עוד אחד ... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אחד ...

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה Genocide???

>:(

מה שהם עושים לנו זה Genocide, לא מה שאנחנו עושים להם!

איך אתה בכלל יכול להגיד דבר כזה?!

אם זה היה Genocide אמיתי, אז בכתבה של איתי אנגל החיילים לא היו מחפשים בתוך הבתים, אלא זורחים לתוכם רימוני זרחן ואחרי זה רימוני רסס וגמרנו!

אנחנו לא נלחמים בהם בגלל שהם פלשתינאים, מה קשה לך להבין בזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

תקרא את המדריך לטרמפיסט בגלקסיה - יענה על כל השאלות...

אני מנסה ומנסה , ולא הולך לי

יש לי אותו במגירה כאן , שוכב כבר איזה שנה אם לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי נתוני צה"ל:

400 הרוגים ביומיים

יותר מ4000 עצורים (כשלפני שלושה ימים צהל הודה ב2000 ואתמול הודה ביותר מ4000)

הקמת קברי אחים

(הייתי מביא נתונים אחרים אבל לא היית מאמין אליהם גם ככה, אז בוא נלך על הקונצנזוס)

האנשים שנפגעים לא נבחרים

לא יודעים עליהם שום דבר

אחרת לא היו שוכבות גופות בג'נין

אתה באמת חושב

שזה מה שיגרום להפסקת הטרור? הפצצת המחששות הביתיות האלה?

זה יביא עלינו פי 2 טרור, משום שעכשיו הנכונות להתאבד, והרגשת האבדון (כאשר אבדה גם התקווה לעצמאות)

יביאו לפיצוץ אמיתי.

אני לא מצליח להזכר בעם שנלחם את מלחמת עצמאותו ונכשל. השאננות שלנו לא תוביל לשום מקום, חוץ מלקבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא לוחמים את העצמאות שלהם, הם לוחמים את ההשמדה שלנו.

שיקימו קברי אחים, זה מזיז לי?

מי שאוחז בידיו קלשניקוב יודע שהוא לא יחזור הביתה חי, הוא הולך בידיעה גמורה שהוא הולך למות, אבל הוא הולך בכל זאת, למרות שאף אחד לא מכריח אותו.

רוצה לחיות, תשאר בבית. רוצה למות? בוא החוצה...

זה ממש, אבל ממש לא רצח-עם...

אתה בטח עוד אחד מאלו שחושבים שהישראלים הם נאצים והם מנסים לחסל את הפלשתינאים ולמגר אותם מן העולם.

בפעם האחרונה שבדקתי, הנאצים הוציאו להורג כ-7 מיליון יהודים, רק בשל השתייכותם לעם היהודי. היהודים לעולם לא אחזו בנשק ולעולם לא איימו על הגרמנים, אלא להפך.

אתה לא רואה את חיילי צה"ל פושטים על כפרים ערביים-ישראלים ומוציאים את כל תושביהם להורג, נכון?

Genocide עאלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים יש לי לומר:

א. אני צופה בSKY NEWS, שעליהם אמרים שהם הרשת הכי אנטישמית - בסטרנרדטים של ישראלים ממוצע ופרנואיד, ואני לא רואה שום סיבה לחוסר אוביקטיביות מצידם. אם מישהו היה מקשיב למה שהפרשן שלהם אמר היום אפשר היה לומר שהוא אפילו נוטה לכיוון ישראל!

ב. המחבלת יצאה מג'נין - דבר זה מוכיח שהכיבוש של צה"ל הוא ממש לא הכרחי, והמבצע ההרתפקני הזה שממשלת פצחה בו הוא ממש, אבל ממש לא יעיל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כן לוחמים את העצמאות שלהם

תשמע

כל מי שעשה איתנו הסכם שלום

חזרנו איתו לגבולות 67'

לפלסטינאים אתה נותן קדחת מתנחלים וחיילים.

אתה לא הצעת להם שום דבר שקרוב בכלל למה שמגיע להם.

אהוד ברק הוא בין הראשי ממשלות הכי מטומטמים שנולדו, הוא למעשה יצר את האניתפדה

אין לי למה לפרט עוד פעם את 5 הקוים האדומים שאיתם יצא לקמפ דיוויד - ואיתם גם חזר.

לא נעים לי להגיד לך, אבל רוב אלו שנהרגו בג'נין הם חפים מפשע.

ולהזכירך שהפרטיזנים דווקא כן ירו בגרמנים ואפילו עשו פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, לא זכור לי שחזרנו לגבולות 67' עם ירדן, שבדומה לפלשתינאים שלחו גם כן חוליות מחבלים לכאן.

מצרים לעומת זאת לא עשתה לנו בעיות אחרי מלחמת יום כיפור, ויש לנו איתם שלום ארוך מאוד.

