי במדינת יכול לתמוך בצד הפלסטיני ולהגיד שמתנחלים הם ממש צרה כאשר הם הופכים בסטות, כאשר הפלשתינאים טובחים לנו באזרחים על בסיס יומי! תחשבו על זה שלתושבי ירושלים לצאת לשבת במסעדה זה התאבדות!

ההשואה שבוצעה כאן בין היהודים לנאצים היא שיא האבסורד! ואני חושב שאין צורך לפרט על כך!

לכל התומכים בצד הפלשתינאי - מספיק לראות CNN!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגייס הא?

נשמע קצת דימיוני, חבל שתה לא יכול לתת לנו הוכחות מוצקות

אייך אתה יכול להתגייס לצבא הפאשיסטי שאתה כל כל מתנגד לדרכיו?

ואם אפשר לדעת באיזו עיר אתה גר?

(סתם סקרנות)

ואני לא מתחרט על תגובתי, אני מכיר עלוקות מסוגך.

צבא לא יכול להיות פשיסטי

ואני אשמח להגן על מדינת ישראל

אני פשוט מתנגד להשארות בשטחים (כולל המתנחלים)

אם היה לי סורק הייתי סורק את מה שנשאר מהצו

אני גר באשדוד

ואני לא עלוקה.

לבחור השני- אני אענה לפי סדר התגובה

אתה יכול לחשוב שהוא צודק, זה לא מעניין אותי.

ישראלי ששמע את כל האמת, ומודע לכך שפתרון השלום מעולם לא נוסה. (ובמקומות שהוא כן נוסה כמו מצרים, זה עבד), המתנחלים קיימים ומתרבים יותר מהטרור, ועושים יותר נזק לפסטינאים מאשר שכל פיגוע יעשה.

היא אינה שיא האבסורד, מספיק לקרוא את התגובות לנושא.

לך תראה CNN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשדוד, העיר היפה בארץ, אז אנחנו מאותה עיר.

דבר ראשון דרור אני לא מחזיק וורד במחשב.(מחזיק במגירה)

דבר שני, אני מאמין לך שאתה מתגייס.

ואחרון, לא מענין אותי מה הם הדעות שלך, אם כי אתה מנסה להיות הומני, אבל אגיד לך שאתה טועה לגמרי בהבנה, אני לא רוצה להרוג פלסטינים אבל הם לא מותירים ברירה.

200 אלף איש בהתנחלויות זה לא דבר שאפשר לפנות, אם תנסה תקבל מלחמת אחים.

מה גם שאתה חסר הבנה בסיסית מינימלית, ההתנחלויות הם לא הבעיה, הבעיה היא הארץ כולה.

תקשיב לנאומים של אישהשלום המכובד ערפאת ותבין שאם הם לא מקבלים 100 אחוז אז אין שלום

ואני אומר(בעצם העובדות והתיאוריות לצידי ) אם נקבל 100 את דרישות הפלסטינים אנחנו נפסיק להתקיים, פשוטו כמשמעו.

אם אתה תמים מספיק להאמין שהם יוותרו על דרישה אחת הרי אתה טיפש או חסר הבנה.

הקיצר, אני מאוד מקווה אחרי השנה וחצי הקשה שעברה עלינו יהודים יתחילו להבין עם מי אנחנו מתעסקים וכמוך ישארו במיעוט ,אמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשנפנה את ההתנחלויות, אתה באמת חושב שמשהו ישתנה? פשוט המתנחלים יעברו לנגב אבל הפלשתינאים ימשיכו בטרור כי הם רוצים עצמאות, ומפינוי התנחלויות עד הקמת מדינה פלשתינאית הדרך ארוכה מאוד.

אנחנו לא יכולים לעשות שום צעדים חד צדדיים כל עוד אין ערבויות שזה יגרום לירידה בטרור בטווח המיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק, ההתנחליות בניות בטוח שטח עם ריכוז פלסטינים גובהה..

מה שכן הם יכולים "להתקדם" אלינו..

אני שמח שהנושא באמת חשוב לרבים מכם..

יד אנשים שלא שמים ז*ן, כל עוד הם בתל אביב, אפשר למסור את כל המדינה חוץ מתל אביב.

זה מראה משהו לגבי הבגרות של האנשים, שאכפת להם.

פשוט, יש דרך, לא בקללות, ולא באלימות, כי אנחנו נהפוך לכמוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יכולים להגיע כיום, להסכם שיפנה את ההתנחלויות ויספק לנו הגנה.

משם הדרך לא כל כך ארוכה

הסכם שלום שמבוסס על גבולות 67 ומזרח ירושלים.

פתרון צודק לבעייה הפליטים? רק מו"מ יפתור את הבעיה.. בדיוק כמו שגרמניה עשו.

ולורטיגו

אתה באמת מכיר עוד אנשי שלום מאשדוד? דווקא אני לא מצאתי הרבה... משהו כמו 15 בנתיים

עריכה: אני לא אומר שנעיף את המתנחלים עכשיו

אני אומר שנעיף את צה"ל ללפני חומת מגן

ואז מו"מ מהיר לפינוי התנחלויות וגבול בקו הירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...