מגיע להם? למה בדיוק מגיע להם? כי ההנהגה שלהם בחרה בדרך של טרור כדי להשיג את מטרותיה?

אנחנו נותנים להם "קדחת מתנחלים וחיילים" כי הם נותנים לנו טרור, לולא היה טרור, המתנחלים והחיילים כבר מזמן היו מיישבים את הנגב או משהו כזה (אני מתנגד בכלל למתנחלויות כי הן רק פוגעות במדינה, אבל לא נכנס לזה כרגע).

אין טרור = אני לא רואה שום סיבה שהם לא יקבלו מדינה עצמאית, אפילו בגבולות 67'

יש טרור = אני לא רואה שום סיבה שהם יקבלו מדינה עצמאית, בכלל!

ואיך אתה יודע שמי שנהרג בג'נין הם חפים מפשע? ברור שחפים מפשע נהרגו שם, זאת טפשות לחשוב שלא, אבל להגיד שהם הרוב זאת גם טיפשות.

אתה היית בג'נין? אני מניח שלא, אז אתה כמובן ניזון מהתקשורת העולמית (אגב, לא זכור לי שבCNN/BBC/SKY דיווחו על כך שצה"ל יורה באזרחים לא חמושים). לרשתות הטלוויזיה הערביות לא הייתי מאמין לשניה, כי כל המטרה שלהן היא לא להיות אובייקטיביות אלא ליצור פרופוגנדה מסיבית נגד ולהתסיס את העולם הערבי (לפני כמה שבועות הטלוויזיה של אבו-דאבי דיווחה שצה"ל ערך טבח ברמאללה, נו בטח, ממש טבח...).

כל שבוחרת להראות את הפלשתינאי החמוש שמכוון את נשקו כלפי אזרחים ישראלים ולהגיד שהוא גיבור, ראויה לגינוי.

לא יודע לגבי הפרטיזנים, I'll have to take your word for it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהזכירך שהפרטיזנים דווקא כן ירו בגרמנים ואפילו עשו פיגועים.

עד כאן עם אנלוגיות, אל תשווה אפילו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים לוקחים של מה שאנחנו עושים להם מוסיפים ממלחמות שרואים חילים אונסים רוצחים ו כל מיני דברים דוחים ומוסיפים את זה לתמונות של מה שאנחנו עושים להם ואז אנחנו נראים גרועים לעולם. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי אלמנטרי כרגע, זה שהוטל איסור לצלמים וכתבים ישראלים להיכנס לשטחים בהם נלחמים ולסקר בעצמם.

ההחלטה באה בעקבות הכתבה שעשה רוני דניאל כמדומני על החיילים שנכנסו לבתים, בה צולם חייל שאמר "מה אני עושה פה בכלל?" או משהו בסגנון---> מאז אסור להביא חומרים עיתונאים שלנו.

בגלל אילוצים אלה, אנחנו מקבלים מסוכנויות זרות, אשר הצלמים שם ערבים ערביים (רק בישראל), מה ששוב, יוצר תמונה כאילו אנחנו הרעים כי כל הזמן הטנקים מצולמים רע, בגלל שהפלשתינאים מצמים את התמונות שלהם.

לכן, אם רוצים הסברה טובה, בתור התחלה צריך להחזיר את העיתונאים לתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום במוסף של ידיעות אחרונות - על ג'נין

"נשים ונערים ישבו בכיכרות להכין מטענים"

ומה עשו נשים ונערים ישראלים כשאנחנו נלחמנו על עצמאות? וכמה סליקים של היו לנו ? כמה שרק הצלחנו.

ואת מלון דוד המלך לא פוצצנו אז ? ומה עם פעולות של הלחי? ושלא נשכח את סברה ושטילה !!

אני לא מצדיקה טרור משום צד - ואף צד כאן לא נקי. מסוכן לתת דרגות מוסר לטרור.

=============================================

ומצד שני, כמו שהדברים נראים היום גם אנחנו נלחמים מלחמת קיום.

מעניין למה לא מתעכבים על השאלה איך בכלל הגענו להיות כובשים. גם ב- 67 וגם ביום כיפור לא היינו היוזמים.

קטונתי מלהבין אבל לדעתי שגינו שלא יצאנו מייד אחרי המלחמה מהשטחים. ושכבר נשארנו שגינו מרות בעידוד התיישבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שאפשר לעשות

גם אם זאת רק פעילות אצבעות על המקלדת

April 17th is Israel Independence Day. The Foreign Ministry has decided it

wants to know how many people support Israel. Hopefully, you are one of

them. If you are, I invite you to sign your first name, city and country

in the space provided on the following link:

http://www.our-support.com/

.Israel is indeed alive! After signing, please pass this email on

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...